اخبار فارکس

فارکس – راه حل بالقوه برای بی ثباتی مالی در آفریقا

اکثر کشورهای آفریقایی با بی ثباتی مالی و همچنین قدرت ارزهای خود در وضعیت ناآرامی دست و پنجه نرم می کنند و به دلیل توسعه آهسته آفریقا در کل، حفظ و پایبندی به استانداردهای تعیین شده توسط کشورهای توسعه یافته به طور فزاینده ای دشوار می شود. . مسیر ساده است، آفریقا در کل باید به سطحی برسد که 80 درصد جمعیت از نظر مالی با ثبات و امن باشند. عوامل زیادی در ایجاد این پدیده نقش دارند، یکی فقری است که کشورهای آفریقایی را تحت تأثیر قرار می دهد، این یک موضوع غوغایی است که جلوی چشم انداز یک مسیر جدید برای آفریقا را می گیرد. اثرات فقر حکم می‌کند که فقرا فقیر بمانند و ثروتمندان از نظر ثروت رشد کنند و به نظر نمی‌رسد افراد متوسط ​​هرگز پیشرفت نکنند، این محدودیت‌ها هر گونه رشدی را مهار می‌کنند و اقتصاد راکد و متعاقباً رشد مالی کشور را در وضعیتی تضمین می‌کنند. بدون حرکت رو به جلو

بازار فارکس – این بزرگترین موسسه مالی در جهان است، ارزش معاملات فارکس روزانه 5.5 تریلیون دلار در مقایسه با تنها 76 میلیارد دلار NYSE است. هیچ مبادله مرکزی وجود ندارد، به این معنی که ارزها توسط یک معامله می شود. شبکه جهانی بانک‌ها، دلال‌ها و کارگزاران در نهایت به این معناست که فارکس را می‌توان در هر زمان، روز یا شب، از دوشنبه تا جمعه معامله کرد. این همه به لطف گام‌های برداشته‌شده در فناوری است، اطلاعات و پلتفرم‌های بی‌درنگ برای مطالعه بازارها برای هر کسی که لپ‌تاپ و اتصال به اینترنت دارد به راحتی در دسترس است. اکثر افرادی که بازارهای معاملاتی را آموزش می دهند معمولاً به جزئیات می پردازند که نزدیک به یک ماه طول می کشد تا بازارها را نیمه درک کنند و در موقعیتی قرار بگیرند که شروع به جمع آوری وجوه کنند و این نیز می تواند به عنوان یک دوره تحصیلی به دانشگاه ها معرفی شود. کشوری را تصور کنید که در آن همه می توانند سرمایه جمع کنند و از نظر مالی قادر به خرید کالاها و خدماتی هستند که به بهبود هر خانواده منجر می شود. اگر بازار فارکس تراکنش‌هایی به ارزش تریلیون‌ها را در روز ارائه دهد و اکثر مردم کشور به خوبی از فارکس مطلع باشند، اقتصاد کشور می‌تواند بسیار سریع‌تر رشد کند. اقتصاد کشور منابع پولی بیشتری برای سرمایه گذاری در انواع پروژه های عمرانی کشور خواهد داشت.

به عنوان مثال کشوری مانند آفریقای جنوبی که در آن نرخ بیکاری بالای 27٪ است در مقایسه با 4.5٪ بریتانیا (کشوری بسیار توسعه یافته، فارغ التحصیلان بیشتری در حال درک این موضوع هستند که اشتغال یک کالای کمیاب است). اگر فارکس معرفی شود و به موفقیت سریعی دست یابد، هجوم پول به نوبه خود باعث تشویق بیشتر و بیشتر جوانان به ایجاد مشاغلی می شود که باعث ایجاد اشتغال می شود و با افزایش نرخ اشتغال کشور یک قدم به توسعه کامل نزدیکتر می شود. فارکس پایداری مالی مشاغل و افراد در داخل کشور را تضمین می کند و هدف ثانویه این است که تمام پول تولید شده توسط کشور بتواند برای مبارزه با مسائلی که کشور با آن مواجه است استفاده شود. کشوری مانند کنیا به نیازهای اساسی معیشتی نیاز مبرم دارد، اگر فارکس با موفقیت پیاده سازی شود، می توان ملزومات را از کشورهای دیگر خریداری کرد یا از تولیدات محلی از طریق اقتصادی حمایت کرد.

اکثر کشورهای آفریقایی از نظر پیشرفت فناوری عقب مانده اند و از آنجایی که این دنیا دیجیتالی شده است و کشورهایی که شجاعانه این مسیر را پذیرفته اند کاملاً توسعه یافته اند و هر چه به سمت پایین تر در این مسیر فناوری قدم بگذارند بیشتر به صنایع مختلف مانند پزشکی منشعب می شوند. ، کشاورزی، تولید، هنرهای خلاقانه، بهداشت و غیره. این مسیری است که کشورهای آفریقایی می توانند روی آن سرمایه گذاری کنند، چه از طریق خرید فناوری نوآورانه از کشورهای توسعه یافته تر یا سرمایه گذاری در آموزش بسیار پیشرفته و پایدار، که به نوبه خود سود خواهد برد. کشور در بلندمدت این نیز بر این اساس است که آنها تجارت فارکس را به عنوان یک استراتژی موفق برای اطمینان از پایداری مالی دنبال می کنند. اگرچه فارکس ممکن است سودآور و بسیار سودآور به نظر برسد، اما از کسانی که به دنبال یک زندگی بهتر هستند نیز نیازمند کار سخت و فداکاری است، زیرا بدون این ارزش‌ها، متحمل شدن ضررهای هنگفت در بازارها نیز بسیار ساده‌تر است و باعث می‌شود افراد بیشتری از خود دور شوند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا