اخبار فارکس

مینی تجارت فارکس – بهترین چیز برای مبتدیان در فارکس

مینی معاملات فارکس برای معامله گرانی که هنوز در بازاریابی فارکس مبتدی هستند و سرمایه کمی در جیب خود دارند عالی است. مینی معاملات فارکس به معامله گر اجازه می دهد تا با پول نقد واقعی معامله کند زیرا به طور موثر ریسک او را در این فرآیند محدود می کند. اندازه لات حساب معاملاتی فارکس کوچک معمولاً تنها یک دهم اندازه لات حساب استاندارد (با یک کارگزار مشابه) است.

اکنون، یک مبتدی در فارکس چندین انتخاب دارد:

(1) بلافاصله با تجارت زنده در یک حساب کارگزاری استاندارد شروع کنید، با سرمایه گذاری بین 1000 تا 5000 دلار (اما برای تازه کار بسیار خطرناک است و به شدت توصیه نمی شود).

(2) با یک معامله زنده با استفاده از یک حساب معاملاتی مینی فارکس شروع کنید (معاملات می توانند با 250 دلار یا حتی کمتر با برخی کارگزاران شروع کنند). و

(3) از حساب آزمایشی استفاده کنید، جایی که می‌توانند مهارت‌های معاملاتی را بدون سرمایه‌گذاری و ریسک هر نوع پول نقد واقعی در فرآیند کسب کنند (و اگر معامله‌گران متوجه شوند که همیشه با استراتژی‌هایی که استفاده می‌کنند سود می‌برند، می‌توانند به یک حساب کوچک یا کارگزاری کامل که به سرمایه ای که دارند و استراتژی/استراتژی آنها نیز بستگی دارد.

بسیاری از مبتدیان “حساب دمو” را انتخاب می کنند، زیرا استفاده از “پول جعلی” آنلاین برای چند روز، هفته یا حتی ماه امن تر است. همچنین شرایط مطلوبی را به معامله‌گر می‌دهد تا استراتژی‌های مختلفی را امتحان کند که می‌تواند فکر کند یا از منابع دیگر خوانده باشد. از سوی دیگر، مضرات استفاده از “حساب دمو” این است که به آنها احساس امنیت کاذب می دهد، زیرا زمانی که فقط “پول اسباب بازی” در صف قرار می گیرد، پذیرش این خطرات بسیار آسان تر است، اما استراتژی ها استفاده از آن‌ها در اینجا برای معاملات واقعی بی‌اثر خواهد بود (که همچنین می‌تواند باعث از دست دادن شجاعت آنها در این فرآیند شود، و این معمولاً ناشی از تصمیم‌گیری‌های ضعیف بلافاصله و آن سبک‌های «پرش استراتژی» است که در آن معامله‌گر از یک طرح به طرح دیگر تغییر می‌کند. ، جای خود را به ضرر می دهد!). بنابراین با توجه به این حقایق، بسیار توصیه می‌شود که با حساب معاملاتی فارکس کوچک و تقریباً از همان ابتدا از پول واقعی استفاده کنید. معامله گران باید از حساب آزمایشی فقط برای معاملات کوچکتر استفاده کنند تا با کارکرد حساب شخصی خود و انجام معاملات — آشنا شوند که به آنها کمک می کند تا تمام استراتژی هایی را بیاموزند که در دراز مدت برای آنها بسیار مؤثر خواهد بود.

مینی حساب های معاملاتی فارکس دارای معایبی نیز هستند. در معاملات با مبالغ کم، معامله گران باید از نظر درصدی بیشتر به کارگزاران مربوطه خود بپردازند، که باعث می شود سود و سود آنها به حداقل برسد. این می تواند تأثیر زیادی بر نتایج خود داشته باشد و همچنین تفاوت مهم بین “سود” و “زیان” را ایجاد می کند. برای این کار، اکثر معامله‌گران با حساب‌های کوچک به محض اینکه سرمایه لازم برای انجام این کار را داشته باشند، به معاملات با ارزش بالاتر روی می‌آورند.

معامله گران باید در نظر داشته باشند که تجارت فارکس، مانند همه انواع سرمایه گذاری، همیشه ریسک بالایی را برای آنها به همراه دارد و شانس کسب سودهای بزرگ را فقط برای مدت کوتاهی ارائه می دهد. برای این کار، معامله‌گران فقط باید پولی را سرمایه‌گذاری کنند که در صورت عدم تغییر شرایط به نفع آنها، آماده از دست دادن آن هستند. شروع با یک حساب معاملاتی فارکس مینی وسیله ای عالی برای مبتدیان برای به دست آوردن تکنیک هایی است که می تواند به آنها در “معامله واقعی” کمک کند، و همچنین بهترین وسیله برای آنها است تا دریابند که آیا تجارت فارکس برای آنها مناسب است یا خیر. نه

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا