اخبار فارکس

متاتریدر فارکس – بیایید با آرامش تجارت کنیم

متاتریدر فارکس نسبت به سایر پلتفرم های موجود در بازار ارجحیت بیشتری دارد. معامله گران می توانند تنها با دانلود رایگان آن از اینترنت و ایجاد یک حساب آزمایشی بدون پرداخت پول واقعی خود، مهارت های معاملاتی خود را تقویت کنند. این شبیه سازی ساده و کاربرپسند با اخبار و اتفاقات زنده، اخبار فوری، فلش ها و تجربه واقعی است. در زمان واقعی.

متاتریدر فارکس همه گزینه ها را برای انتخاب دارد و ترکیبات ارزی با نمودارهای مختلف از فعلی تا تاریخچه را دارد، نشانگرها را نیز کاربران می توانند از سفارشی سازی شمع ها گرفته تا نمودارها و نمودارها در زمان واقعی با ارقام واقعی تنظیم کنند.

این برنامه بسیار سازماندهی شده است و هیچ بهم ریختگی پنجره ها، تجزیه و تحلیل فنی، نمودارها و هشدارهای موقعیت به صورت رایگان و بدون هزینه اضافی وجود ندارد که تجربه بزرگی است که معامله گران از آن به دست می آورند.

معامله گران تازه کار می توانند بدون پرداخت هزینه عضویت یا هزینه اضافی در هر مرحله، یک تجربه واقعی دست اول داشته باشند.

بهترین ویژگی اتوماسیون است که مورد علاقه معامله گران و مشتریان است. آنها می توانند نشانگرها، اسکریپت ها و حتی مشاوران الکترونیکی کاملاً خودکار خود را که ربات نامیده می شوند، توسط زبان برنامه نویسی ویژه ای به نام Mql بسازند.

متاتریدر فارکس می تواند کل فرآیند معاملاتی را بدون دخالت انسان در تمام ساعات شبانه روز بدون حرص و طمع یا احساساتی که مانع بزرگی در هر معامله ای به حساب می آید را خودکار کند، به خصوص زمانی که چنین حیاتی و سود و زیان نامحدود اهمیت دارد.

بسیاری از کارگزاران متاتریدر فارکس مانند IBFX، FXCM، Alpari، FXDD وجود دارند، اما معامله گران باید از بین آنها یکی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازها، ترجیحات و سبک معاملاتی آنها مطابقت دارد زیرا همگی یک پیش زمینه نرم افزاری را با تغییراتی در تنظیمات داخلی نرم افزار ارائه می دهند. حداقل اندازه لات، نرخ مبادله و غیره

همچنین به خاطر داشته باشید که برخی از کارگزاران متاتریدر فارکس به ربات‌ها اجازه نمی‌دهند تا معاملات را روی سرورهای خود پردازش کنند، مانند اوراق بهادار ODL که سیاست‌های خاصی دارد و آن را منصرف می‌کند.

ایمنی در متاتریدر فارکس با کلید رمزگذاری شده 128 بیتی روی تمام اطلاعات رد و بدل شده به خوبی تشدید شده است که هیچ خللی به شخص ثالثی که اطلاعات منتقل شده را می خواند، نمی دهد. انعطاف پذیری، پشتیبانی چند زبانه همراه با یکپارچگی با وب از جمله ویژگی های آن است که باعث می شود به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد و نسبت به بقیه نرم افزارهای معاملاتی ترجیح داده شود.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا