اخبار فارکس

سیستم های معاملاتی فارکس – خوب، بد و زشت

چرا به سیستم ها و استراتژی های معاملاتی فارکس نیاز دارید؟

یادگیری نحوه تجارت سودآور مستلزم یادگیری و تسلط بر چند مورد است سیستم های معاملاتی فارکس. نکته کلیدی در معاملات این است که در چند استراتژی معاملاتی مهارت پیدا کنید نه جک همه. سیستم های معاملاتی فارکس مهم هستند زیرا ساختار، مجموعه ای از قوانین و برنامه ای را برای شما ارائه می دهند. این مقاله برخی از انواع مختلف را مورد بحث قرار خواهد داد استراتژی های معاملاتی فارکس که در حال حاضر در بازار فارکس هستند و به شما می آموزند که چگونه بهترین سیستم معاملاتی FX را شناسایی کنید.

سیستم های معاملاتی شاخص محور

با احتیاط شدید، استراتژی‌های مبتنی بر نشانگر اغلب توسط شخصی طراحی می‌شوند که متوجه می‌شود این تنظیم در حال حاضر کار می‌کند. مشکل فقط این است که برای آن لحظه کار می کند و اغلب تجزیه و تحلیل بسیار کمی برای درک طول عمر این سیستم معاملاتی فارکس انجام شده است.

بزرگترین مشکل سیستم های معاملاتی فارکس مبتنی بر اندیکاتور این است که از اندیکاتورها برای تولید سیگنال معاملاتی به جای عمل قیمت خالص استفاده می کند. شاخص‌ها عقب هستند و بنابراین تمایل دارند سیگنال‌های ضعیف‌تر و دیرهنگام‌تری نسبت به عملکرد قیمت خالص بدهند که به‌روزترین اطلاعات در نمودار است.

با این حال، از آنجایی که این سیستم معاملاتی اغلب در نمودارها هیجان انگیز و “سکسی” به نظر می رسد، بسیاری از معامله گران آماتور این استراتژی معاملاتی را بسیار وسوسه انگیز می دانند.

آخرین فلش برخی از گوروها در استراتژی معاملاتی پان.

یک سیستم معاملاتی که با این وعده تضمین شده ارائه می شود که «دیگر هرگز ضرر نخواهید کرد و رایانه خود را به یک دستگاه پول نقد خودکار تبدیل خواهید کرد». متأسفانه دنیا پر است از این به اصطلاح “گوروها” و میلیونرهای آنها که سیستم های معاملاتی فارکس را می سازند. معامله‌گران باتجربه می‌دانند که از دست دادن معاملات بخشی از بازی است، شما همیشه بازنده‌هایی خواهید داشت و برنده‌ها باید آماده باشید که ببازید. معامله‌گران حرفه‌ای می‌دانند که هیچ استراتژی معاملاتی فارکس هرگز تضمین نمی‌شود، اما با نتایج معاملات و ارقام عملکرد آزمایش‌شده مجدد، آنها بر تصویر کلی موفقیت تمرکز می‌کنند. بهترین راه برای جلوگیری از قربانی شدن این کلاهبرداری ها هنگام یافتن یک شرکت آموزش فارکس، داشتن مدرکی از نتایج تجارت زنده استراتژی های آنها است. به این ترتیب عملکرد واقعی و صادقانه استراتژی های آنها را درک خواهید کرد.

سیستم های معاملاتی که در واقع کار می کنند …

الگوهای معاملاتی هارمونیک

تجارت هارمونیک هنر شناخت الگوهای قیمتی خاص در راستای توسعه و اصلاحات فیبوناچی برای محاسبه نقاط عطف در بازارهای مالی است. هنوز گیج شده اید؟ معاملات هارمونیک پیچیده است و نیاز به زمان و تمرین زیادی برای تسلط دارد، با این حال می تواند یکی از بهترین سیستم های معاملاتی باشد زیرا نسبت های پاداش در مقابل ریسک بالایی را ارائه می دهد و بسیار متنوع است. می توان آن را در هر بازاری در هر بازه زمانی معامله کرد.

اگر به تازگی شروع به یادگیری نحوه معامله در بازار کرده اید، تمرکز اولیه شما نباید روی الگوهای معاملاتی هارمونیک باشد، زیرا درک آنها زمان و تمرکز زیادی می برد. با این حال برای معامله گران با تجربه تر که به دنبال یک سیستم معاملاتی جدید برای اضافه کردن به کمربند خود هستند، معاملات هارمونیک ارزش نگاه کردن را دارد.

استراتژی های معاملاتی تحلیل تکنیکال مدرسه قدیمی

این سیستم معاملاتی خاص به خوبی شناخته شده است و سال هاست که در سراسر جامعه فارکس به خوبی معامله می شود. تجزیه و تحلیل فنی شامل؛ مثلث های صعودی، شکاف های تثبیت شده به علاوه الگوهای سر و شانه، الگوهای پرچم برای نام بردن از چند مورد. مزیت یادگیری این سیستم های معاملاتی این است که آنها کار می کنند و ده ها سال داده برای اثبات آن دارند.

نقطه ضعف این سیستم ها این است که بسیاری از معامله گران جدیدتر این رویکرد را برای معاملات کسل کننده می دانند و آن را قدیمی می دانند. فاقد زرق و برق و هیجان سیستم نشانگر محور است. شلوغ و پر زرق و برق نیست و متاسفانه، معامله گران تازه کار اغلب پیچیدگی را به عنوان نشانه ای از عملکرد بهتر و احتمال بالاتر اشتباه می گیرند. با این حال دلیل اینکه تحلیل تکنیکال مدرسه قدیمی هنوز وجود دارد این است که کار می کند و بسیاری از معامله گران سودآور با تجربه از آن در سبک معاملاتی خود استفاده می کنند. به غیر از فقدان هیجان، سیستم‌های معاملاتی تحلیل تکنیکال مدرسه قدیمی دارای نرخ موفقیت پایین‌تری هستند که بسیاری از مردم تمایلی به مقابله با آن ندارند یا نمی‌توانند با آن مقابله کنند. نرخ موفقیت کمتر به این معنی است که معاملات برنده معمولاً بسیار بزرگ هستند، که سیستم را سودآور و ارزش یادگیری می‌کند، زیرا به شما یک پایه محکم در یادگیری بازارهای فارکس می‌دهد.

استراتژی های معاملاتی پرایس اکشن

اکنون آنچه شما منتظر آن بوده اید، بهترین سیستم معاملاتی فارکس را که می توانید یاد بگیرید، عمل قیمت است. معاملات پرایس اکشن خواندن اکشن قیمت خام روی نمودار است. قیمت به روزترین اطلاعات در نمودار است، بنابراین در هنگام خواندن نمودار به شما آخرین وضعیت را می دهد. اقدام قیمت به عنوان یک سیستم معاملاتی فارکس یک روش فوق‌العاده ساده است که موثر و کاربردی است، زیرا هم در بازارهای دارای روند و هم در بازارهای متغیر، با روند و بر خلاف روند، کار می‌کند. یادگیری عملکرد قیمت می تواند معاملات فارکس شما را ساده کند و نتایج شما را به طور چشمگیری بهبود بخشد. با اکشن قیمت، یک معامله گر این مزیت را دارد که هر بازاری را در هر بازه زمانی معامله کند، زیرا تنظیمات اکشن قیمت در همه شرایط بازار موثر هستند.

سیستم های معاملاتی پرایس اکشن برای یادگیری:

1. تنظیم پین نوار.

نوار پین استراتژی معاملات فارکس اکشن قیمت یک سیستم معکوس است. این برای تجارت بالا و پایین بازارها طراحی شده است و همچنین می تواند در ادامه روند با خرید نزول در روندهای صعودی و فروش قله ها در روند نزولی مورد استفاده قرار گیرد.

2. راه اندازی نوار داخل

هنگام معامله در فارکس می توان از میله های داخلی بسیار مؤثر استفاده کرد. آنها عمدتاً در هنگام معامله در بازارهای با روند قوی به عنوان یک استراتژی ادامه روند استفاده می شوند.

3. راه اندازی نوار غرق کننده

میله های درگیر برای تغییر روند عالی هستند. آنها نادر هستند، اما یک سیگنال معکوس قیمت بسیار قوی هستند. می تواند هنگام معامله روندها استفاده شود، اما معمولاً در انتهای روند معکوس یافت می شود.

4. تنظیم تقلبی

راه اندازی جعلی یک رویکرد معاملاتی مبتنی بر روند است که به دنبال شکست کاذب شکل گیری نوار داخلی است. این تنظیم معمولاً در سطوح پشتیبانی و مقاومت، بسیار شبیه به راه اندازی نوار پین است. Fakey برای خرید نزول در روند صعودی و فروش قله در روند نزولی استفاده می شود.

سیستم های معاملاتی پرایس اکشن… قدم اول شما.

غرق نشوید و فقط بر روی چند استراتژی معاملاتی قیمتی تمرکز کنید. این تنظیمات را با چند جفت ارز مختلف معامله کنید. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. با شناسایی تنظیمات راحت شوید و واقعاً درک کنید که چگونه قدم به قدم وارد تجارت شوید. با یک سیستم معاملاتی فارکس با یک قیمت شروع کنید و فقط زمانی که کاملاً راحت هستید یک سیستم معاملاتی دیگر اضافه کنید.

نتیجه.

منصفانه است که بگوییم تا زمانی که به چیزی مانند معاملات قیمت یا تحلیل تکنیکال مدرسه قدیمی پایبند باشید، نمی توانید خیلی اشتباه کنید. در مورد تمام آن سیستم‌های شاخص مختلف در انجمن‌ها هشدار داده شود و مطمئن شوید که آموزش تجارت فارکس خود را از شرکتی با نتایج معاملات زنده و معامله‌گران با تجربه دریافت می‌کنید.

یکی از بزرگترین چالش‌هایی که معامله‌گران بی‌تجربه ایجاد می‌کنند، بریدن و تغییر بین استراتژی‌های معاملاتی مختلف است. یک سیستم و استراتژی معاملاتی فارکس را انتخاب کنید که با شخصیت شما مطابقت داشته باشد. ممکن است چند تلاش طول بکشد، اما وقتی یکی را پیدا کردید که دوست دارید و می‌توانید با آن معامله کنید، به آن ادامه دهید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا