اخبار فارکس

مدیریت موقعیت ها در تجارت فارکس

یکی از مهمترین چیزهایی که باید در معاملات فارکس بیاموزید، انجام حرکات در پاسخ به نیروهای اساسی و فنی در بازار است. این مستلزم جنبه های مختلف تجارت است. از جمله آنها مدیریت سفارشات و موقعیت ها، تصمیم گیری صحیح، انتخاب نقاط ورودی، تصمیم گیری در مورد زمان توقف ضرر و زمان بردن سود به خانه.

تجارت فارکس با باخت و سود خود به خود مشخص می شود. بنابراین تصمیم گیری های آنی و دقیق برای انجام یک حرکت مثبت لازم است. مطالعه روندها و تسلط بر زمان مناسب ورود به موقعیت ها و کناره گیری می تواند شما را از تجربیات ناخوشایند نجات دهد. اکثر مبتدیان هنگام ورود به موقعیت ها مشکل چندانی ایجاد نمی کنند. مشکل زمانی به وجود می‌آید که زمان خروج فرا می‌رسد. اغلب آنها در هیپنوتیزم منطقه سود با نوسانات سریع گرفتار می شوند و قبل از خروج از موقعیت، نمی توانند جلوی ضرر را بگیرند.

ظاهراً مشکل تعیین نقطه خروج مناسب تنها با مبتدیان نیست، بلکه معامله گران فارکس معتبری هستند که تا یک دهه در این بازی بوده اند. تسلط بر نقطه ورود در تجارت نه تنها شما را از خطرات زیان نجات می دهد، بلکه حرص شما را برای کسب سودهای هیستریک محدود می کند. شاخص‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا برای پاسخگویی آماده شوید تا از فرصت‌های موجود بهترین استفاده را ببرید و همچنین زمانی که اتفاقات برای کسب‌وکارتان ضعیف هستند، از ضرر جلوگیری کنید. این شاخص ها ممکن است سیاسی، اقتصادی، رویدادهای جهانی یا فنی باشند. دلیل اینکه خروج از موقعیت ها همیشه برای تجارت شما حیاتی است، این است که شما گزینه هایی ندارید. نرخ‌ها توسط نیروهای بازار هدایت می‌شوند، بر خلاف زمانی که وارد جایی می‌شوید که می‌توانید تصمیم بگیرید که برای حرکت نادیده بگیرید.

نوسانات معاملات فارکس، انتظار طولانی مدت در موقعیت های باز را برای معامله گران دشوار می کند. که می تواند قدرت معاملاتی معامله گر را نیز محدود کند. با این حال، تصمیم گیری برای گرفتن موقعیت باید به محیط فنی و همچنین محیط بنیادی بازار فعلی بستگی داشته باشد. برای مثال، اگر موقعیت یک یورو در برابر دلار را در 1.1452 بگیرید، سطح مقاومت می تواند 1.1400/1.1404 باشد. اگر استاپ ضرر را روی 1.1514 و برداشت سود را روی 1.1404 قرار دهید، به این معنی است که شما 2 تا 3 روز موقعیت ترم یا چیزی که به آن روزانه گفته می شود دارید.

از لحظه ورود به موقعیت، بازار می‌تواند به شدت تغییر کند، و از آنجایی که نرخ‌ها می‌توانند در این دوره تغییر کنند، باید مراقب باشید و قبل از پایان مدت آن را ببندید. به دنبال موارد فنی و همچنین اتفاقات اساسی باشید تا سفارشات خود را به خوبی تنظیم کنید. با گذشت زمان، می توانید محدودیت ها را تا زمانی که ریتم روند را بدست آورید، محدود کنید. با این حال، خیلی به لبه نزدیک نشوید زیرا می تواند فاجعه آمیز باشد. راز این است که تعادل بین حرکت بیش از حد افراطی و عقب نشینی خیلی زود از موقعیت را رعایت کنید. هنگامی که بر آن مسلط شدید، لحظات بسیار خوبی را در معاملات سهام خواهید داشت.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا