اخبار فارکس

سیستم معاملاتی اخبار فارکس – 3 احتیاط مربوط به هر سیستمی بر اساس اخبار معاملات فارکس

سیستم فارکس بر اساس اخبار معاملاتی باید بسیار با دقت انتخاب شود. دلیل اصلی این است که معامله در حین هر اعلان یا خبری اساسی یکی از انفجاری ترین زمان ها در طول یک جلسه معاملاتی است. بازار می تواند 100 پیپ را در عرض چند ثانیه جابه جا کند. به همین دلیل است که ریسک درگیر بیشتر از تجارت با استفاده از تحلیل تکنیکال است.

با این حال، به دلیل پتانسیل سود، تجارت در هنگام اعلام اخبار فارکس یکی از وسوسه انگیزترین پیشنهادها برای معامله گران فارکس است. هنگامی که در حال انتخاب یک سیستم مبتنی بر اخبار فارکس هستید، لطفاً مطمئن شوید که 3 خطر ذکر شده در زیر را پوشش می دهد –

1. وقتی بازار برخلاف جهت تجارت شما حرکت می کند، استراتژی محافظت از حساب فارکس چیست – زیبایی اخبار فارکس این است که نمی توان پیش بینی کرد که به کدام سمت حرکت می کند. به طور طبیعی، بسیار ضروری است که یک استراتژی قوی برای محافظت از حساب در صورت حرکت بازار در خلاف جهت پیش بینی شده وجود داشته باشد. اگر چنین استراتژی وجود نداشته باشد، حساب کامل شما در معرض خطر بزرگی است.

2. هدف سود چقدر خواهد بود – نحوه واکنش بازار فارکس به اخبار اساسی بر اساس یک عامل “انتظار” است. برای مثال، بیایید تصور کنیم که جامعه بازرگانان معتقد است که طبق لیست حقوق و دستمزدهای غیر کشاورزی بعدی، بیکاری 8٪ در مقابل 6٪ در ماه های گذشته اعلام می شود. اما زمانی که NFP منتشر شود و گفته شود بیکاری 7.9 درصد است، بازار این موضوع را برای اقتصاد ایالات متحده مثبت تلقی می کند و دلار قوی تر می شود و بازار در جهت دلار حرکت می کند. این که چقدر حرکت خواهد کرد بر اساس نتایج بسیار بهتر از انتظارات است. سیستم معاملاتی اخبار فارکس قطعا باید آنچه را که باید یک هدف سود واقعی بر اساس نتایج اخبار باشد پوشش دهد.

3. آیا کارگزار فارکس شما تعاونی است – هیچ سیستم خبری فارکس کار نخواهد کرد اگر کارگزار نتواند به شما اجازه داد با استفاده از قیمت های زنده در طی اعلامیه های اساسی معامله کنید. طی برخی اعلامیه های نوسان، قیمت جفت ارز توسط برخی از کارگزاران فارکس به تعویق افتاد. به این دلیل است که آنها اخبار تجارت را دلسرد می کنند. اگر اینطور است، یا اخبار فارکس معاملات ایده را رها می کنید یا باید یک کارگزار جدید انتخاب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا