اخبار فارکس

فارکس Megadroid – مروری بر فناوری RCPTA آن

به گفته معامله گران فارکس، بهترین اتفاقی که تا به حال در بازار فارکس افتاده است، اختراع فارکس مگادروید است. این نرم افزار درها را به روی افراد مختلف از هر طبقه ای برای تجارت در بازار ارز باز کرده است زیرا پیش از این تحت تسلط افرادی بود که در تجارت فارکس تخصص دارند، تنها فناوری RCPTA (تحلیل زمان و قیمت همبسته معکوس) به افراد دارای کل دانش صفر در معاملات ارزی باعث تجارت و کسب سود می شود زیرا نرم افزار عملاً می تواند معاملات را برای آنها انجام دهد. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که نرم افزار را نصب کنند و بگذارند به طور مستقل کار خود را انجام دهد.

فارکس Megadroid به طور خاص برای عملکرد در وضعیت فعلی بازار طراحی شده است. سازندگان این نرم افزار ویژگی RCPTA یا هوش مصنوعی را اضافه کرده اند تا ربات بتواند به طور مستقل تجزیه و تحلیل بازار را بر اساس تاریخچه تجارت فارکس گذشته انجام دهد، روندهای فعلی بازار فارکس را یادداشت کند، از آن بیاموزد و در حالت مخفی کار کند تا کارگزاران فارکس این کار را انجام دهند. هرگز نمی دانید که یک ربات در حال انجام معاملات است.

با استفاده از فناوری RCPTA، نرم افزار می تواند حدس ها و تصمیم گیری های هوشمندانه ای انجام دهد، از این رو میزان دقت و قابلیت اطمینان آن به 98 درصد می رسد. این یک ادعای اغراق آمیز نیست، بنابراین می تواند سرمایه فارکس شما را تنها در یک بازه زمانی کوتاه چهار برابر کند.

فارکس Megadroid تنها نرم افزار موجود در بازار امروز است که می تواند روندهای آینده بازار را پیش بینی کند و می تواند با بازار تکامل یابد. تا به حال هیچ نرم افزار دیگری در بازار این توانایی ها را ندارد زیرا هوش مصنوعی داخلی را که این نرم افزار دارد را ندارند.

بازار فارکس ساکن نیست. هر روز در حال تغییر است. این دلیل اصلی این است که بسیاری از ربات‌های فارکس در بازار فقط برای مدتی خوب هستند و بعداً درآمدی ایجاد نمی‌کنند زیرا تکامل نمی‌یابند و با شرایط بازار سازگار نمی‌شوند. برخلاف مگادروید فارکس که در هر وضعیت بازار فارکس، خواه ناپایدار باشد یا نه، و روند یا غیر روند، عملکرد دارد. این نرم افزار دارای الگوریتم های مختلفی برای هر نوع شرایط بازار است و الگوریتم مناسب را با استفاده از فناوری RCTPA تطبیق می دهد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا