اخبار فارکس

مبانی فارکس – چه چیزی در معاملات فارکس مهم است؟

چند نکته اساسی برای ثروتمندتر شدن در بازار فارکس.

* باید بتوانید تعادل کاملی بین نوع بازدهی که می‌خواهید و سرمایه‌گذاری‌هایتان، میزان پولی که می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید و چقدر زمان می‌توانید صبر کنید، ایجاد کنید.

* استفاده از تکنیک های خوب مدیریت پول بسیار مهم است. استراتژی مدیریت پول شما هرگز نباید بیش از 2% از حساب شما در هر معامله را به خطر بیندازد. اگر یک معامله اشتباه انجام شود، حساب شما منفجر نمی شود.

* اگر مشکلی پیش آمد دچار وحشت نشوید و اجازه ندهید احساسات شما حس خوب تجاری شما را تسخیر کند.

* یک برگه اکسل را باز کنید و چند محاسبات ساده انجام دهید. در ابتدا مبلغ کمتری قرار دهید. با رشد حسابتان به آرامی محدوده سرمایه گذاری خود را افزایش دهید.

* هرگز بیش از حد حریص نشوید. سعی کنید نسبت ریسک / پاداش خوبی را حفظ کنید.

* به آرامی و محافظه کارانه حساب خود را در طول زمان رشد دهید. به آرامی سعی کنید نسبت ریسک / پاداش خود را بزرگتر و بزرگتر کنید.

* به طور کلی، نرخ مبادله یک ارز در مقابل سایر ارزها، بازتابی از وضعیت اقتصاد آن کشور در مقایسه با اقتصاد سایر کشورها است.

* بنابراین سعی کنید تصمیم خود را بر اساس عوامل سیاسی مانند رکود، افسردگی، جنگ، آشفتگی سیاسی و غیره بگیرید.

* در ابتدا تقریباً هر معامله گر با شکست مواجه می شود. شما باید تجربه و دانش کافی را به دست آورید تا با موفقیت وارد قلمرو آرزوی 5% با سایر معامله گران موفق شوید.

* اگر موجودی حساب بزرگی دارید و با اندازه لات محافظه کارانه معامله می کنید، می توانید مطمئن باشید که در درصد خوبی از زمان معامله شما در نهایت باز می گردد، به خصوص اگر مطابق با روند H4 یا روزانه باشد.

* سعی کنید روند را با استفاده از LRC و برخی از اندیکاتورهای بسیار دقیق معامله کنید و در یافتن نقاط معکوس مهارت خاصی داشته باشید.

* در نهایت به یاد داشته باشید آهسته و مطالعه برنده مسابقه.

* روبات‌های فارکس همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرند، زیرا به شما کمک می‌کنند تا پیپ‌هایی کسب کنید که بدون استفاده از ربات نمی‌توانید کسب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 14 =

دکمه بازگشت به بالا