اخبار فارکس

سیگنال های معاملاتی فارکس برای زمان بندی بهتر تجارت

سیگنال های معاملاتی فارکس معمولاً توسط معامله گران از طریق خرید نمودارهایی انتخاب می شوند که دقیقاً آنچه را که می خواهند ببینند به آنها نشان می دهد. رویکرد عاقلانه تر این است که یاد بگیرید هر اندیکاتور چگونه کار می کند و از آن اطلاعات برای ایجاد یک سیستم معاملاتی منحصر به فرد استفاده کنید.

سیگنال های معاملاتی فارکس اقدام قیمتی هستند که ورود/خروج بازار یا هر نوع تعدیل درون تجارتی را آغاز می کنند. سیگنال‌های معاملاتی معمولاً بر اساس شاخص‌های فنی، یک اسکریپت واضح برای معاملات ارائه می‌دهند.

نشانگر فنی یک فرمول ریاضی خاص است که برای قیمت اعمال می شود و در بازه زمانی انتخابی شما نمایش داده می شود. نمودارها برای مشاهده اندیکاتور فنی و قیمت در بازه های زمانی مختلف استفاده می شوند. داده ها هر دقیقه برای یک نمودار یک دقیقه ای، هر ساعت برای یک نمودار 60 دقیقه ای و غیره به روز می شوند.

هنگامی که درکی از فواصل و تأثیر آنها بر شاخص های فنی پیدا کردید، می توانید سیگنال های معاملاتی فارکس را برای ورود به بازار پیدا کنید.

تعداد زیادی از معامله گران به دنبال یک سیگنال فنی واضح و خوانا هستند که به آنها بگوید چه زمانی وارد بازار شوند. از آنجایی که سیگنال معاملاتی فارکس بر اساس یک بازه نمودار مشخص است، تماشای آن نمودار به تمرینی تبدیل می شود که معامله گر برای ورود به بازار از آن استفاده می کند. معامله گر حتی ممکن است از سیگنال هایی بر اساس بیش از یک بازه برای ایجاد سیگنال ورودی استفاده کند.

پس از شناسایی یک معامله از طریق سیگنال ورود، معامله گر بر روی طرح خروج تمرکز می کند. معامله‌گر گزینه توقف‌های ثابت، توقف‌های انتهایی، خروجی‌های محدود یا سیگنال‌هایی برای خروج از معامله را دارد.

شما می توانید از سیگنال معاملاتی فارکس برای ورود به معامله در تلاش برای گرفتن یک معکوس استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر یک جفت ارز اخیراً در نوسان کوتاهی قرار داشته است، می‌خواهید آن را در اسرع وقت در زمانی که طولانی می‌شود، به دست آورید تا بیشترین سود ممکن را به دست آورید. این نقطه عطف یک سیگنال عالی برای ورود است و همچنین می تواند یک سیگنال عالی برای خروج از معامله کوتاه باشد.

برخی از معامله گران عاشق خروج از حد مجاز هستند. آنها اغلب و با درصد بالایی معامله می کنند، اما معمولاً برای پیپ های پایین. یک دیدگاه جایگزین استفاده از سیگنال ها برای مدیریت خروجی ها است. سیگنال‌ها در صورت نیاز می‌توانند محافظه‌کارانه باشند، اما سیگنال‌های خروج معمولاً حرکت «واقعی» را بهتر از خروجی‌های محدود می‌گیرند.

از چه سیگنال هایی باید استفاده کرد؟ این یک انتخاب شخصی است که تاجر فردی باید انجام دهد. هدف تصمیم گیری آگاهانه و متعهد به آن است. تا آنجا که می توانید در مورد شاخص های فنی بیاموزید و از آنهایی که احساس می کنید برای نیازهای خاص شما بهترین عملکرد را دارند استفاده کنید.

ممکن است بخواهید سیگنال ها را ادغام کنید یا پارامترها را با سیگنال ها پیاده سازی کنید تا عملکرد آنها را بهبود ببخشید و احتمال حرکت های نادرست را کاهش دهید. هر سیگنال معاملاتی فارکس جنبه منحصر به فردی از بازار را مشخص می کند.

استفاده از سیگنال‌های متنوع، سیستم خوبی از چک‌ها و تعادل‌ها را فراهم می‌کند تا مطمئن شود بازار در جهتی حرکت می‌کند که قبل از تصمیم‌گیری در مورد معامله پیش‌بینی کرده بودید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا