اخبار فارکس

موفقیت در معاملات فارکس – داستان دو معامله گر: یکی سودهای بزرگی داشت، دیگری از دست داد – چرا؟

زمانی می‌شناختم که بانوی ۷۲ ساله‌ای را می‌شناختم که کشاورز گوسفند بود، اخبار را به سختی می‌خواند و تحصیلات رسمی نداشت، اما در معاملات فارکس به سودهای کلانی دست یافت و تنها ۵۰۰۰ دلار را به بیش از ۷۰۰۰۰ دلار در مدت کمی بیش از یک سال تبدیل کرد. از سوی دیگر، من مردی را با مدرک ریاضی می‌شناختم که سه بار تلاش کرد تا از طریق معاملات فارکس درآمد کسب کند، در عرض یک ماه حسابش را پاک کرد و حدود 16000 دلار ضرر کرد.

من نتایج را به شما گفته‌ام، اما اگر فقط حرفه و توانایی تحصیلی آنها را می‌دانستید، احتمالاً تصور می‌کردید که پیرزن کوچولو هیچ شانسی در برابر پسر با مدرک ریاضی نداشت. اگر فکر می کردید که آن مرد شانس برنده شدن دارد، باید ادامه این مقاله را بخوانید. من اکنون ویژگی هایی را که برای برنده شدن نیاز دارید و دلیل ضرر بیشتر معامله گران توضیح خواهم داد.

بازنده

مردی که دارای مدرک ریاضی بود، با این تصور که باهوش است و می تواند بازار را شکست دهد، به بازار نزدیک شد. او باهوش بود، بنابراین معتقد بود که این به او حق موفقیت می دهد، اما به زودی چند ضرر (مانند همه معامله گران) داشت و از اشتباه کردن متنفر بود، پس چه کرد؟

او از قطع کردن آنها امتناع کرد و اجازه داد ضررهایش اجرا شود که گناه اصلی در معاملات فارکس است و از بین رفت. نفس او باعث شکست او شد، او فکر می‌کرد که فناوری و هوش می‌توانند بازار را شکست دهند و وقتی زنگ بیدارباش چند باخت متوالی را دریافت کرد، نتوانست احساسات خود را کنترل کند و این منجر به مرگ او شد.

برنده

بانویی که پول در می آورد فردی ساده و رک بود که در اداره مزرعه خود بسیار منظم بود و این کار را به تجارت خود واگذار کرد. او از نظر تحصیلی باهوش ترین نبود – اما عقل سلیم داشت.

او می‌دانست که ضرر خواهد داشت، اما از طریق تحصیلاتش، می‌دانست که اگر آن‌ها را کوچک نگه دارد، می‌تواند معاملاتی را که می‌تواند دنبال کند، برای پوشش دادن و سود کلی کسب کند. اگر اصول معاملات فارکس را یاد بگیرید، متوجه خواهید شد که بهترین سیستمی که می توانید استفاده کنید ساده است و کلید پیروزی داشتن یک نگرش متواضع و نظم است و دقیقاً به همین دلیل است که او پول درآورده است.

چرا می توانید در معاملات فارکس برنده شوید

اگر این مقاله را درک کرده باشید، خواهید دید که یادگیری دانشی که برای برنده شدن در معاملات فارکس نیاز دارید آسان است و کلید واقعی موفقیت شما احترام به بازار و تجارت منظم است، تجارت موفقیت آمیز FX در دسترس هر کسی است اگر آنها تجارت را به روش صحیح یاد می گیرند و امیدواریم این مقاله به شما ایده ای در مورد روش صحیح معامله در بازارهای جهانی FX داده باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا