اخبار فارکس

معامله گران میلیونر FX – درس هایی از آنها برای موفقیت در معاملات فارکس!

در این مقاله به چند درس از گروهی از مردم عادی می پردازیم که فقط در 14 روز تجارت را آموختند و سپس صدها میلیون دلار به دست آوردند. شما می توانید چیزهای زیادی از این گروه از افراد بیاموزید، بنابراین اجازه دهید ببینیم چگونه آنها پس از چند هفته آموزش به موفقیت خیره کننده معاملات فارکس دست یافتند.

یادگیری پارادوکس معاملات FX آسان است اما تعداد کمی از آنها موفق می شوند. در واقع، تعداد معامله گرانی که پول در می آورند، اقلیت تنها 5 درصد است. اگر یاد بگیرید که گروه سوپر معامله‌گران ما چگونه برنده شدن را آموختند، متوجه خواهید شد که آنها چگونه پول درآورده‌اند و چگونه می‌توانید.

ماجرا از آنجا شروع شد که تاجر معروفی به نام ریچارد دنیس تصمیم گرفت به گروهی از افرادی که قبلاً هرگز معامله نکرده بودند تجارت بیاموزد. او چند نفر را انتخاب کرد و آنها از هر دو مرد و زن، در سنین مختلف، با سطوح مختلف هوش و گروه شامل:

یک بچه تازه از مدرسه که هرگز کار نکرده بود، یک نگهبان، یک خانم کارمند حسابداری و یک بازیگر و دنیس سپس شروع به آموزش تجارت به آنها کردند.

آنها تجارت را فقط در 14 روز آموختند و مابقی آن تاریخ است – آنها صدها میلیون دلار در سود معاملاتی انباشته کردند و بسیاری هنوز هم امروز با موفقیت معامله می کنند. پس چگونه توانستند به سرعت به موفقیت برسند، در حالی که بسیاری از معامله‌گران شکست می‌خورند؟ بیایید با جزئیات بیشتر نگاه کنیم.

روش معاملاتی پیچیده یا مملو از اندیکاتورها نبود، ساده بود! روش معاملاتی به دنبال اقدام قیمت در نمودارها بود، و از طریق شکست‌ها که راهی اثبات شده برای کسب درآمد است، در روندهای بزرگ قفل شد.

تمرکز سیستم بر بلندمدت!

اکثر معامله گران دوست دارند که پوست سر و تجارت روزانه داشته باشند، آنها تلاش زیادی می کنند و ضرر می کنند. گروهی از معامله‌گرانی که دنیس تدریس می‌کرد، برعکس عمل کردند و بر روندهای بزرگی تمرکز کردند که چندین هفته یا در برخی موارد ماه‌ها طول می‌کشند و آنها را برای سودهای کلان نگه می‌داشتند.

این سیستم اکثر اوقات ضرر کرد و حدود 70٪ از معاملات پول از دست دادند، اما آنهایی که درآمد داشتند، سود زیادی به دست آوردند. این به معامله گران اجازه داد تا سودهای بلندمدت سه رقمی را جمع آوری کنند و همچنان اکثر معاملات خود را از دست بدهند.

یادگیری این روش آسان بود، اما پیروی از آن سخت بود، همانطور که بسیاری از معامله‌گران از آن زمان در مصاحبه‌ها و کتاب‌های مربوط به آزمایش گفته‌اند. با این حال، آنها می دانستند که باید نظم و انضباط خود را حفظ کنند و معاملات بازنده را به سرعت کاهش دهند و سود خود را برای بردن به دست آورند و با موفقیت چشمگیری دست به این کار زدند.

هیچ کس دوست ندارد باخت، همه ما خودخواهی داریم – اما اگر می خواهید در معاملات فارکس برنده شوید، باید یاد بگیرید که ضرر کنید و آنها را کوچک نگه دارید.

اکثر معامله گران نمی توانند این کار را انجام دهند و ضرر می کنند. برای لذت بردن از موفقیت معاملات ارزی، باید یاد بگیرید که زیان را کاهش دهید وگرنه در نهایت ضرر خواهید کرد. باهوش باشید – نفس خود را از دست بدهید و ضررها را بپذیرید و سود کنید و می توانید به موفقیت برسید.

چرا می توانید در معاملات فارکس به موفقیت برسید؟

اگر مقاله را درک کرده باشید، خواهید دید که چرا اکثر معامله گران شکست می خورند و چگونه می توانید برنده شوید. یادگیری یک سیستم معاملاتی FX که می تواند پول در بیاورد آسان است، اما برای برنده شدن باید طرز فکر درستی داشته باشید و این دلیل شکست اکثر معامله گران است.

طرز فکر درست برای موفقیت یک انتخاب است و اگر می‌خواهید از موفقیت لذت ببرید، انتخاب درستی داشته باشید و در مسیر موفقیت بلندمدت تجارت FX باشید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا