اخبار فارکس

قوانینی در تجارت فارکس که باید بدانید

تجارت فارکس قوانین زیادی دارد که باید رعایت شوند. برخی از آنها را می توان در جریان تجارت به دست آورد، در حالی که برخی دیگر را باید قبل از شروع تجارت یاد گرفت. برای درک قوانین اساسی معاملات فارکس به خواندن ادامه دهید:

1. از تلاش برای تقویت مجموعه خود با دایناسورها در صنعت بخصوص اگر مبتدی هستید خودداری کنید. تازه واردها تمایل دارند مانند دست های قدیمی پول نقد زیادی را در معاملات فارکس سرمایه گذاری کنند، اما این فقط آنها را آسیب پذیر می کند تا در صورت چرخش نامطلوب بازار، ضررهای زیادی را متحمل شوند. سرمایه گذاری در حد توان خود را به گونه ای انجام دهید که حتی در صورت ضرر و زیان از بازار خارج نشوید.

2. بدانید چه زمانی از معاملات بد دست بکشید. برخی از معامله گران هنگامی که به طور مداوم زیان می دهند و منجر به افزایش زیان می شود، در بازار معلق می مانند. این نکته نشان می دهد که باید متوجه شوید که چه زمانی وارد معامله شوید تا بتوانید ارز را با هزینه کمتر خریداری کنید و آن را با هزینه بالاتر دوباره بفروشید. زمان بندی صحیح زمانی که باید وارد تجارت شوید و چه زمانی باید از آن خارج شوید به شما در کسب سود با حداقل ضرر کمک می کند.

3. انجام تحقیقات اساسی در مورد معاملات فارکس. این یک قانون اساسی در همه مشاغل است. سرمایه گذاری در فارکس بدون اطلاع از مفاهیم اساسی مشاهده شده مانند عوامل تعیین کننده ارزش ارز و آماری که منجر به افزایش یا کاهش ارزش آن می شود، به دنبال ضرر است. حداقل اطمینان حاصل کنید که اطلاعات اولیه در مورد مواردی که باید هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری پول نقد خود در نظر بگیرید، دارید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا