اخبار فارکس

نحوه معامله در فارکس و کسب درآمد

بازار فارکس یک منبع درآمد پرسود برای بسیاری از معامله گران فارکس است. جدای از آن، یادگیری نحوه انجام معاملات فارکس می تواند برای بسیاری از پتانسیل های بازار تجارت فارکس یک سرمایه گذاری هیجان انگیز و چشم باز باشد. به عنوان یک چشم انداز، بازار جهانی فارکس تقریباً 4 تریلیون دلار در روز معامله می شود. یادگیری نحوه مانور دادن در فعالیت و متعاقبا کسب سود یا پول از سرمایه گذاری، یک فرآیند آسان و ساده است. و همانطور که کلیشه رایج می گوید “شما باید از پول برای کسب درآمد استفاده کنید”. معاملات فارکس اساساً تجارت ارز است. بنابراین، برای شروع، باید مقداری سرمایه در این سرمایه گذاری کنید. معامله در فارکس یک فعالیت سفته بازانه است که به موجب آن شما به عنوان یک معامله گر، حدس می زنید که ارزش پول (ارز) خریداری شده در مقایسه با ارز پایه افزایش می یابد.

قبل از اینکه وارد تجارت فارکس شوید، ضروری است که با شرایط اولیه فارکس آشنا شوید. ارز پایه ارزی است که می فروشید در حالی که ارز مظنه ارزی است که می خرید. به عنوان مثال، در یک مظنه ارز یا لیست EUR/USD، یورو ارز پایه است در حالی که دلار ارز مظنه شده است. سپس قیمت پیشنهادی وجود دارد که نشان دهنده قیمت بهینه برای فروش ارز شما است. همچنین قیمتی است که کارگزاران تجارت فارکس مایل به خرید ارز پایه برای ارز مظنه هستند. از طرف دیگر قیمت درخواستی بهترین قیمتی است که در آن مایل به خرید ارز هستید. یا بهترین قیمتی است که کارگزار مایل است ارز پایه را برای ارز مظنه بفروشد.

ارز پایه در مظنه ارز 1 واحد در نظر گرفته می شود. یک سرمایه گذار می تواند در تجارت فارکس یا با افزایش ارزش ارز مظنه شده یا کاهش ارزش ارز پایه، درآمد کسب کند. به عنوان مثال، اگر مظنه یورو/دلار آمریکا از 1.1451 دلار به 1.1461 در یک لات 100000 دلاری افزایش یابد، سرمایه گذار به مبلغ 100000 دلار (1.1460-1.1450) درآمد خواهد داشت.

پس از این اصول اولیه، معامله گر یک حساب کارگزاری آنلاین فارکس باز می کند. شرکت های کارگزاری زیادی در این صنعت وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. قبل از پخش زنده، توصیه می شود از یک حساب کاربری تمرینی استفاده کنید. تقریباً همه حساب‌های فارکس دارای یک حساب عملی یا آزمایشی هستند. حساب آزمایشی به شما کمک می کند تا جنبه های مختلف تجارت فارکس را بشناسید. بعد، از آنجایی که تجارت فارکس روی ارزها شرط بندی می کند، ابتدا بازار را مطالعه کنید. برای مثال محیط سیاسی ارزها را تحلیل کنید. همچنین از کوچک شروع کنید.


Source by Brian M. Kerosi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا