اخبار فارکس

نحوه انتخاب حساب راست معامله در بازار فارکس

امروزه در بازار فارکس به یک موضوع داغ در سراسر جهان است. در زمان های دشوار امروز، شما ممکن است برای یک بازار است که از بحران مالی نمی شود به دنبال. خبر خوب این است که بازار فارکس است این حمایت می کند. بر اساس یک روز، تجارت بیش از 4 تریلیون دلار انجام شده است. و این دلیل آن را جذب بسیاری از افراد و همچنین موسسات مالی است. از آنجا که بسیاری از انواع مختلف تجارت حساب در بازار ارز وجود دارد، شما ممکن است تعجب که حساب شما باید برای رفتن. راهنمایی های داده شده ممکن است در زیر به شما کمک کند را به انتخاب.

حساب کوتاه

این حساب ایده آل برای معامله گران جدید است. در یک حساب مینی، شما می توانید حتی با مقدار کمی بین 250 $ و 500 $ تجارت. 1 در حساب های کوچک است که می توانید به شما اجازه انجام معاملات به ارزش $ 10،000 تا: اکثر کارگزاری ممکن است یک اهرم 400 را ارائه دهد. این نوع حساب نیاز به سرمایه های کوچک، کم خطر و قابل انعطاف است.

حساب استاندارد

این حساب یکی از مهمترین و شایع است. در واقع، که دلیل آن را به عنوان حساب استاندارد شناخته شده است. با این حساب، شما می توانید تعداد زیادی از 100،000 $ معاملات را انجام دهد. اهرم بین 100: 1، که به معنی شما لازم نیست که به سرمایه گذاری بیش از $ 1،000.

حساب مدیریت

همانطور که از نام آن پیداست، این حساب خواهد شد توسط یک حرفه ای فارکس اداره می شود. شما نیاز به مشخص هدف در زمان باز کردن. و آن را به عهده بدهید برای رسیدن به اهداف است. این دو نوع زیر: فردی و پولد وجوه.

تا آنجا که به جوانب مثبت مربوط می شود، شما را به آزادی برای لذت بردن از کمک های حرفه ای است. این مزایا می تواند به شما کمک کند بهتر تجارت. در نتیجه، شانس موفقیت خود را بالاتر خواهد بود. علاوه بر این، شما را به آرامش داشته باشید که حساب خود را در دست خوب است. حرفه ای مجرب قادر به اتخاذ بهترین تصمیم برای شما خواهد بود.

جدای از این، شما را به آزادی به عنوان حساب شما خواهد شد توسط حرفه ای را تجربه اداره می شود. بنابراین، شما نمی خواهد نیاز به صرف مقدار زیادی از زمان تجارت.

به خاطر داشته باشید که این نوع از حساب می آید با منفی است. به عنوان مثال، شما باید به پول بیشتری به تجارت. از آنجا که شما هر زمان در این کسب و کار صرف نیست، شما ممکن است به صرف حداقل 2000 $ در مورد یک حساب متمرکز شده و به همان اندازه که 10000 $ در صورت یک حساب شخصی.

باهم یکی دیگر از عدم انعطاف پذیری است. به عنوان تجارت خود را خواهد شد توسط یک حرفه ای اداره، شما نمی خواهد کارهای زیادی انجام دهند. بر خلاف حساب های دیگر، شما یک مقدار زیادی از انعطاف پذیری ندارد. در عوض، شما باید با تکیه بر بدهید به تصمیم گیری.

کوتاه داستان بلند، بازار فارکس بسیار محبوب است. هستند بسیاری از عوامل پشت این محبوبیت وجود دارد. یکی از عوامل اصلی به مقدار سود است که می تواند ساخته شده است. با این حال، مطمئن شوید که شما خودتان یادآوری است که تجارت همراه با برخی از خطر و همچنین. اگر شما مدیریت درستی انجام نشده است، مطمئن شوید که شما ممکن است یک معامله خوب از دست دادن و همچنین رنج می برند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا