اخبار فارکس

سیگنال معاملاتی فارکس – یک سیگنال معاملاتی رایگان برای سود بیشتر در فارکس

چگونه دوست دارید یک معادله ساده را بیاموزید که سیگنال معاملاتی تولید می کند که می تواند سود زیادی داشته باشد و آیا سیگنالی است که معامله گران باهوش و حرفه ای از آن استفاده می کنند؟ این مقاله را بخوانید و می‌توانید معادله‌ای عالی را کشف کنید که می‌توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید تا به شما کمک کند از سودهای بیشتر فارکس لذت ببرید.

اگر به هر نمودار فارکس نگاه کنید، روندهای بزرگی را مشاهده خواهید کرد که برای چندین هفته یا در برخی موارد سال ها ادامه دارد. همه این روندهای بزرگ شروع می شوند و ادامه می یابند، از شکست ها تا اوج و پایین های جدید. سیگنال معاملاتی که در اینجا می خواهیم به آن نگاه کنیم، شما را در مورد تمام سودهای بزرگ از روندهای بزرگ مطلع می کند.

قانون تولید سیگنال بسیار ساده است و به شرح زیر است:

1. بالاترین قیمت 4 هفته ای جدید را با یک جفت ارز خریداری کنید

2. آن را نگه دارید تا به پایین ترین حد 4 هفته ای جدید برسد و سپس باید لانگ و شورت را در بازار نقد کنید و موقعیت خود را معکوس کنید.

3. معکوس را ادامه دهید، زیرا هر 4 هفته به بالاترین یا پایین ترین حد خود رسیده است.

توجه: این یک سیستم توقف و معکوس است، بنابراین شما همیشه یک موقعیت باز دارید

این قانون بسیار ساده است و می توانید با ماشین حساب روی کاغذ محاسبات را انجام دهید و حتی نیازی به کامپیوتر ندارید. در حالی که سیستم معاملاتی ساده است، پول زیادی به همراه دارد و از روندهای واقعاً بزرگ سود خواهد برد.

این سیگنال توسط تاجر معروف ریچارد دانچیان ابداع شد، او در اواخر دهه هفتاد فکر کرد و تاجران زرنگ از آن زمان استفاده کرده اند و کار می کند. در معاملات فارکس، سیستم‌های ساده قوی‌تر هستند و احتمال سود بیشتری نسبت به سیستم‌های پیچیده دارند و یکی از موارد بالا خود سادگی است و یک سیگنال تجاری است که همه معامله‌گران باید از آن استفاده کنند.

در مورد زمان بندی دقیق بازار نگران نیست و دارای روندهای بلندمدتی است که برای بسیاری از معامله گران دشوار است، زیرا آنها می خواهند در بازار فعال تر باشند. اگر یک معامله گر بی حوصله هستید، با نظم و انضباط مشکل خواهید داشت، اما اگر معامله گر هستید که به سادگی می خواهد سود کسب کند، پس این سیگنال تجاری یک قانون می تواند برای شما پول زیادی به همراه داشته باشد!.

شما باید یادگیری این معادله ساده را بخشی از آموزش فارکس خود کنید. قانون 4 هفته نام دارد و رایگان است. این قانون ممکن است رایگان باشد، اما می‌تواند دستاوردهای بزرگی برای شما به همراه داشته باشد و با مطالعه دقیق‌تر آن چیزی برای از دست دادن ندارید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا