اخبار فارکس

نرم افزار نمودار فارکس – 7 چیزی که باید بدانید

می دانید که، نرم افزار ترسیم نمودار فارکس بخش مهمی از معاملات فارکس است زیرا باید مطمئن شوید که می توانید از نرم افزار فارکس استفاده کنید تا در واقع سیستم فارکس مورد نظر خود را معامله کنید.

اگر نرم‌افزار ترسیم نمودار فارکس که استفاده می‌کنید در زمینه‌ای مانند توانایی ترسیم کلمات و نشانه‌های خود یا نشانگرها بر روی نمودار کمبود داشته باشد، متوجه خواهید شد که معاملات فارکس زمان زیادی از شما خواهد برد. باعث ناامیدی!

زمانی که این مقاله را به پایان می رسانید، دقیقاً می دانید که در نرم افزار نمودارهای فارکس به دنبال چه چیزی باشید تا بتوانید تجارت کاغذی و تجارت زنده را بسیار آسان تر و سریع تر انجام دهید.

در اینجا لیستی از مواردی که هنگام بررسی نرم افزار فارکس باید به آن توجه کنید آمده است:

1. آیا نمودارها به راحتی قابل خواندن هستند؟ اکنون بسیاری از نمودارها، از جمله رنگ و طرح، به آنچه می خواهید سفارشی می شوند. فقط بررسی کنید که این امکان وجود دارد، اگر نمودارها به هر نحوی خواندن آنها دشوار است.

2. آیا نمودارها نسبتاً سریع بارگذاری می شوند؟ حساب‌های آزمایشی ممکن است گاهی کندتر از حساب‌های واقعی خود بارگیری می‌شوند، بنابراین اگر بسته نموداری را پیدا کردید که دوست دارید، اما آنطور که انتظار می‌رود سریع نیست، از ارائه‌دهنده بخواهید تا آن را بیابد.

3. آیا می توانید طرح بندی نمودار فارکس خود را به عنوان یک الگوی سفارشی ذخیره کنید؟ شما باید بتوانید این کار را در اکثر نمودارها انجام دهید، اما مطمئن شوید که بار بعدی که نرم افزار را اجرا می کنید، طرح به درستی بارگیری می شود. یعنی هم جفت ارزها و هم تایم فریم ها دوباره به درستی بارگذاری می شوند.

4. آیا می توانید یادداشت ها و علائم خود را بنویسید و به راحتی روی نمودار و مکان هایی که می خواهید خط بکشید؟ و آیا این علائم حتی پس از تازه سازی نمودار روی نمودار باقی می مانند؟ برخی از سیستم‌های فارکس از شما می‌خواهند که قله‌ها و نقاط فرود، و خطوط حمایت و مقاومت را روی نمودار ترسیم کنید تا ببینید آیا ورودی روی جفت ارز تنظیم شده است یا خیر. و شما می خواهید که این علائم در واقع برای کل جلسه معاملاتی روی نمودار باقی بمانند، در غیر این صورت باید دوباره کار عاقلانه را انجام دهید! برخی از نمودارها به شما اجازه نمی‌دهند که علامت‌های خود را برای نشان دادن قله‌ها یا فرورفتگی‌ها یا ترسیم خطوط در جایی که نیاز دارید قرار دهید. بنابراین مطمئن شوید که هر کاری که برای تجارت سیستم فارکس خود نیاز دارید انجام دهید، می توانید آنها را در نمودارهای خود انجام دهید!

5. چه شاخص هایی را می توان بر روی نمودار آنها ترسیم کرد؟ تمام نشانگرهایی را که نیاز دارید روی نمودارهای خود قرار دهید تا ابتدا مطمئن شوید که در دسترس هستند و سپس کل طرح بندی را به عنوان بخشی از قالب سفارشی خود ذخیره کنید. دوباره این تضمین می کند که شما می توانید از پلتفرم برای تجارت صحیح سیستم خود استفاده کنید.

6. آیا نرم افزار نمودار فارکس قابلیت برنامه نویسی دارد؟ اگر مراحل اساسی در سیستم خود دارید که 100% مکانیکی هستند، می توانید با برنامه ریزی این مراحل بر روی نمودار در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید، خواه برای تعیین قله ها یا فرورفتگی ها، یا زمان هایی که گیت های سیستم همه عبور می کنند، به طوری که آنها می تواند به صورت خودکار نمایش داده شود. برای انجام این کار باید از زبان برنامه نویسی نرم افزار نمودارگیری فارکس استفاده کنید.

7. در نهایت، آیا به داده های تاریخی فارکس به عنوان بخشی از نرم افزار نموداری فارکس خود نیاز دارید تا بتوانید سیستم های معاملاتی فارکس را بک تست کنید؟ اگر این کار را انجام دهید، به یک منبع داده سازگار نیاز دارید. به عنوان مثال، اگر WealthLab دارید، می توانید یک منبع سازگار از داده های تاریخی فارکس (که به این راحتی در دسترس نیست!) از [http://www.forex.datahq.com.au]

خب! حالا شما مالک آن هستید. شما اکنون یک چک لیست دارید که می توانید هنگام مشاهده نرم افزار نمودار فارکس استفاده کنید تا مطمئن شوید که واقعاً می توانید سیستمی را که می خواهید معامله کنید معامله کنید.

این باعث صرفه جویی در وقت و ناامیدی شما می شود!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا