اخبار فارکس

ساعات معاملات فارکس – شلوغ ترین و کندترین زمان برای تجارت

موفقیت معاملات فارکس تنها به بهترین سیستم معاملاتی فارکس متکی نیست. همچنین باید بدانید بهترین زمان برای انجام معامله چه زمانی است. شما باید بدانید چه ساعاتی از معاملات فارکس شلوغ ترین و کدام ها کندترین ساعات معاملاتی است.

ساعات معاملاتی که بازار در آن بیشتر فعال است، قطعاً زمانی است که بازارهای اروپا و آمریکا هر دو باز هستند و روی یکدیگر همپوشانی دارند. این زمان از 13:00 تا 16:00 UTC یا 8:00 تا 11:00 EST است. اگر به دنبال نقدینگی و نوسانات در بازار هستید، قطعا این ساعات اوج مصرف شماست.

این زمانی است که اکثر معامله گران کوتاه مدت یا اسکالپرهای بازار فارکس، وارد معاملات خود می شوند و از آن خارج می شوند. حجم کافی در بازار وجود دارد، اخبار کافی وجود دارد، و رک و پوست کنده آنقدر معامله گران وجود دارد که واقعاً بازار را با قدرت حرکت دهند. تقریباً تمام حرکات بزرگ در این ساعات رخ می دهد. این به این دلیل است که بازارهای ایالات متحده و بریتانیا بیش از 50٪ از کل معاملات در بازار را تشکیل می دهند.

کندترین دوره ها در بازار به طور طبیعی پس از بسته شدن بازارهای اروپا و آمریکا و قبل از باز شدن بازارهای آسیایی و استرالیا است. بازارهای آسیایی ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی و بازارهای استرالیا در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی باز هستند.

بنابراین از زمانی که بازارها در ایالات متحده از ساعت 4:00 بعد از ظهر به وقت شرقی تعطیل می شوند تا بازارهای آسیایی که در ساعت 8:00 شب به وقت شرقی باز می شوند، بازار بسیار کند است. اگر بیشتر یک معامله گر موقعیتی هستید که می خواهید معامله کنید و سپس از منظر زمان طولانی تری وارد بازار شوید، این زمان می تواند زمان خوبی برای ورود باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا