اخبار فارکس

معرفی – R2D2-C3PO تجارت فارکس، "فارکس مگادروید"

چه کسی R2D2 و C3PO سری جنگ ستارگان را که توسط جورج لوکاس ساخته شده است، نمی شناسد. این دو ربات تا حدودی دستیاران شخصیت اصلی فیلم هان سولو و لوک اسکای واکر هستند. R2D2، یک ربات دوپا، یک متخصص فنی در ماشین ها و C3PO، متخصص در تمام زبان های شناخته شده است.

اکنون، با توجه به آن، چه کسی رباتی (نرم افزاری) را نمی خواهد که بتواند به شما در معاملات فارکس کمک کند. فارکس مگادروید همانطور که مشخص است یک نرم افزار متخصص در تجارت فارکس است که قادر به مقابله با شرایط مختلف بازار است. این روباتی است که توسط آلبرت پری و جان گریس، هر دو متخصص در تجارت فارکس با تجربه ترکیبی 38 سال ساخته شده است، بنابراین دانش و دانش خود را در این زمینه جذب می کنند.

دقت کلید اصلی است:

با توجه به تمام ربات‌هایی که در بازار فارکس امروزی در معاملات فارکس وجود دارند، هیچ یک به عملکرد ثابت فارکس مگادروید نزدیک نشده است و دقتی بیش از 95 درصد دارد. در حال حاضر، همه در حال بالا رفتن ابروهای خود را در مورد صحت این اطلاعات. بازدهی بالایی که توسط فارکس مگادروید نشان داده می‌شود به این دلیل است که فقط با دو ارز، یورو و دلار سروکار دارد، بنابراین شرایط بازار را به عملکرد ثابت‌تری محدود می‌کند. در حالی که سایر ربات‌های موجود در بازار که از چندین ارز استفاده می‌کنند با شرایطی دست و پنجه نرم می‌کنند که پایداری بسیار کمتری دارند.

به هر حال، انتظار نداشته باشید که همیشه بازدهی برنده ای از این ربات دریافت کنید زیرا ممکن است عوامل دیگری بر عملکرد آن تأثیر بگذارد. وابستگی به چنین برنامه‌هایی، نرم‌افزارها، ربات‌ها یا هر چیزی که می‌توانید آن را بنامید، تنها مانع از یادگیری پیچیدگی‌های بازار می‌شود و شما را برای کسب تجربه بیشتر خلع سلاح می‌کند. اگر بدانید که چگونه به صورت دستی رانندگی کنید، ابتدا رانندگی با یک ماشین اتوماتیک، یک سواری عالی خواهد بود. هر رباتی مانند فارکس مگادروید باید ابزاری برای کمک به یادگیری و کسب درآمد بیشتر باشد و به شما امکان می دهد غریزه خود را در این نوع تجارت توسعه دهید.

به طور کلی، حکم من برای Forex Megadroid A+ است.

با تمام آزمایشات انجام شده، تا اینجا خیلی خوب است. و چه کسی می داند، می تواند بهتر باشد.

بالاخره من 60 روز ضمانت برگشت پول دارم.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا