اخبار فارکس

مشاوره تجارت فارکس برای معامله گران پاره وقت فارکس

جذاب ترین ویژگی معاملات فارکس این است که بازار آزاد 24 ساعته است. شما می توانید 24 ساعت شبانه روز معامله کنید و در همان زمان می توانید برنامه معاملاتی خود را نیز تنظیم کنید. امروزه اکثر معامله گران طبق برنامه تعیین شده خود مانند روز یا شب یا هر زمانی که احساس راحتی می کنند معامله می کنند. چنین معامله گرانی را معامله گران پاره وقت می نامند. بدیهی است که اگر فقط برای یک زمان خاص از روز معامله کنید، مطمئناً برخی از فرصت های معاملاتی سودآور را از دست خواهید داد. بنابراین محدودیت زمانی مسئله اصلی معامله گران پاره وقت است.

اما استراتژی های زیادی وجود دارد که معامله گر پاره وقت می تواند از آنها برای کسب سود چشمگیر استفاده کند. به عنوان مثال اگر در شب معامله می کنید، باید از استراتژی تجارت فارکس آن جفت ارزهایی که عمدتاً در زمان شب فعال می مانند، استفاده کنید. برخی از استراتژی های اصلی که برای معامله گران پاره وقت مفید است عبارتند از:

زمان باز شدن بازار:

به عنوان یک معامله گر پاره وقت، باید زمان باز شدن بازار ارزهای اصلی را رعایت کنید، این به شما کمک می کند تا انتخاب کنید کدام جفت ارز را می خواهید معامله کنید.

بازار فارکس در اروپا و ژاپن بیشتر در شب فعال است، بنابراین شما باید یکی از جفت ارزهای زیر را انتخاب کنید.

EUR/JPY

EUR/CHF

AUD/JPY

همچنین می توانید جفت ارزی را انتخاب کنید که شامل دلار هنگ کنگ (HKD) یا دلار سنگاپور (SGD) می شود.

سفارشات توقف ضرر:

این استراتژی به طور گسترده مورد استفاده معامله گران پاره وقت است. این یک تکنیک مدیریت ریسک است که از پول معامله گر در صورت تغییر ناگهانی در برابر موقعیت او محافظت می کند.

استراتژی معاملاتی پرایس اکشن:

برخی از معامله گران پاره وقت هستند که با فواصل زمانی مکرر در طول معامله مانند 10-20 دقیقه و غیره معامله می کنند. در چنین شرایطی، می توانید از استراتژی معاملاتی پرایس اکشن استفاده کنید. این استراتژی حرکت و نمودارهای جفت ارز شما را تحلیل می کند. می تواند نوارهای بالا و پایین مربوط به جفت ارز شما را به شما اطلاع دهد. نوار بالا روند صعودی را نشان می دهد در حالی که نوار پایین روندهای نزولی را نشان می دهد.

برگزاری برای روزها:

یک تکنیک و استراتژی محتاطانه که توسط معامله گران پاره وقت به کار می رود، حفظ موقعیت برای مدت طولانی است. شما بازار فارکس را مطالعه و تحلیل می کنید. سپس می توانید موقعیت های خاصی را انتخاب کنید و فقط آن را برای روزها نگه دارید.

استراتژی های جدید:

استراتژی های زیادی وجود دارد که می توانید در تجارت فارکس از آنها استفاده کنید. شما می توانید استراتژی را با توجه به توانایی ریسک گریزی خود انتخاب کنید. باید این را در نظر داشته باشید که آنچه برای دیگران مفید است لزوما برای شما نیز کارساز نخواهد بود. فارکس چیست؟ می توان آن را به عنوان کشف استراتژی های جدید توضیح داد. می تواند به شما کمک کند تا نقاط قوت خود را نیز درک کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا