اخبار فارکس

سایه قیمت فارکس

اسپرد پیشنهادات پیشنهادی

قیمت‌های جفت ارز مبادله‌ای به عنوان اسپرد پیشنهادی پیشنهاد می‌شود، قیمت پیشنهادی قیمت فروش و پیشنهاد قیمت به‌حساب می‌آید. بنابراین، اگر EUR/USD در 1.4256 / 1.4258 نقل‌شده باشد، معامله‌گری که مایل به خرید طولانی (خرید) است، جفت ارز را با قیمت 1.4258 می‌خرد، در حالی که معامله‌گری که مایل به فروش کوتاه (فروش) است، جفت ارز را با قیمت 1.4256 می‌فروشد.

تفاوت بین 2 هزینه، در این مورد، 2 پیپ یا 0.0002 است (یک پیپ معمولاً 0.0001 اندازه گیری می شود).

به طور معمول، هر چه یک جفت صرافی نقدینگی بیشتری داشته باشد، اسپرد پیشنهاد/پیشنهاد کمتر خواهد بود. نقدشوندگی یک جفت بر اساس تعداد معاملاتی که روی آن اتفاق می‌افتد تعیین می‌شود، به طوری که معمولاً جفت‌هایی که معمولاً معامله می‌شوند، کمترین اسپرد پیشنهادی را دارند.

ارائه دهندگان صرافی چگونه پول نقد خود را به دست می آورند

ارز خارجی بازاری است که معامله گران می توانند در آن بدون کمیسیون معامله کنند. این بدان معنی است که ارائه دهندگان مبادلات ارزی سود خود را از تفاوت بین هزینه های پیشنهاد و پیشنهاد به دست می آورند.

در مورد جفت EUR/USD به قیمت 1.4256 / 1.4258، یک معامله گر که قصد خرید طولانی مدت دارد، این جفت را با قیمت 1.4258 خریداری می کند. این جفت که اکنون در بازار 1.4256 قیمت دارد، باید 3 پیپ افزایش یابد تا معامله گر سود یک پیپ به 1.4257، پیپ دوم به 1.4258 (نقطه سر به سر) و پیپ سوم به 1.4259 برسد. حرکت دو پیپ که در آن معامله‌گر شکست می‌خورد، جایی است که ارائه‌دهنده مبادله ارز سود خود را کسب می‌کند.

سایه قیمت چیست؟

ارائه‌دهندگان مبادلات ارزی معمولاً پیپ‌هایی را به قیمت‌هایی که بانک‌ها به آنها نقل می‌کنند اضافه می‌کنند تا حاشیه سود خود را افزایش دهند. سایه قیمت زمانی است که یک ارائه دهنده صرافی با این باور که یک ارز خاص قرار است در جهت خاصی حرکت کند، پیپ هایی را به یک طرف مظنه ارز اضافه می کند. بنابراین اگر ارائه‌دهنده مبادلات ارزی فرض می‌کرد که جفت یورو/دلار افزایش می‌یابد، ممکن است جفت ارز را به جای 1.4256/1.4258 در 1.4256/1.4260 قرار دهد، به این معنی که معامله‌گر باید این جفت را با قیمت 1.4260 بخرد.

بر این اساس، جفت ارز باید 5 پیپ جابه‌جا کند تا معامله‌گر سود کسب کند و حرکت چهار پیپ که در آن معامله‌گر شکست خورد، سود ارائه‌دهنده صرافی خواهد بود.

به طور کلی، اگر تعداد خریداران یک جفت ارز بسیار بیشتر از فروشندگان باشد، یک ارائه دهنده با اضافه کردن پیپ به هزینه پیشنهاد، سمت خرید را تحت الشعاع قرار می دهد. به همین ترتیب، اگر تعداد فروشندگان بسیار بیشتر از خریداران یک جفت ارز باشد، یک ارائه دهنده با اضافه کردن پیپ به هزینه پیشنهادی، طرف فروش را تحت الشعاع قرار می دهد.

چرا کار می کند

اگر 500 مصرف کننده و 500 فروشنده یک جفت ارز خاص وجود داشته باشد و ارائه دهنده ارز یک پیپ به هر طرف مظنه بین بانکی اضافه کرده باشد، ارائه دهنده برای هر معامله یک پیپ (یا 1000 پیپ) ایجاد می کند.

اگر 300 مشتری و 700 فروشنده وجود داشت، ارائه دهنده 2 پیپ به قیمت پیشنهادی اضافه می کرد و هیچ پیپی به هزینه پیشنهادی اضافه نمی کرد.

به طوری که نرخ بین بانکی جفت EUR/USD 1.4255 / 1.4256 است و کارگزار آن را 1.4253 / 1.4256 نقل می کند، به این معنی که فروشندگان با قیمت 1.4253 می فروشند در حالی که خریداران در 1.4256 خرید می کنند. از آنجایی که تعداد فروشندگان در بازار بیشتر از تعداد خریداران است، ارزش جفت ارز کاهش می یابد. این جفت می‌خواهد 2 پیپ سقوط کند تا فروشندگان به نقطه صفر برسند (از 1.4255 به 1.4253)، و ارائه‌دهنده ارز این 2 پیپ را به سود می‌رساند. این 1400 پیپ سود برای 1000 معامله گر است.

ساده ترین راه برای استفاده از این به نفع خود

برای اطمینان از اینکه آیا شما فارکس ارائه‌دهنده از سایه‌زنی قیمت استفاده می‌کند، باید هزینه‌های نقل‌شده را با هزینه‌های نقل‌شده توسط رویترز یا بلومبرگ مقایسه کنید، یا یک حساب کاربری با ۲ ارائه‌دهنده ایجاد کنید، که یکی از آنها یک کارگزار پردازش مستقیم است که به‌جای سود در پیشنهاد، کمیسیون دریافت می‌کند. / گسترش پیشنهاد.

اگر هزینه‌های ارائه‌دهنده شما دائماً به یک طرف تعصب دارد، به این معنی است که اکثر سفارش‌های مشتریان خرده‌فروشی از آن طرف می‌آیند. از آنجایی که اکثر سرمایه گذاران خرد معمولاً اشتباه می کنند، ممکن است در طرف دیگر معامله کنید اگر سوگیری در سمت خرید باشد، ممکن است بفروشید و اگر تعصب در سمت فروش باشد، ممکن است خرید کنید.

همچنین، از آنجایی که این اسپردها با کاهش سود، اکثریت را کاهش می‌دهند (به یاد داشته باشید، جفت ارز فارکس شما می‌خواهد از اسپرد درخواست/خرید عبور کند تا حتی قبل از اینکه بتوانید سود کسب کنید، شکسته شود)، از از دست ندادن پیپ‌های سایه‌دار سود خواهید برد. ، اساساً با قیمتی بهتر از اکثر سرمایه گذاران وارد موقعیت خود شوید.

هنگام انتخاب یک کارگزار فارکس

هر کارگزاری که برای معاملات فارکس کارمزد دریافت نکند، سود خود را در اسپرد درخواست/خرید به دست خواهد آورد. و این مسئولیت معامله گر است که ارائه دهندگان مختلف FX را با ساختار کمیسیون و نحوه پرداخت آنها مقایسه کند.

یک معامله گر باید یک ارائه دهنده معتبر را بر اساس قدرت شرکت، سابقه خدمات آنها، جوایزی که کسب کرده است و اینکه آیا آنها توسط مرجع نظارتی کشور شما تنظیم می شوند، انتخاب کند. یک ارائه دهنده خوب فارکس این اطلاعات را به صورت رایگان همراه با اطلاعات شفاف در مورد اسپردهای آنها ارائه می دهد که در وب سایت آنها یا از طریق تلفن قابل دسترسی است.

از آنجایی که اسپردهای فارکس به دلیل سطوح نقدینگی در بازار می تواند متفاوت باشد، یک کارگزار خوب فارکس باید اسپردهای محدود در بازار پایه را به مشتریان منتقل کند و همچنین حداکثر سقف اسپرد را داشته باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا