اخبار فارکس

سه فرصت سودآور فراساحلی – بانکداری، فارکس، و یک بنیاد

جهان در حال تغییر است و به سرعت در حال تغییر است. چه کسی فکرش را می‌کرد که اقتصادهای کوچک آسیایی راه خروج از بدترین رکود در هفتاد و پنج سال گذشته باشند؟ چه کسی فکرش را می‌کرد که کشوری مانند پرو برای تغییر نرخ ارز و کمک به تقویت دلار، دلار می‌خرد؟ این یک دنیای کاملاً جدید است که شاید بهترین مکان برای راه اندازی یک عملیات بانکی در نیوزلند باشد، اگرچه NZOFC را نمی توان بانک نامید! با این حال، یک راه حل آزمایش شده و واقعی برای مدیریت دارایی های فراساحلی مانند بنیاد منافع خصوصی پاناما به عنوان یک راه حل فراساحلی سودآور و مطمئن همراه با بانکداری فراساحلی و افتتاح یک شرکت فارکس باقی می ماند.

افراد بیشتر و بیشتری در حال انتقال دارایی ها، استعدادها و خود از کشورهای مبدأ خود و به دنیای پرمشغله، پرتلاش و سودآور فراساحلی هستند. افراد بسیار ثروتمند سال ها در حوزه های قضایی دارای مزیت مالیاتی بانک کرده اند. آنها هنوز هم از مزایای حفاظت از دارایی های دریایی و وسایل نقلیه حریم خصوصی مانند تراست ها، شرکت های بین المللی و بنیادها برای محافظت از ثروت خود در برابر چشمان کنجکاو و کاهش پیامدهای مالیاتی ارث استفاده کرده اند. با این حال، این موج مهاجرت مهاجران از سراسر جهان است که در سراسر جهان در حال حرکت و تجارت هستند که درها را به روی فرصت‌های سرمایه‌گذاری برون‌ساحلی سودآور باز می‌کند.

سه فرصت سودآور فراساحلی راه‌اندازی یک بانک، تشکیل یک شرکت فراساحلی فارکس و استفاده از بنیاد منافع خصوصی پاناما به عنوان دارنده دارایی‌های مشهود، کسب‌وکارها و حساب‌های بانکی است. در دنیای پرشتاب امروزی فرصت های زیادی وجود دارد. ما این سه را برای ترکیب فرصت و امنیت انتخاب می کنیم.

بانکداری فراساحلی در قرن بیست و یکم: یک NZOFC

حوزه های قضایی بانکداری فراساحلی زیادی وجود دارد. همچنین تعدادی از حوزه های قضایی وجود دارد که در آن یک فرد یا شرکت می تواند مجوز دریافت کند و کسب و کار ارائه خدمات بانکی را راه اندازی کند. در انتخاب حوزه قضایی برای ارائه خدمات بانکداری فراساحلی، فرد یا شرکت می خواهد کشوری دموکراتیک، از نظر سیاسی و اقتصادی با ثبات و دوستدار تجارت را جستجو کند. کشوری که در آن انگلیسی، که هنوز زبان جهانی است، صحبت می شود، امتیاز مثبتی است. این کشور باید حداقل زیرساخت های کافی برای حمایت از تجارت داشته باشد و در حالت ایده آل، ارتباطات راه دور، حمل و نقل و خدمات پشتیبانی درجه یک خواهد داشت.

کشوری که یک فرصت بانکداری فراساحلی درجه یک را ارائه می دهد و همچنین معیارهای لازم برای یک عملیات دریایی موفق را دارد، نیوزیلند است. این مستعمره سابق سلطنتی بریتانیا در جنوب غربی اقیانوس آرام در شرق استرالیا واقع شده است. جمعیت آن عمدتاً از نسل مهاجران بریتانیایی هستند و اکثراً انگلیسی زبان هستند. این کشور با فساد کم یا بدون فساد اداره می شود و استانداردهای آموزشی آن به خوبی یا بهتر از ایالات متحده آمریکا، کانادا و بریتانیا است. این کشور دوستدار تجارت است که به خاطر روحیه نوآورانه اش شناخته شده است.

از میان سه فرصت سودآور فراساحلی خود، شرکت مالی فراساحلی نیوزلند (NZOFC) را در صدر فهرست قرار دادیم. این نوع شرکت توسط قانون بانکداری نیوزلند اداره نمی شود و توسط بانک فدرال رزرو نیوزلند تنظیم نمی شود. هیچ الزامی برای ذخیره سرمایه در راه اندازی NZOFC وجود ندارد. قانون نیوزلند کاملاً مشخص است که یک NZOFC را نمی‌توان بانک نامید یا به بانک بودن آن اشاره کرد. با این حال، چنین شرکتی می تواند از هر جای دنیا خارج از نیوزلند سپرده بگیرد. می تواند سود پرداخت کند، وام بدهد، سرمایه گذاری کند، تراست ها را مدیریت کند و تقریباً تمام خدماتی را که ممکن است یک بانک ارائه دهد، ارائه دهد. هر کسی از هر کشوری آزاد است برای مجوز فعالیت NZOFC درخواست دهد.

یک فرصت ارزی سودآور

بنابراین، چینی ها یوان را در مقابل رینگیت مالزی معامله می کنند. یورو به طور دوره ای در حال سقوط آزاد است زیرا یونان و سایر PIIGS بدهی های دولتی بیشتری را نشان می دهند. پرواز با کیفیت، مردم را به خرید ین، دلار آمریکا و فرانک سوئیس می‌فرستد. بنابراین، چگونه ارز خارجی را در این دنیای پرتلاطم و نامطمئن مالی بین‌المللی معامله می‌کنید؟ مطمئناً در معاملات فارکس می توان پول به دست آورد. با این حال، برای راه اندازی یک کارگزاری فارکس در خارج از کشور، می توان پول ثابتی به دست آورد.

هنوز تعدادی از حوزه های قضایی وجود دارد که در آنها امکان دریافت مجوز فارکس وجود دارد. به دلیل درجات متغیر توسعه زیرساخت، دوستی تجاری، و ثبات سیاسی در برخی از حوزه های قضایی فراساحلی، عاقلانه است که با فردی با تجربه برای کمک به انتخاب حوزه قضایی، دریافت مجوز و شروع عملیات مشورت کنید. بسته به ترجیحات فردی، مکان‌های خوبی برای انجام تجارت وجود دارد. همچنین چند حوزه قضایی نامطلوب وجود دارد که باید از آنها اجتناب کرد. شروع با مشاوره خوب در این عرصه عاقلانه است.

هدف از راه اندازی یک شرکت فارکس این است که کارمزدها و پورسانت ها درآمد ثابتی دارند. در حالی که تجارت می تواند سودآور باشد، می تواند باعث تخلیه سرمایه نیز شود. این بحث قدیمی درباره فروش کلنگ و بیل زمانی است که دیگران در جستجوی طلا هستند.

مدیریت فرصت های فراساحلی به سودمندترین روش

سومین فرصت فراساحلی که به آن اشاره می کنیم، بنیاد منافع خصوصی پاناما است. این به طور مستقیم یک فرصت تجاری نیست، اما می تواند “دارنده” مشاغل، حساب های بانکی، و دارایی هایی مانند آثار هنری، قایق های تفریحی، هواپیما، جواهرات و غیره باشد. یک بنیاد منافع خصوصی پاناما مالکی ندارد. ذینفعانی دارد. چنین نهادی اغلب به جای یک امانت برای انتقال ارث با حداقل عواقب مالیاتی استفاده می شود. این بنیاد به گونه ای و با دستورالعملی راه اندازی شده است تا با فوت اولین ذینفع، ذینفعان تغییر کنند. مخصوصاً برای کسانی که نگران حفظ حریم خصوصی و امنیت دارایی‌ها هستند، این نوع بنیاد به افراد اجازه می‌دهد از دارایی‌ها، کسب‌وکارها و حساب‌های بانکی بدون داشتن نام شخصی یا سایر جزئیات خود در هیچ ثبت عمومی بهره ببرند.

استفاده رایج از بنیاد منافع خصوصی پاناما در راه حل یکپارچه حفاظت از دارایی های فراساحلی است که شامل مشاغل دریایی، حساب های بانکی و سایر دارایی ها می شود. به طور معمول پایه و اساس در این راه حل به عنوان دارنده دارایی ها برای استفاده و بهره مندی افراد تعیین شده، ذینفعان، پین لینچ است.

این سه فرصت سودآور فراساحلی برای هر کسی که علاقه مند به دنبال کردن آنها است در دسترس است. فقط یک ایمیل یا تماس تلفنی با یک فرد یا شرکت باتجربه لازم است تا توپ را دریافت کند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا