اخبار فارکس

نحوه معامله نشانگر ZUP

هنگامی که الگوی ZUP به درستی شناسایی شود، معامله گر می تواند وارد یک معامله با احتمال بالا شود. مزیت اصلی این معامله، امکان تنظیم دستورات توقف ضرر در صورت شکست الگو است. مانند هر سیستم معاملاتی، این الگو به بهترین وجه همراه با سایر شاخص های تقویت کننده استفاده می شود. نقاط حمایت، مقاومت و محوری نمونه ای از این خواهند بود.

این سبک از معاملات گاهی اوقات به عنوان معاملات هارمونیک شناخته می شود. هیچ سیستم معاملاتی همیشه کار نمی کند. نرخ برد 70٪ با ریسک کنترل شده، این سیستم مبتنی بر الگو را به یک سیستم معاملاتی عالی برای بسیاری از انواع معامله گران تبدیل می کند. این یک شاخص تجاری جهانی است و می تواند برای هر بازاری اعمال شود. سهام، فارکس و آتی نمونه هایی از این بازارها هستند. این اندیکاتور منتشر شده و برای پلتفرم معاملاتی MT-4 Forex در دسترس است.

این سیستم معاملاتی فنی توسط بانک ها، سندیکاهای تجاری، صندوق های تامینی و تقریباً هر معامله گر در سطح حرفه ای استفاده می شود. هر کس با هوش متوسط ​​و کمی نظم و انضباط می تواند این سیستم را معامله کند. این شاخص را می توان در بازارهای مختلف مانند سهام و ارز اعمال کرد.

من مهندس نرم افزار نیستم نرم افزار سیگنال توسط دیگران توسعه داده شده است. من یک تاجر با تجربه هستم. هیچ روش مخفی معامله ” جام مقدس ” وجود ندارد. در مورد آن فکر کنید. هر چه معامله گران بیشتری از یک سیستم استفاده کنند، بهتر کار می کند! البته بانک مرکزی به دلخواه خود قیمت ارز را تعیین خواهد کرد. ما نمی‌توانیم بانک‌های مرکزی را حدس بزنیم، اما می‌دانیم چه زمانی معامله می‌کنند و می‌توانیم در آن زمان معامله نکنیم. بازارهای فارکس 24/5 باز هستند بنابراین ما می توانیم زمان معاملات خود را انتخاب کنیم.

هیچ روش معاملاتی آسان نیست و من نمی گویم این آسان است. مشکل اکثر معامله گران تازه کار این است که آنها تنبل هستند! به همین دلیل است که آنها وارد این تجارت می شوند و به دنبال پول آسان هستند. پول آسانی وجود ندارد، اما اگر مایل به انجام کارهای ساده ای باشید که در یک سیستم معاملاتی به خوبی مدیریت شده لازم است، سود خواهید داشت. خب حاضری؟

شما می توانید همه چیز را در مورد لئوناردو فیبوناچی در اینترنت بخوانید. نکته اصلی این است که او دنباله ای از اعداد موجود در طبیعت را ایجاد کرد. این نسبت ها با موفقیت در نمودارهای معاملاتی اعمال شده اند. هر برنامه نمودارگیری ابزارهای فیبوناچی را فراهم می کند. بازارها به دلایل ناشناخته تمایل دارند از این نسبت ها تبعیت کنند. من زیاد به این موضوع اهمیت نمی دهم که چرا کار می کند. برام مهمه که کار کنه معامله گران باید متوجه شوند، اگر چیزی را پیدا کردید که کار می کند، با آن همراه شوید. شما نیازی به تجزیه و تحلیل چرایی ندارید.

«قدرت‌ها» می‌توانند و می‌خواهند بازارها را به میل خود دستکاری کنند. آنها جیب های بسیار عمیقی دارند و می توانند ما را به میل خود دفن کنند. اگر نمی توانید آنها را شکست دهید به آنها بپیوندید. بیشتر معاملات در همه بازارها معاملات برنامه ای است. کامپیوترها برای انجام معاملات برنامه ریزی شده اند. کامپیوتر به چه چیزی نیاز دارد؟ قوانین! قوانینی که از آنها پیروی می کنند همان چیزی است که به آنها دستور داده شده است که رعایت کنند. به همین دلیل است که نشانگر مورد علاقه شما یک روز خوب کار می کند و روز بعد نه. قوانین پول کلان!

اما قوانین خاصی وجود دارد که به طور جهانی (بیشتر اوقات) رعایت می شود. این قوانین عبارتند از SUPPORT، RESISTANCE و FIBONACCI. خطوط روند نیز بخشی از عمل را به خود اختصاص می دهند. وقتی اثر این اندیکاتورهای جهانی را با عملکرد قیمت ترکیب می کنید، در نهایت با یک سیستم معاملاتی با احتمال بالا مواجه می شوید. تجارت همه چیز در مورد احتمالات است. چیزی به نام سیستم 100% دقیق وجود ندارد.

اندیکاتور ZUP ابزار ارزشمندی برای ایجاد یک سیستم معاملاتی موفق در اختیار ما قرار می دهد. این شاخص ممکن است بخش عمده ای از معادله باشد، اما معامله گر موفق باید مدیریت پول و بسیاری از عوامل مهم دیگر را نیز در نظر بگیرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا