اخبار فارکس

معاملات گزینه های فارکس – چه سودی از تجزیه و تحلیل فنی فارکس دارید؟

رایج است که تجارت در بازار ارز همه هلو و خامه نیست. این یک تجارت جدی است که در آن می توانید درآمد جدی کسب کنید. از طرف دیگر از دست دادن پول راحت تر است. در واقع، بیش از 90 درصد از معامله‌گران امروزی با از دست دادن پول خود در حالی که در این بازار مالی حضور دارند، تجربه می‌کنند. سوالی که برای اکثر معامله گران فارکس پیش می آید این است که واقعاً چگونه از بازار فارکس درآمد کسب می کنید؟

کارشناسان و افرادی که می توانند به طور مستمر در بازار ارز کسب درآمد کنند، همگی سبک ها، تاکتیک ها و تکنیک های مختلفی برای کسب سود دارند. اما یک چیز ثابت می ماند و آن این است که یاد بگیرید چگونه بازار را به درستی تجزیه و تحلیل کنید.

تجزیه و تحلیل را می توان به یکی از دو روش یا حتی هر دو انجام داد. اولین مورد استفاده از رویدادهای جاری به عنوان مبنای تحلیل آنهاست. اخبار دولتی، به روز رسانی های سیاسی و وضعیت اقتصادی، همه بخشی از تحلیل بنیادی هستند.

راه دیگر برای تجزیه و تحلیل بازار استفاده از تحلیل تکنیکال فارکس است که انتخاب بسیار محبوب تری در بین معامله گران است زیرا استفاده از آن کارآمدتر، سریع تر و آسان تر است. تحلیل فنی با داده های آماری بازار سروکار دارد. با استفاده از نمودارها، یک معامله گر به دنبال روند فعلی یک ارز می گردد و سعی می کند با مشاهده اعداد متوجه شود که در آینده چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد. این نیز از این باور استفاده می کند که تاریخ خود را تکرار می کند. یعنی پیش بینی اینکه فردا چه اتفاقی خواهد افتاد بر اساس عملکرد گذشته ارز است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شش =

دکمه بازگشت به بالا