اخبار فارکس

معضلات پیش بینی ها: چشم انداز تجارت فارکس

دنباله را رعایت کنید: 1، 2، 3، 4، 5، 6. آیا می دانید حالا چه عددی می آید؟ خب، بدیهی است که 7 است. در این مورد، پیش‌بینی رقم بعدی کار آسانی به نظر می‌رسد، هرچند که این امر مبنایی برای پیش‌بینی موفق فارکس می‌سازد. اگر می‌خواهید به فردی تبدیل شوید که در بیشتر مواقع به درستی در می‌آید، باید توانایی‌های خود را برای ذخیره کردن خاطرات اعداد و یادآوری آنها بعداً انجام دهید.

بیایید به مثال دیگری نگاه کنیم: 1، 2، 3، 5، 8، 13، 21. تا به حال، برای بسیاری از افراد مشخص شده است که پاسخ صحیح 34 است. مجموع دو عدد قبل، عدد بعدی را در سلسله. به عنوان یک معامله گر، باید سری فوق را به عنوان سری فیبوناچی به خاطر بسپارید که برای بسیاری از چیزهای موجود در طبیعت، از جمله تغییرات قیمت فارکس، اصلی است.

این مثال‌ها تنها چالشی را که یک معامله‌گر فارکس می‌تواند برای پیش‌بینی اعداد در بازار فارکس با آن روبرو شود، روشن می‌کند. اینکه چقدر خوب این کار را انجام می‌دهید، در نهایت نشان‌دهنده ضریب هوش معاملاتی فارکس یا FX IQ شما خواهد بود. چند ماه

مهمتر از همه، طوفان ها را نمی توان از قبل پیش بینی کرد. دانشمندان می توانند طوفان را تشخیص دهند، اما نمی توانند بگویند که جمعه آینده، مثلاً ساعت 1:30 بعد از ظهر، طوفان شروع خواهد شد. این به دلیل چیزی است که به نام اثر پروانه ای لورنز شناخته می شود، به نام یک استاد MIT که در پایه گذاری رشته علم آشوب مشارکت داشت. اثر پروانه ای عالی ترین کشف تحقیقات او بود که به دنبال یافتن راه هایی برای پیش بینی طوفان ها و به طور کلی آب و هوا بود.

اثر پروانه ای به سادگی نشان می دهد که زمانی که سیستم برای شروع بسیار پیچیده است، قدرت پیش بینی به کار می رود. او نشان داد که حتی یک پروانه بی‌اهمیت نیز می‌تواند بر مسیر طوفان تاثیر بگذارد، زیرا شرایط اولیه آن بسیار حساس بوده و در واقع توسط ویژگی‌های بسیاری کنترل می‌شود. بنابراین، اگر بخواهیم یک طوفان را پیش‌بینی کنیم، باید اطلاعات دقیقی در مورد هر یک از متغیرهای مؤثر در پیدایش آن داشته باشیم. نادیده گرفتن حتی یک متغیر یا دقت آن، پیش بینی شما را از مسیر خارج می کند.

پیش بینی حرکت قیمت در فارکس مانند پیش بینی طوفان است. گفتن ارزش قیمت بعدی برای یک جفت ارز سخت ترین است زیرا ما همه عواملی را که بر آن ارزش ها تأثیر می گذارند نمی دانیم. به همین دلیل است که همه الگوریتم‌های پیش‌بینی در صنعت مالی محدودیت‌های دقت ذاتی دارند. به هیچ یک از این روش های مبتنی بر رایانه نباید اعتماد کرد، زیرا آنها همیشه چیزی یا دیگری را که بر نتیجه تأثیر می گذارد از دست می دهند.

آنها نسبت به اثر پروانه حساس هستند. اگر از جنبه کوچک بگذرید، نتایج شما خراب خواهد شد. با این حال، اگر الگویی را در داده ها مشاهده کردید، این به شما کمک می کند تا پیش بینی های دقیق تری در مورد رفتار جفت ارز و مسیر آن داشته باشید. از آنجایی که این نوع پیش‌بینی در فارکس نیاز به درک دقیقی برای تشخیص الگو دارد، الگوریتم‌های بسیار کمی دائماً در خروجی‌های خود صحیح هستند.

دستور افزایش ضریب هوشی FX این است که به الگوهای حافظه خود اضافه کنید که با معاملات موفق قبلی مرتبط است. ممکن است به نظر برسد که قیمت‌ها در بازار فارکس به‌طور تصادفی بالا می‌روند، اما همه این‌ها فقط به نظر می‌رسند زیرا ما هیچ ایده‌ای از همه متغیرهای زیر آن نداریم. قیمت‌های فارکس منعکس‌کننده واکنش نزدیک به ۲ تریلیون دلار احساسات روزانه است که منجر به انتشار قیمت‌ها به الگوهای تکراری مختلفی می‌شود.

اگر مفاهیم بنیادی هوش در بازار فارکس را درک کنید، می توانید مسیر هوشمندتر شدن را در سطح معاملات پیدا کنید. توجه به الگوهای نحوه معامله به یک معنا گامی در افزایش IQ FX شماست. مهمتر از همه، به الگوهای موجود در معاملات توجه کنید زیرا بیشتر از معاملات واقعی منعکس می شوند.

اگر موفق به کسب بیش از هفت یا هشت برنده در یک سری شوید، می توانید بگویید که این فقط شانس نیست. معامله گران می دانند که چگونه از اطلاعات گذشته استفاده کنند، الگوهای موجود در آنها را شناسایی کنند و سپس بر اساس آن، جهت های بازار را پیش بینی کنند. با آموزش و تجربه، حفظ توالی تجارت برنده بزرگ نظری نیست. در دسترس هر شخصی است. شما فقط باید مراقب تقویت IQ FX خود باشید

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا