اخبار فارکس

معامله گران تازه کار و سه مانعی که در معاملات فارکس با آن روبرو هستند

تازه کارها در تجارت فارکس ازدحام می کنند تا صحت این افسانه ها را بررسی کنند که تجارت فارکس یک بازی شانس است و شما نیازی به انجام کارهای زیادی جز سرمایه گذاری ندارید. خب قطعا اینها فقط شایعه است. این فقط یک مشت دروغ است. در واقع تجارت فارکس یک حرفه زمان بر است که به مهارت های خاصی در تجارت نیاز دارد. شرایط در تجارت فارکس همیشه برای معامله گران مساعد نیست، اما یک معامله گر ماهر و با تجربه می تواند حتی در شرایط عجیب و غریب، جدول را به نفع خود تغییر دهد. آرامش، آرامش و صبور بودن حتی در زمان هرج و مرج برای معامله گران فارکس ضروری است. اول از همه، تازه‌کارها اگر می‌خواهند زنده بمانند و در دریای طوفانی تجارت ارز به خوبی حرکت کنند، باید چنین شخصیتی را پرورش دهند.

موانع برای تازه کارها:

تازه کارها برای تطبیق با سناریوی همیشه در حال تغییر تجارت فارکس با سه مانع بزرگ روبرو هستند. بیایید در مورد این موانع بحث کنیم.

1) سازگاری:

اولین مانعی که یک تازه کار باید با آن روبرو شود مسئله سازگاری است. هیچ چیز در تجارت فارکس ثابت نمی ماند. شما نمی توانید در همه شرایط از یک استراتژی استفاده کنید. شما باید تغییر کنید و با سناریوهای فعلی خود سازگار شوید. شما باید شخصیت انعطاف پذیری داشته باشید. یک فرد ارتدکس، سنتی یا سرسخت بودن در تجارت فارکس به خوبی عمل نمی کند. باید درک کنید که این یک حرفه جدی و پیچیده است. اگر شرایط عجیب و خلاف میل شما باشد، نمی‌توانید فقط با دست‌های روی هم بایستید. شما باید یاد بگیرید که با موقعیت های غیرمنتظره کنار بیایید و سازگار باشید. باید بتوانید لیموهایی که به سمت شما پرتاب می شود را به لیموناد تبدیل کنید. این همان چیزی است که “انطباق پذیری” نامیده می شود.

2) طرح بازی:

دومین مانع بزرگ در مسیر تازه کارها فقدان برنامه بازی صوتی است. هر کسب و کار و شغلی نیاز دارد و نیاز به یک برنامه بازی مناسب دارد. تجارت فارکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. تازه واردها وارد تجارت فارکس می شوند و به آرمان شهر اعتقاد دارند که همه چیز به نفع آنها پیش خواهد رفت. اما وقتی با شرایط عجیبی روبرو می شوند، وحشت می کنند و پول خود را از دست می دهند زیرا برنامه بازی ندارند. از آنجایی که نمی‌دانند باید با سناریوی در حال تغییر کنار بیایند، احساس ناامیدی می‌کنند و از تجارت فارکس کنار می‌روند. شما نمی‌توانید کورکورانه شیرجه بزنید وگرنه پول خود را از دست خواهید داد. شما باید قبل از غواصی در این اقیانوس خشن، محیط، عوامل کلیدی، مفاهیم اساسی، استراتژی های اصلی و عملکرد گذشته آن را درک کنید. بنابراین یک برنامه بازی سالم ایجاد کنید و اهداف را با توجه به نیازها و سرمایه خود تعیین کنید. سپس به آرامی آن را دنبال کنید.

3) حرکات خود را دنبال کنید:

آخرین اما نه کم‌اهمیت، سومین مانع بزرگی که تازه واردها با آن روبرو هستند، ردیابی نکردن حرکات آنهاست. تازه کارها آن را بدیهی می دانند. آنها دفترچه ای برای ردیابی حرکات خود ندارند. عدم نگهداری ژورنال مانع بزرگی بر سر راه پیشرفت آنهاست. در صورت از دست دادن می توانید به راحتی اشتباه خود را از طریق ژورنال خود پیگیری کنید. به همین ترتیب، حتی در زمان پریشانی، اگر مجله خود را مرتب مرور کنید، می تواند به شما انگیزه دهد. اما تازه کارها به این عامل اصلی توجه نمی کنند. بنابراین نسبت به حرفه خود صادق باشید و یک دفترچه یادداشت برای پیگیری حرکات خود داشته باشید.


Source by Ahsan Khan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا