اخبار فارکس

نحوه تست ربات اسکالپر فارکس

بسیاری از ربات های سودآور در حال حاضر در بازار موجود هستند که می توانند به صورت خودکار برای تجارت استفاده شوند. بسیاری از این ربات ها از اسکالپینگ به عنوان استراتژی تجاری اصلی خود استفاده می کنند. پوست سر را می توان در هر زمان انجام داد. اکنون قبل از اینکه در مورد نحوه ایمن سازی یک ربات اسکالپر صحبت کنیم، باید کمی در مورد چیستی اسکالپر بدانیم تا بدانیم چگونه ربات اسکالپر را ایمن کنیم! استراتژی های معاملاتی زیادی وجود دارد. یکی از محبوب ترین استراتژی های معاملاتی در بین معامله گران، اسکالپینگ است. اسکالپینگ تقریباً در همه بازارها مانند سهام، آتی، کالاها یا فارکس قابل انجام است. این کار نیازی به تحلیل بازار یا تحلیل روند ندارد و تقریباً بدون استفاده از هیچ اندیکاتوری قابل انجام است.

اسکالپینگ در بین معامله گران ارز محبوبیت خاصی دارد. به عنوان یک اسکالپر فارکس، هدف شما همیشه این است که به دنبال چند پیپ مانند 3-12 در هر معامله باشید. اکنون، هر معامله هزینه ای به شکل اسپرد دارد که باید هنگام ورود یا خروج پرداخت کنید. همانطور که در اکثر مواقع، اسپرد ارائه شده توسط بروکرها معمولاً بیش از 3 پیپ نیست، شما به عنوان یک اسکالپر باید حداقل 3 پیپ در هر معامله ایجاد کنید تا به نقطه سربه سر خود برسید.

وقتی اسکالپینگ انجام می دهید، باید قوانین ریسک و مدیریت پول را نادیده بگیرید. اغلب اوقات، اسکالپرها بدون توقف ضرر معامله می کنند یا حد ضرر گسترده ای دارند که می تواند به 30-70 پیپ برسد. هدف آنها صرفاً ورود و خروج هر چه سریعتر با ساختن چند پیپ است.

اکنون داشتن چنین استاپ ضرر بزرگی بسیار خطرناک است. این معامله نیست، این بیشتر شبیه قمار است. شما آماده اید که به ازای ضرر بزرگ، سود کمی کسب کنید. یک باخت و تو آن را داری! اگر هدف شما فقط 5 پیپ و توقف ضرر شما 40 پیپ بود، باید 8 معامله برنده پشت سر هم انجام دهید تا فقط به نقطه سربه سر خود برسید.

منظورم این است که برای ساختن 3-12 پیپ، تقریباً 50-100 پیپ را از دست بدهید. بنابراین اسکالپینگ به تجربه زیادی نیاز دارد! آیا راهی برای انجام ایمن پوست سر وجود دارد؟ یک روش آسان وجود دارد که می توانید از آن برای انجام اسکالپ استفاده کنید.

اگر مدتی است که معامله کرده اید، تا به حال باید یک سیستم معاملاتی درون روز خوبی داشته باشید که روزانه از آن برای کسب درآمد استفاده می کنید. از همان سیستم معاملاتی روزانه با هدف سود تاک معمولی که 100 پیپ با حد ضرر معمول 30 پیپ است، استفاده کنید. از آنجایی که از این سیستم برای معامله و نه قمار استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد تحلیل بازار را انجام می‌دهید و فقط وارد معامله‌ای می‌شوید که فکر می‌کنید یک معامله با احتمال زیاد است. فقط یک توقف انتهایی مثلاً 10 پیپ به این سیستم اضافه کنید. بنابراین در صورتی که بازار مجددا ردیابی شود، شما با توقف پایانی متوقف می شوید و سود شما در آن قفل می شود.

از آنجایی که اسکالپینگ یکی از محبوب ترین استراتژی های معاملاتی است و بسیاری از معامله گران روزانه از آن برای تولید 30 تا 70 پیپ در روز استفاده می کنند. بسیاری از توسعه دهندگان ربات نیز ربات های خود را طوری برنامه ریزی کرده اند که اسکالپینگ را به صورت متوالی انجام دهند. بسیاری از ربات های سودآور از این استراتژی اسکالپینگ به عنوان استراتژی اصلی خود استفاده می کنند. حال مشکل اینجاست که این ربات ها بدون استفاده از استاپ لاس اسکالپینگ را انجام می دهند. این باعث می شود این ربات ها بسیار خطرناک باشند. یک ضرر بزرگ و شما زمان زیادی برای بهبودی نیاز خواهید داشت. بنابراین چگونه در مورد آن پیش بروید. به سادگی تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید و یک استاپ ضرر کوچک قرار دهید. تست برگشت ربات! اگر کار می کند و عملکرد خوب است، تست فوروارد را روی یک حساب آزمایشی انجام دهید. در صورتی که آزمایش رو به جلو نیز رضایت بخش باشد، تنها پس از آن معامله مستقیم با چنین رباتی انجام شود. اگر نه، پس از معامله با چنین ربات اسکالپر خودداری کنید زیرا برای سرمایه در حساب معاملاتی شما بسیار خطرناک است!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا