اخبار فارکس

مزایا و معایب در معاملات گزینه های فارکس چیست؟

معامله گران بیشتر و بیشتری برای معامله گزینه های فارکس انتخاب می کنند. این به این دلیل است که آنها موفق می شوند جوانب مثبت و منفی را بسنجید و متوجه می شوند که اولی بسیار بیشتر از دومی است. اختیارات ارزی توافق یا قراردادی بین خریدار اختیار معامله و فروشنده است که به خریدار این حق را می دهد که بدون هیچ گونه تعهدی زمینه ای برای خرید یا فروش یک اختیار معامله داشته باشد. این خریدار است که قیمت و تاریخ انقضای آن را دیکته می کند. اگر تاریخ انقضا فرا برسد، خریدار ممکن است انتخاب کند که از اختیار خود استفاده کند و ارز را بخرد یا ممکن است اجازه دهد که این اختیار بدون ارزش منقضی شود. تنها چیزی که او باید برای آن بپردازد حق بیمه است.

با توجه به این تعریف، معاملات اختیار فارکس در واقع مزایای زیادی نسبت به برخی از ابزارهای مالی مورد استفاده در مبادلات مختلف دارد. برخی از مزایای ذکر شده عبارتند از: ریسک محدودی که در این معامله وجود دارد، پتانسیل نامحدود برای درآمد، نیاز به پول نقد پایین، ویژگی انعطاف پذیری ارائه شده به معامله گر، امکان استفاده از گزینه به عنوان پوششی بر موقعیت های دیگر برای محدود کردن. ریسک و ارائه گزینه های زیادی برای گزینه های SPOT.

همانطور که مزایای آن وجود دارد، در معاملات اختیار ارز نیز معایبی وجود دارد. حق بیمه اختصاص داده شده به آن ممکن است با توجه به تاریخ گزینه و قیمت اعتصاب متفاوت باشد که باعث می شود پاداش و همچنین نسبت ریسک نیز متفاوت باشد. هنگامی که معامله گر یک گزینه SPOT را خریداری می کند، ممکن است نظر خود را برای فروش آن تغییر ندهد. پیش بینی سناریو برای زمان و تاریخ مناسب برای گزینه ممکن است کار آسانی نباشد. در نهایت، این گاهی اوقات به عنوان مخالفت در نظر گرفته می شود. غیر از اینها، در مورد معاملات اختیار ارزی نمی توان چیز بدی گفت.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شش =

دکمه بازگشت به بالا