اخبار فارکس

سری فیبوناچی و تجارت فارکس

کاربردهای مختلفی از سری فیبوناچی به خصوص در معاملات از جمله فارکس وجود دارد. معامله گران بازارهای مختلف از میانگین بزرگ که 1.618 است استفاده می کنند. این را می توان با دو عدد متوالی در دنباله که اضافه و سپس تقسیم می شود محاسبه کرد. جدا از تجارت، اعداد فیبوناچی در چیزهای مختلف جهان طبیعی نیز به کار می روند. هنگامی که در بازارها استفاده می شود، معامله گران به نقاط مختلفی توجه می کنند که در آن اصلاحات احتمالاً در 38.2٪، 50٪، 62٪ و 75٪ اتفاق می افتد.

معامله گران فارکس ممکن است در معاملات خود برنده شوند یا ببازند. با این حال، اگر از دستورات توقف ضرر خود استفاده کنند، ممکن است بتوانند خطر از دست دادن پول خود را کاهش دهند. اگر مشاهده کنند که قیمت ها خلاف خط حمایت است، می توانند این سفارش را انجام دهند. معامله گران فارکس می توانند موقعیت های خود را تجزیه و تحلیل کنند تا از میزان ریسک موجود مطلع شوند. معامله گران می توانند از تصمیمات خود سود ببرند، به خصوص اگر سود مورد انتظار خود را در نقاط تعیین شده در سری فیبوناچی قفل کنند.

معامله گران در هر نوع بازار باید از ابزارهای موثر برای تجزیه و تحلیل چگونگی حرکت قیمت ها استفاده کنند. آنها می توانند روش معاملاتی فیبوناچی را با ابزارهای دیگر ترکیب کنند تا روندهای بازار را تأیید کنند. معامله گران فارکس باید قیمت ها را به خصوص در جایی که نقاط اصلاحی هستند رعایت کنند. اگر مطمئن باشند که قیمت دارایی هایی که با آنها سروکار دارند در جایی در منطقه پشتیبانی است، ممکن است برای مثال خرید کنند. از سوی دیگر، اگر قیمت ها به سمت پایین حرکت کنند، می توانند دارایی های خود را به جای آن بفروشند.

سطح حمایت و همچنین مقاومت را می توان در نمودارها مشخص کرد. معامله گران فارکس باید بتوانند چرخه های تکمیل شده دو ارزی را که در حال معامله هستند شناسایی کنند. زمانی که بتوانند ببینند قیمت ها در واقع چگونه حرکت می کنند، می توانند الگوها را ببینند. معامله‌گران فارکس ممکن است اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند، برای خرید یک موقعیت خرید انتخاب کنند، اما با نزدیک شدن قیمت‌ها به نقاط فیبوناچی تعیین‌شده، باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند. هنگامی که اصلاحات اتفاق می افتد، اگر نتوانند فوراً بر اساس آن عمل کنند، می توانند سود خود را از دست بدهند. معامله گران فارکس می توانند با قرار دادن دستورات توقف ضرر به عنوان بخشی از استراتژی های معاملاتی خود از این اتفاق جلوگیری کنند.

معامله گران فارکس می توانند از سری فیبوناچی در تجزیه و تحلیل موقعیت بازار خود استفاده کنند. آنها ممکن است بر اساس پیش بینی هایی که می توانند انجام دهند تصمیم به ورود یا خروج از یک بازار بگیرند. آنها ممکن است از این روش استفاده کنند و تجزیه و تحلیل خود را از طریق استفاده از سایر ابزارهای تحلیل بازار موثر نیز تأیید کنند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا