اخبار فارکس

سیستم های معاملاتی خودکار فارکس EA – قانون 4 هفته

وقتی می‌خواهید یک سیستم معاملاتی فارکس داشته باشید، باید به سیستمی نگاه کنید که در قلب بسیاری از سیستم‌های معاملاتی قرار دارد که در 20 سال گذشته کار کرده و میلیون‌ها دلار درآمد داشته‌اند. بنابراین برای معامله گران فارکس خانگی ضروری است که بدانند این سیستم چگونه کار می کند و چرا کار می کند. با این حال، قبل از ورود به یک مطالعه مختصر، ضروری است که یک مقدمه کلی با نرم افزار معاملاتی فارکس داشته باشید.

اکثر نرم افزارهای معاملات خودکار فارکس شهرت ضعیفی دارند و این به دلیل سیستم های ناخواسته ای است که بازار را به هم ریخته است و بر اساس سوابق غیر معتبر به فروش می رسد. به طور طبیعی، زمانی که آنها کار می کنند، نمی توانند بهترین نتایج را به شما ارائه دهند و هیچ سودی از معامله ندارند! متأسفانه این سیستم در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مردم از دیدن درآمد قابل توجهی از نرم افزار برای آنها خوشحال می شوند.

نرم افزار خودکار فارکس EA بر اساس یک قانون خاص کار می کند و از یک چرخه روند چهار هفته ای پیروی می کند که می تواند به عنوان قانون 4 هفته نامیده شود. بیایید از این قانون پیروی کنیم:

یک تقویم 4 هفته ای بخرید و یک موقعیت را نگه دارید و سپس آن را به کوتاه تبدیل کنید. بنابراین زمانی که تقویم 4 هفته ای به پایین ترین حد خود رسید، منتظر بالاترین هفته بعد باشید. در این میان جنبه‌ها و جزئیات پایین‌ترین قیمت ۴ هفته‌ای را بررسی کنید تا به بالاترین سطح ۴ هفته‌ای دست پیدا کنید. این یک استراتژی ساده و فراگیر است زیرا اکثر روندهای ارزی با پایین و بالا شروع می شوند و ادامه می یابند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا