اخبار فارکس

مدیریت پول فارکس – کلید موفقیت در معاملات فارکس

اساس هر استراتژی معاملاتی موفق فارکس، مدیریت صحیح پول است و در اینجا ما برخی از عناصری را که حرفه‌ای‌ها برای محافظت از سهام و ایجاد بستری برای سودهای کلان استفاده می‌کنند، مورد بحث قرار می‌دهیم. اگر به هر تیم فوتبال موفقی نگاه کنید که روی دفاع قوی ساخته شده است، تیم می‌داند که اگر به حریف اجازه گل ندهد، حمله آنها فرصت‌هایی برای برنده شدن در بازی خواهد داشت و در فارکس هم همین‌طور است.

همه سیستم های معاملاتی ضرر دارند و هنگام معامله با اهرم، نمی توانید پول زیادی را از دست بدهید. 50٪ از سهام خود را از دست بدهید و باید 100٪ درآمد داشته باشید تا فقط به حد تعادل برسد. این ممکن است منطقی به نظر برسد، اما اکثر معامله گران بیش از اهرم دارند که من را به اولین نکته کلیدی که باید یاد بگیرید هدایت می کند.

از اهرم معقول استفاده کنید

کارگزار شما به شما اهرم 200:1 می دهد، اما این مقدار برای اکثر حساب های تجاری بسیار زیاد است. شما باید از اهرم 10 – 20:1 به عنوان حداکثر مقدار استفاده کنید، در غیر این صورت نوسانات حساب شما را از بین می برد.

مکان توقف در خارج از نوسانات تصادفی

این مفهومی است که اکثر معامله گران هرگز آن را درک نمی کنند و ساده است:

یک روند صعودی یا نزولی خواهد داشت، اما اصلاحات شدید کوتاهی در جهت مخالف وجود خواهد داشت، شما باید مطمئن شوید که توقف شما خارج از این اصلاحات قرار می گیرد وگرنه با نوسانات تصادفی متوقف خواهید شد. اگر می‌خواهید برنده شوید، باید یک ریسک حساب شده بپذیرید، بیشتر معامله‌گران سعی می‌کنند ریسک را چنان محدود کنند که باعث از بین رفتن اجتناب ناپذیر می‌شوند.

همچنین هنگامی که یک توقف را دنبال می کنید، دوباره مطمئن شوید که خارج از نوسانات تصادفی است، بنابراین می توانید مدت بیشتری در معامله بمانید. در معاملات فارکس شما زمان زیادی را از دست خواهید داد و بنابراین باید برندگان خود را اجرا کنید تا بازندگان اجتناب ناپذیر خود را پوشش دهید. بسیاری از معامله‌گران فکر می‌کنند که سود یک سود است، اما اینطور نیست، شما نیاز دارید که معاملات برنده شما بسیار بزرگتر از بازنده‌هایتان باشد، در غیر این صورت از بین رفتن ارزش سهام متحمل خواهید شد.

تنوع ایجاد نکنید

بسیاری از معامله گران فکر می کنند برای برنده شدن باید تنوع ایجاد کنند، این برای یک حساب 100000 دلاری خوب است، اما در یک حساب کوچک، تمام این کارها پتانسیل سود را کاهش می دهد. روی یک معامله در یک زمان در یک حساب کوچک تمرکز کنید و فقط معاملات با شانس بالا را انجام دهید.

هیچ تجارتی بهتر از تجارت دیگر نیست

برخی معامله‌گران برخی معاملات را بهتر از دیگران می‌بینند و ریسک بیشتری روی آن‌ها می‌پذیرند، اما همه معاملات از نظر مدیریت پول یکسان هستند، شما ابتدا بدترین را فرض می‌کنید و اوضاع فقط می‌تواند بهتر شود. یکی دیگر از خطاهای کلیدی که توسط معامله گران مرتکب شده است، تعیین پاداش ریسک است، زیرا هدف آنها منهای توقف آنها اشتباه بزرگی است، زیرا این فقط یک نظر است و نه بیشتر.

از آنچه دارید به هر قیمتی دفاع کنید

برخی از بهترین معامله گران در پوکر و بازی پوکر خوب هستند، می توانند چیزهای زیادی در مورد مدیریت پول فارکس به شما بیاموزند. بازیکن موفق پوکر باخت های خود را با خوشحالی می پذیرد و می داند که باید تراشه های خود را به هر قیمتی حفظ کند، او همچنین صبور است و فقط دست ها را بازی می کند، او مطمئن است که می تواند برنده شود و وقتی یک دست برنده داشته باشد، نمی ترسد. یک ریسک حساب شده بپذیر و به آن ضربه محکمی بزن.

اگر نکات مدیریت پول بالا را خوانده باشید، خواهید دید که چرا یک بازیکن خوب پوکر یک معامله گر خوب می سازد و اگر نکات بالا را یاد بگیرید، می توانید از آنچه دارید محافظت کنید و زمانی که معاملات برنده آمدند، می توانید روی هم انباشته کنید. برخی از سودهای بزرگ فارکس

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا