اخبار فارکس

عادات مفید مورد نیاز برای معامله گران برای موفقیت در معاملات فارکس:

فارکس برای معامله گران جدید مانند جنگلی است. خوب دلایل زیادی برای این نوع موقعیت ها وجود دارد اما پس از متحمل شدن ضرر، چنین معامله گرانی سیستم یا دلال را مقصر می دانند. آنها بدون درک ایده اصلی وارد معامله می شوند. در نتیجه هم از نظر مالی و هم از نظر روحی آسیب می بینند. ما پنج عادت را برجسته می کنیم که می تواند به معامله گران جدید کمک کند تا در معاملات فارکس زنده بمانند و سود کسب کنند.

برنامه ریزی:

همیشه قبل از تصمیم گیری در معاملات فارکس منطقی فکر کنید و برنامه ریزی کنید. خرید یا فروش بدون برنامه بازی بدیهی است که منجر به ضرر می شود. همه معامله گران خبره یک برنامه بازی یا استراتژی برای مقابله با روندهای در حال تغییر بازار مالی ایجاد می کنند. تجارت با آمادگی و برنامه ریزی مناسب بیشتر سودآور است. بدیهی است که وقتی بدون هیچ برنامه‌ریزی وارد تجارت فارکس می‌شویم، اشتباهاتی مرتکب می‌شویم که به قیمت شکست و ضرر به راحتی قابل اجتناب است.

توقف ضررها:

هیچ کس نمی تواند روندهای بازار را کنترل یا کنترل کند، اما ما می توانیم تجارت خود را کنترل و مدیریت کنیم. استفاده از استاپ ضرر یک شرط مهم در این زمینه است. ما می توانیم استاپ ضررهای خود را تعدیل، از دست بدهیم یا سفت کنیم. این یک اقدام بدون ریسک در برابر ضرر است.

نگهداری از مجله:

حفظ و نگهداری یک دفترچه از معاملات ما نیز برای درک تجارت فارکس مفید است. از همین ژورنال می توان برای ارزیابی و تحلیل عملکرد ما نیز استفاده کرد. به ما انگیزه می دهد که در نهایت عملکرد ما را بهبود می بخشد.

تعیین زمان معاملات:

تثبیت زمان معامله برای بقا در تجارت فارکس نیز مفید است. وقتی زمان معامله را مشخص کردیم، می‌توانیم در مقایسه با معاملات 23 ساعته تمرکز بیشتری داشته باشیم.

تخصصی:

تخصص به معامله گران جدید کمک می کند تا استراتژی های مناسب را برای خود تعیین کنند. این به ما کمک می‌کند تا شرایط خاصی را که مناسب ما است، مشاهده و یادداشت کنیم، مثلاً با کدام جفت ارز، می‌خواهیم معامله کنیم یا اینکه چه بازه زمانی برای ما مناسب است.

شهود و تمرین:

درک روندهای بازار و سپس استفاده از آنها برای سرمایه گذاری سودآور، بازی کودکانه نیست. همچنین زمان می برد. هیچ کس نمی تواند یک شبه به یک تحلیلگر خبره بازار تبدیل شود. معامله گرانی که به عنوان آس در معاملات فارکس در نظر گرفته می شوند باید زمان زیادی را برای درک روندهای بازار اختصاص داده باشند. واضح است که کار سخت نتیجه می دهد. شهود نیز در این زمینه نقش حیاتی ایفا می کند. معامله گران با شهود قوی آن را در معاملات فارکس میخکوب می کنند. دانش، تمرین و شهود عوامل اصلی هستند که معامله گران را به سمت موفقیت سوق می دهند. گاهی اوقات شانس نیز بر سودآوری سرمایه گذاری تأثیر می گذارد. در پایان، معامله گران تصمیمات خود را بر اساس درک خود از روند بازار می گیرند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا