اخبار فارکس

فاندامنتال فارکس: سود در معاملات فارکس در صورت وقوع تداخل ارز

در هر کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری، کلید موفقیت ما 75 درصد به این بستگی دارد که چقدر پیش‌بینی‌هایمان را برای تصمیم‌گیری درباره «چه کاری انجام دهیم» خوب انجام می‌دهیم. در مواجهه با وضعیت های تصادفی مانند بازار فارکس، باید موثرترین روش های پیش بینی را برای سیستم و استراتژی معاملاتی خود ایجاد کنیم.

بازار فارکس همه چیز در مورد قیمت نرخ ارز است. برای معامله‌گران، کلید نزدیک شدن به قیمت‌های نرخ ارز به دو بخش تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی تقسیم می‌شود.

بیشتر معامله‌گران، به‌ویژه آنهایی که روزانه معاملات فارکس را انجام می‌دهند، از روش تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند، زیرا از اعداد برای شمارش احتمالات استفاده می‌کنند. تجزیه و تحلیل فنی به معامله گران این امکان را می دهد که با ارائه نتایج به عنوان اعداد دقیق برای پیگیری تصمیم بگیرند که آیا معامله می کنند یا نه، خرید یا فروش می کنند. تجزیه و تحلیل بنیادی بسیار پیچیده است و چندان مهم نیست که در سیستم معاملاتی فارکس آنها گنجانده شود.

من فقط برای آنها متاسفم زیرا آنها فرصت خود را برای کسب سود بیشتر از تجارت آسان تر خود با درگیر کردن تجزیه و تحلیل بنیادی برای تصمیم گیری در سیستم معاملاتی فارکس خود رها کردند. تحلیل بنیادی اصلاً پیچیده نیست. در این مقاله، می‌خواهم به شما نشان دهم که با تجزیه و تحلیل تنها یکی از بسیاری از جنبه‌های خاص فاندامنتال، می‌توانیم مزایای زیادی از آن ببریم.

تداخل ارز

در هر ارز خاص، نوعی رفتار تکراری از حرکت قیمت‌های «اجباری» وجود دارد که دقیقاً بارها و بارها اتفاق می‌افتد. فقط باید بفهمیم که چه جنبه‌ای بر قیمت ارز یک کشور خاص تأثیر می‌گذارد، به‌ویژه اینکه دولت چگونه با شرایطی برخورد می‌کند که باعث می‌شود قیمت‌های نرخ ارز در سیاست اقتصادی‌شان دخالت کند.

بیایید ارز ژاپنی (JPY) را مثال بزنیم. دولت ژاپن یک سیاست اقتصادی دارد که به آن سیاست دامپینگ می گویند. طبق آن سیاست. آنها باید شرایطی را ایجاد کنند که باعث شود قیمت محصولات آنها – که کاملاً با قیمت ارز آنها مرتبط است – برای صادرات زیاد نباشد. این منجر به اقدامات دولت آنها در تداخل برای وادار کردن قیمت‌های نرخ ارز به عقب‌نشینی هر زمان که “خارج از منطقه خنثی” شد، شد.

هنگامی که تداخل ارزی رخ می دهد، اکثر معامله گران – که معمولاً بر اساس سیستم معاملاتی مبتنی بر تحلیل تکنیکال معامله می کنند، نمی توانند به سرعت به این رویدادها واکنش نشان دهند. و شانس خود را برای کسب سود از دست بدهند.

نحوه بررسی تداخل ارز

همانطور که بسیاری از کارشناسان می گویند، پیش بینی یک هنر بیشتر از یک علم است. من نمی‌توانم دقیقاً روشی را که سیستم معاملاتی «شامل اساسی» خود را انجام می‌دهم به شما نشان دهم. اما عامل کلیدی آن استفاده از نمودار قیمت ارز است. تداخل را می توان با بررسی دقیق نمودار ارز مورد بررسی قرار داد. فقط نمودار نمودار جفت ارز (یعنی USD-JPY) را با دقت تماشا کنید. در مورد من، من این الگو را در عرض 3 هفته پیدا می کنم و به طور مداوم شروع به کسب سود از آن می کنم (بسیار زیاد نیست – اما همچنان به عنوان یک سود محسوب می شود، سود بیشتر). آن الگو را پیدا کنید و خودتان آن را تجربه کنید. در نهایت، من مطمئن هستم که با من در مورد آسان بودن استفاده از تحلیل بنیادی در سیستم معاملاتی ما موافق خواهید بود.

[http://forexocta.blogspot.com]

این مقاله تا زمانی که مقاله و کادر منابع آن به صورت خود باقی بماند (ویرایش نشده) و تمامی پیوندها قابل کلیک هستند، برای بازنشر رایگان است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا