اخبار فارکس

فارکس را با پولی که نمی توانید از دست بدهید معامله نکنید

هیچ پولی را که توانایی از دست دادن آن را ندارید سرمایه گذاری نکنید.

این سلب مسئولیت را در هر وب سایت کارگزاران فارکس که بازدید می کردید مشاهده می کردید. من معتقدم این برای نجات آنها از دعوای قانونی است اگر پولی که به سختی به دست آورده اید را از دست بدهید. به شما هشدار داده شده است. شما مسئول ریسکی هستید که می کنید. این باید به بسیاری از ما هشدار می داد که اصلاً معامله نمی کنیم.
اما تجارت فارکس گاهی اوقات اعتیادآور است. حتی اگر در حال از دست دادن هستید باز هم معتقدید که روزی همه چیز بهتر خواهد شد. شما تمام پولی را که از دست داده اید به دست خواهید آورد و همچنان مقداری سود خواهید داشت تا ارزش آن را برای خود داشته باشید. مانند سیگاری‌هایی است که در هر آگهی هشداری را می‌بینند که به آنها می‌گوید ممکن است جوان بمیرند. هنوز هم میلیون ها نفر از آنها را در حال سیگار کشیدن می بینیم. فارکس بهتر از این است زیرا قرار نیست با از دست دادن پول جوان بمیرید.

اگر با سرمایه ای معامله می کنید که می توانید ضرر کنید، در این صورت می توانید هر ریسکی را در معاملات انجام دهید. شما می توانید ریسک بزرگی را بپذیرید و در معاملات فارکس نمی توان بدون ریسک بزرگ به پاداش های بزرگ دست یافت.

یکی از شاگردان من فردی را آموزش داد که 2000 دلار در معاملات او سرمایه گذاری کرد. به او هشدار داده شده بود که نباید پولی را که نمی‌توانست از دست بدهد، سرمایه‌گذاری کند. با این حساب، او بدون ترس معامله می کرد. دو هفته بعد او آن را به 6000 دلار تبدیل کرد. او بدون ترس معامله می کرد. ترس از دست دادن دشمن بزرگ کسب درآمد در فارکس است. ترس به شما اجازه می دهد سود خود را کوتاه کنید. این اصل “اجازه دهید سود شما اجرا شود و ضرر خود را کاهش دهید” زمانی که شما ترسیده اید اجرا نمی شود.

مانند آنچه عیسی در کتاب مقدس به شاگردانش گفت، او گفت کسانی که می ترسند جان خود را از دست بدهند در نهایت آن را از دست خواهند داد و کسانی که از دست دادن زندگی خود نمی ترسند سرانجام آن را به دست خواهند آورد. به همین دلیل است که وقتی با پولی که می توانید از دست بدهید معامله می کنید، بدون ترس معامله می کنید و پول در می آورید.

شما به جای معامله با 10 درصد لات خود، با لات کامل خود معامله خواهید کرد.

وقتی شروع به معامله کردم، با 100 دلار شروع کردم. بعد از دو هفته تبدیلش کردم به 300 دلار. من بدون ترس معامله می کردم، زیرا فقط کمی پول بود که می توانستم از دست بدهم.

دوست من هم 97 دلار گرفت و در عرض دو هفته آن را به 470 دلار تبدیل کرد، اما در یک حساب دیگر 5000 دلار ضرر می کرد. به او گفتم می ترسد این را از دست بدهد و به همین دلیل است که می بازد.
او آنچه را که به او گفتم باور کرد و بر ترس از دست دادن غلبه کرد و پول درآورد.
وقتی می دانید که می توانید پولی را که با آن معامله می کنید از دست بدهید، ریسک بالایی را متحمل خواهید شد که نتیجه بالایی برای شما به همراه خواهد داشت. هر مرد موفقی در این دنیا ریسک پذیر است. اگر نتوانید ریسک کنید، نمی توانید آن را انجام دهید.

منو یاد داستانی میندازه که خیلی وقت پیش خوندم. یک ژنرال ارتش، تا زمانی که به قلمرو دشمن رسیدند، نیروهای خود را به جنگ برد. تعدادی از سربازانش را از دست داده بود. آنها از طریق دریا وارد خشکی شدند. دشمنان سه برابر آنها بیشتر بودند. ژنرال با دیدن این موضوع به کشتی آنها بازگشت و آن را سوزاند و خاکستر کرد. سربازان از اینکه منبع فرارشان از بین رفته بود شگفت زده شدند. او به آنها گفت که باید برنده شوند یا بمیرند. آنها چاره ای جز مبارزه و پیروزی نداشتند. نکته اخلاقی این داستان این بود که آنها از جنگیدن نمی ترسیدند زیرا تنها گزینه فرار آنها از بین رفته بود. بنابراین آنها مانند مردانی جنگیدند که از مرگ نمی ترسیدند و در نهایت پیروز شدند. با پولی که می توانید از دست بدهید، بدون ترس معامله خواهید کرد.

من نمی گویم کورکورانه معامله کنید، اما با برنامه های خوب معامله کنید و با حداکثر سهم خود معامله کنید. این چیزی است که به شما کمک می کند تا آن را در فارکس بسازید. برخی از افراد از درصد کمی از سهام خود برای تجارت استفاده می کنند و در نهایت هر ماه سود ناچیزی به دست می آورند. حتی به دست آوردن 10٪ از سهام خود به عنوان سود در پایان ماه دشوار خواهد بود، در حالی که برخی از آنها که با سهم خود ریسک می کنند بیش از 400٪ از سهام خود را هر ماه به دست می آورند.

به هر سایت انجمن فارکس بروید و ذکر کنید که می توانید فقط 50٪ از سهام خود را هر ماه به دست آورید و خواهید دید که آنها چگونه به پست شما پاسخ خواهند داد. آنها به شما خواهند گفت که فارکس یک تجارت سریع ثروتمند نیست. آنها شما را با هر نامی صدا خواهند کرد. شما هرگز نباید آنها را سرزنش کنید زیرا آنها یا با پول مقدس معامله می کنند یا می ترسند پول خود را از دست بدهند. تصمیم خود را بگیرید که برای رسیدن به آن معامله می کنید. اگر از از دست دادن پول خود نترسید موفق خواهید شد.
هدف من برای هر معامله این است که فقط 10 پیپ داشته باشم. استاپ ضرر من همیشه 40 پیپ است. من نمی ترسم 40 پیپ از سهام خود را از دست بدهم و می دانید، فقط یک بار در ماه گذشته بود که استاپ ضرر من شکست خورد. من 13 معامله خوب با 130 پیپ دارم و زمانی که استاپ ضرر من به 40 پیپ رسید، هنوز 10 پیپ دیگر در آن روز انجام می دهم. بنابراین در یک ماه کامل 100 پیپ ساختم که شما پیپ های از دست رفته من را از سود من کم کنید. بنابراین در پایان ماه من 100٪ از سهام خود را به دست آوردم.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا