اخبار فارکس

فراماسون ها و بازار فارکس

چه رابطه ای می تواند بین فراماسون ها و بازار فارکس باشد؟ خیلی بهش فشار میارم؟ خب…خودتون قضاوت کنید در اینجا برخی از اصول اساسی، از جمله، وجود دارد که فراماسون ها ایدئولوژی خود را در آنها پایه گذاری می کنند. بیایید ببینیم آیا در بازار فارکس صدق می کند یا خیر…

1. بدانید

در دنیای ماسونی، این مفهوم به این ایده اشاره دارد که دانش فرآیندی بی پایان است. ما باید همیشه در حال یادگیری، پرسش و گسترش افق های خود باشیم.

در بازار فارکس به این معنی است که شما همیشه باید آماده باشید. بدانید چه کاری انجام می دهید و چرا آن را انجام می دهید. ناگفته نماند که یادگیری در حرفه تجاری شما نیز یک سفر دائمی است. اگر فکر می کنید همه چیز را می دانید، با مشکل بزرگی روبرو خواهید شد.

2. جرات

دانش هیچ معنایی ندارد مگر اینکه کاربرد عملی خود را در زندگی داشته باشد. شما می توانید بهترین سیستم فارکس تمام دوران را داشته باشید، اما اگر شجاعت استفاده از آن را ندارید. بی ارزش است

ویژگی اصلی مشترک اکثر افراد ثروتمند، مگر اینکه کلاهبردار باشند، این است که کارهایی انجام می دهند. آنها اهل رفتن هستند. به این فکر کنید: شما در یک بار هستید و به دختر زیبایی که می خواهید ملاقات کنید نگاه می کنید. اگر بروید و با او صحبت کنید، شانس شما برای ملاقات با او چقدر است؟ و اگر نروید؟ شرط می بندم اگر برید و با او صحبت کنید، تعداد شما به طرز چشمگیری بهبود می یابد.

3. سکوت کنید

برای فراماسون ها سکوت دو معنا دارد. مورد اول به فضیلت سکوت به عنوان ابزاری برای خودشناسی اشاره می کند. اهمیت دوم، نیاز به خصوصی نگه داشتن مسائل خصوصی، عدم گفتگو با عموم مردم است.

در طول حرفه خود در بازار فارکس، فراز و نشیب هایی خواهید داشت و قطعاً خودشناسی می تواند ابزار خوبی در مواقع مشکل باشد. در سکوت بنشینید و سعی کنید خودتان را تحلیل کنید. نقاط ضعف شما چیستند؟ نقاط قوت شما چیست؟ یاد بگیرید که خودتان را بشناسید و دنیا از آن شماست.

معامله گران فارکس در خطر زیادی هستند که تحت تأثیر نظرات دیگران و تأثیرات خارجی قرار بگیرند. محرمانه نگه داشتن مسائل خصوصی به شما کمک می کند تا از نظرات ناخواسته منفی دیگران جلوگیری کنید. به طور کلی بیان نظرات دیگران، سخنرانی های انگیزشی نخواهد بود.

هرکسی که مصمم باشد و اطلاعات درستی داشته باشد می تواند نحوه معامله در بازار فارکس را بیاموزد. می توانید از آن برای تکمیل حقوق خود یا به عنوان منبع اصلی درآمد خود استفاده کنید. آیا فکر می کنید فراماسون ها می توانند معامله گران فارکس خوبی باشند؟ حداقل امیدوارم با این کار شما را سرگرم کرده باشم!!!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

دکمه بازگشت به بالا