اخبار فارکس

فراخوان مارجین فارکس – چیست و آیا مارجین کال به من صدمه می زند؟

تماس مارجین فارکس زمانی اتفاق می‌افتد که ارزش حقوق صاحبان حساب مشتری کمتر از مارجین مورد نیاز باشد.

اهرمی که با اعتبار تامین می شود، که شرحی است از آنچه که یک حساب مارجین مستلزم آن است. این در فارکس بسیار رایج است. حساب حاشیه ای یک حساب قابل اهرم است که در آن ارزهای فارکس را می توان با ترکیبی از پول نقد یا وثیقه خریداری کرد. کارگزاران مختلف محدودیت های متفاوتی را می پذیرند.

سرمایه گذاری بر روی حاشیه با قمار یکسان نیست. شباهت هایی بین معاملات حاشیه و کازینو وجود دارد. مارجین یک استراتژی پرریسک است که در صورت مدیریت صحیح می تواند سود زیادی به همراه داشته باشد. جنبه تاریک حاشیه این است که شما می توانید پیراهن خود و بسیاری از دارایی های خود را از دست بدهید. سرمایه گذاری در حاشیه بدون درک کاری که انجام می دهید بسیار خطرناک است.

مانند هر تحقیق سرمایه گذاری دیگری کلید گم نشدن پیراهن شماست! به عنوان مثال، اگر مشتری 10 موقعیت باز داشته باشد، اگر ارزش ویژه حساب به کمتر از 5000 دلار برسد، مارجین فراخوانی خواهد داشت. در این مرحله، برخی یا همه موقعیت‌های باز مشتری بلافاصله با قیمت‌های جاری بسته می‌شوند.

معامله گران همچنین می توانند از پنجره “اطلاعات حساب” پلت فرم معاملات آنلاین خود، هم حاشیه قابل استفاده و هم حاشیه استفاده شده را نظارت کنند. زمانی که حاشیه قابل استفاده به زیر صفر برسد، موقعیت ها به طور خودکار بسته می شوند.

معامله گران ممکن است با استفاده از دستورات توقف ضرر یا حفظ وجوه کافی در حساب، از فراخوان مارجین اجتناب کنند.

معمولاً کارگزار دارای حداقل اندازه حساب است که به عنوان حاشیه حساب یا مارجین اولیه نیز شناخته می شود، به عنوان مثال 5000 تا 10000 دلار. هنگامی که پول خود را واریز کردید، می توانید معامله کنید.

عنوان این مقاله می پرسد، آیا یک مارجین کال می تواند به من آسیب برساند؟ پاسخ بله و بسیار بد است. اما مانند هر کسب و کار دیگری کارهایی وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن ریسک خود انجام دهید.

اگر به هر دلیلی کارگزار فکر کند که موقعیت شما در خطر است، یعنی شما موقعیت 50000 دلاری با مارجین یک درصد (500.00 دلار) دارید و زیان شما به مارجین شما (500.00 دلار) نزدیک می شود. او با شما تماس می گیرد و یا از شما می خواهد که پول بیشتری واریز کنید، یا موقعیت شما را می بندد تا ریسک شما و ریسک او محدود شود.

توقف تلفات خودکار به عنوان شبکه ایمنی استفاده می شود که در آن موقعیت مجبور می شود به طور خودکار زمانی که تلفات در یک نقطه خاص قرار دارند قطع شود. زمانی اتفاق می‌افتد که موجودی حساب مارجین، یعنی ارزش دارایی با کسر زیان‌ها، کمتر از حد حاشیه تعیین‌شده توسط کارگزار فارکس شما باشد. این روش در بازار فارکس رایج است.

تفاوتی بین معاملات روزهای هفته و معاملات آخر هفته وجود دارد. اهرم کاهش یافته اهرمی است که برای آخر هفته در دسترس است. هدف از این سیاست محافظت از مشتریان در برابر خطرات ناشی از نوسانات احتمالی قیمت در هنگام بسته شدن بازار است. این می تواند تأثیر بسیار جدی بر وجوه سرمایه گذاری شده شما داشته باشد.

چگونه از تماس حاشیه ای اجتناب کنم؟

چند راه عقل سلیم برای جلوگیری از فراخوانی حاشیه وجود دارد

1. مدیریت خوب پول، نحوه تجارت خود را مدیریت کنید
2. اگر مارجین کافی ندارید، برای هر موقعیتی از توقف ضرر استفاده کنید
3. بیش از حد معامله نکنید

امیدواریم این مقاله شما را از برخی از مشکلات احتمالی فراخوان مارجین آگاه کند.

بررسی های لازم را انجام دهید و نسبت به بسیاری از سرمایه گذاران دیگر در موقعیت بهتری خواهید بود.

بسیاری از سیستم های فارکس خودکار در دسترس هستند. به اطراف نگاه کنید و ویژگی ها را مقایسه کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یک =

دکمه بازگشت به بالا