اخبار فارکس

سرمایه گذاری نامشخص در معاملات فارکس

در معاملات فارکس می توان پول به دست آورد، اما برای اولین بار سرمایه گذار به دلیل خطرات موجود و برخی حقایق فاش نشده که من افشا خواهم کرد، آسان نیست.

تجارت فارکس در سطح بسیار بالاتری نسبت به هر نوع بازار دیگری که در دنیا فکر می کنید انجام می شود، تریلیون ها دلار روزانه در تجارت فارکس انجام می شود. یعنی بانک‌های بین‌المللی تقریباً 73 درصد از کل معاملات فارکس را انجام می‌دهند که نام برخی از بانک‌ها برای دنیا شناخته شده است مانند سیتی گروپ، مریل لینچ و غیره. بانک های ملی و سایر موسسات مالی حجم زیادی از معاملات و تراکنش های فارکس را توسط “معامله گران روزانه” به خود اختصاص می دهند. افرادی که همیشه منظم هستند، مانند من و شما، ترتیبات خاصی را انجام داده ایم یا 2٪ از کل معاملات فارکس را ثبت کرده ایم.

با وجود این واقعیت ها، اکثر سرمایه گذاران سطح متوسط ​​توانایی خود را در معاملات فارکس آزمایش می کنند و مؤسسات مالی زیادی وجود دارند که چنین معاملاتی را انجام می دهند. این به عنوان معاملات خرد شناخته می شود و دقیقاً به همان روشی انجام می شود که معاملات سهام انجام می شود.

معایب یا جنبه های کمتر مثبت تجارت فارکس این است که بر خلاف بازار سهام، بازار فارکس به خوبی کنترل نمی شود و معامله گرانی که اطلاعات کمتری از بازار فارکس دارند از مزایای آن بهره مند می شوند. کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC)، راه های مشاوره متفاوتی را به معامله گرانی که مهارت کافی را ندارند، در میان نکات CFTC ارائه می دهد.

از شرکت‌هایی که پیش‌بینی می‌کنند شروع به گردش مالی یا سود هنگفت می‌کنند، یا به شما قول می‌دهند که مشکلات مالی کمی داشته باشید یا هیچ مشکلی نداشته باشید، دوری کنید. همیشه در معاملات فارکس با ریسک مالی مواجه می‌شویم و هیچکس نمی‌تواند سود را پیش‌بینی کند، جایی که امید به کسب سود باشد که خطر از دست دادن پول را در بر دارد.

اگر شخصی جزئیات کاملی در مورد خود ارائه نمی دهد، لطفاً معامله آشکاری با او نداشته باشید. همیشه سعی کنید پیش از انجام هرگونه معامله با شرکت، سوابق یک شرکت را بدانید.

اینترنت مکانی امن و آرام برای انواع افراد نادرست و غیرقانونی است. همچنین باید مراقب هرکسی باشید که از شما درخواست ارسال پول می کند.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر فرصت دارید و به نظر واقعی و خوب می رسد، احتمالاً چندان مطمئن نیستید که این فرصت درست است. ما شرکت‌های قابل اعتماد و صادقی در بازار فارکس داریم که شامل شرکت‌هایی هم می‌شود که به صورت آنلاین کار می‌کنند. حتی اگر شرکت‌های تجاری معتبر یا قانونی باشند، باز هم ریسک‌های خاصی وجود دارد که فرد در معاملات متحمل می‌شود. با توجه به تغییر مقدار در نرخ ارز. دلایل زیادی برای نوسانات نرخ ارز وجود دارد.

انتخاب این که کجا و چه چیزی روی آن سرمایه گذاری شود کار آسانی نیست، حتی متخصصان باتجربه نیز گاهی اوقات چشم پوشی می کنند.

تجارت فارکس یک سرمایه گذاری پرسود است، اما شما باید با مطالعه دقیق بازار مراقب باشید. تمایل به سود وجود دارد، اما بدانید که ریسک بزرگی نیز در آن دخیل است.

مقاله نوشته شده توسط Nwosu Azubuike

http://www.profitonhealthandwealth.com

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا