اخبار فارکس

مروری بر تجارت جان تمپلتون در سیستم باف فارکس

جان تمپلتون، که بیش از نیم دهه در معاملات روز فارکس شرکت داشته و خالق تجارت در Buff سیستم سیگنال فارکس، به زودی متوجه شد که تمام روش‌های پیچیده‌ای که معامله‌گران برای انتخاب یک معامله فارکس برنده استفاده می‌کردند، فقط زمینه را برای او گل‌آلود می‌کرد. “من اساساً فقط یک جسم بی جان بودم که منتظر خطوط تصادفی بود و به من می گفت که باید یک معامله را باز یا ببندم. سپس این موضوع برایم روشن شد. چگونه می توانم از تجارت فارکس پول در بیاورم، اگر حتی نمی دانم. من به چه چیزی نگاه می کنم؟”

این زمانی بود که جان تصمیم گرفت از شاخ گاو بگیرد و خودش همه چیز را بفهمد. دیگر نیازی به خرید در این یا آن تئوری آموزش فارکس نیست. او با گوش دادن به آنچه همه معامله گران حرفه ای در مورد این موضوع می گفتند شروع کرد. و بیش از هر عبارت دیگری که از زبان آنها خارج شد عبارت “اقدام بها” بود. جان به قدری از خودش عصبانی بود که می توانست به خودش لگد بزند. “این خیلی واضح بود، من نمی توانستم آن را باور کنم.”

وقتی نوبت به معامله در بازار فارکس می رسد، جان متوجه شد که معامله گر باید بین یکی از دو روش برای تجزیه و تحلیل تجارت تصمیم بگیرد: یا با استفاده از تحلیل بنیادی یا استفاده از تحلیل تکنیکال. تجزیه و تحلیل بنیادی تمام اصول روانشناختی را در نظر می گیرد که می تواند بر حرکت ارز در بازار تأثیر بگذارد. چیزهایی مانند تأثیری که اعداد حقوق و دستمزد غیرکشاورزی که یک بار در ماه منتشر می‌شوند می‌تواند داشته باشد، یا اینکه چگونه افزایش یا کاهش نرخ‌های بهره می‌تواند بر یک جفت ارز معین تأثیر بگذارد.

وقتی صحبت از استفاده از تحلیل تکنیکال به میان می آید، این نوع معامله گران فکر می کنند که باز کردن منوی اندیکاتور در پلت فرم نمودارشان به آنها می گوید که کدام جفت ارز را بر اساس نحوه خواندن اندیکاتورها معامله کنند. از دیدگاه جان، به نظر می‌رسد که این معامله‌گران فکر می‌کنند که – به جای درک حرکت قیمت – دنبال کردن نمودارهای پر از شاخص‌های عقب مانده مانند RSI، MACD و استوکاستیک، آنها را به معامله درستی سوق می‌دهد. جان پس از سال‌ها تحمل از دست دادن معاملات بر اساس همین فرمول، متقاعد شده است که دنبال کردن این مسیر یک عامل بازنده است.

یکی از شاخص های فنی که اکثر معامله گران ناموفق معاصر نکن استفاده از عمل قیمت است. همه آنها منتظر هستند تا همه شاخص های دیگرشان هم ردیف شوند. برای این نوع معامله گران، تنها چیزی که مهم است این است که اندیکاتورهای ثابت آنها چه چیزی را به آنها نشان می دهد و قیمت ثانویه یا حتی نامربوط می شود. تنها اشکال استفاده از اندیکاتورهای عقب افتاده مانند اینها این است که آنها تصویر واضحی از وضعیت واقعی بازار به معامله گر نمی دهند. در حال انجام در یک دوره تجاری معین

به عنوان مثال، وقتی خود را آموزش می دهید که سطح حمایت و مقاومت قیمت را بررسی کنید، آمار واقعی را مشاهده می کنید که بر حرکت بازار تأثیر می گذارد. هیچ نشانگر تاخیری هرگز چنین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار نمی دهد که برای مدت طولانی باقی بماند. شما باید بتوانید آن را مستقیماً از خود بازار ببینید. این همان چیزی است که جان سعی دارد در برنامه معاملاتی فارکس خود به خانه بیافزاید تجارت در Buff.

نام برنامه او به حذف استراتژی های مبتنی بر اندیکاتور و بازگشت به شاخص عمل قیمت پایه اشاره دارد. به عبارت دیگر، بدون استفاده از نشانگر تئوریکی که به بسیاری از معامله‌گران آموزش داده می‌شود، عادات معاملاتی خود را بر اساس آن معامله کنند. تئوری ها خوب به نظر می رسند، اما همیشه کار نمی کنند. به طور خلاصه، چیزی که جان با معامله در بوف آموخت این بود که معاملات او زمانی موفق می شدند که آنها را بر اساس عمل قیمت انجام می داد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پانزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا