اخبار فارکس

نرم افزار حسابرسی ربات فارکس که ربات FX را آزمایش می کند و آن را بهینه می کند و شما را از شر EAs نجات می دهد

تقریباً هر روز یک ربات جدید فارکس را خواهید دید که وارد بازار می شود. اگر نه روزانه، حداقل در عرض یک هفته، می توانید بسیاری از تبلیغات جدید مشاور متخصص (EA) را در صندوق ورودی ایمیل خود بیابید. اکثر این فروشندگان ربات فارکس از یک ایمیل راضی نیستند. دنباله ای از ایمیل ها از این فروشندگان و شرکت های وابسته آنها دریافت خواهید کرد که از شما درخواست می کنند چگونه مشاور متخصص آنها را بخرید.

اول، اگر EA در تجارت فارکس بسیار موفق بوده است، چرا توسعه‌دهنده ربات باید با فروش ربات درآمد کسب کند. اما برخی از EA های واقعی در بازار وجود دارند که عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهند. تجارت با یک ربات آنطور که این فروشندگان به شما می گویند آسان نیست.

برای شروع کسب درآمد با یک مشاور متخصص باید چیزهای زیادی یاد بگیرید. ابتدا باید در مورد معاملات فارکس و چیزی در مورد تحلیل تکنیکال بدانید، پس از آن باید با MT4 یا پلتفرم متاتریدر آشنا شوید. شما باید بتوانید ربات را تست بک تست و همچنین تست فوروارد آن را انجام دهید.

در اینجا بسیاری از مردم شکست می خورند. برای آنها تست بک تست یک ربات فارکس دشوار است. اگر یک مشاور متخصص را به طور کامل آزمایش نکنید، نمی دانید که چقدر خوب معامله می کند. آزمایش می تواند اطلاعات زیادی در مورد رفتار ربات تحت شرایط بازار زنده به شما بدهد.

اما، لازم نیست بیشتر نگران باشید. Uriel Katz، یکی از علاقه مندان به مشاور متخصص و یک معامله گر فارکس، نرم افزار حسابرسی ربات فارکس را توسعه داده است که تمام تست ها را برای شما انجام می دهد. این نرم افزار حسابرس ربات فارکس می تواند پس از آزمایش به شما بگوید که کدام ربات خوب و کدام یک آشغال است.

تجارت فارکس همه چیز در مورد آزمایش یک استراتژی، سیستم یا یک EA است قبل از اینکه بخواهید با آن تجارت کنید. آزمایش ریسک را کاهش می دهد و شما را از سوزاندن پول سخت به دست آورده نجات می دهد. این نرم افزار یک ابزار ضروری است اگر در مورد تجارت با یک ربات جدی هستید.

لازم نیست وقت و پول خود را برای رباتی که ناخواسته است تلف کنید. با استفاده از این نرم افزار حسابرس می توانید چیزهای زیادی را در مورد یک مشاور متخصص آزمایش کنید. این نرم افزار می تواند به شما کمک زیادی کند تا قبل از اینکه زمان و پول خود را روی آن بسوزانید، EA آشغال را پیدا کنید. به علاوه، می توانید از آن برای بهینه سازی عملکرد یک ربات خوب تا 450 درصد استفاده کنید. این چیزی است که درک آن بسیار مهم است. بسیاری از مشاوران متخصص خوب هستند، اما برای به دست آوردن نتایج خوب باید بیشتر بهینه شوند. این نرم افزار حسابرس ربات فارکس به شما کمک می کند تا این کار را نیز انجام دهید!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا