اخبار فارکس

روبات‌های فارکس در مقابل خدمات سیگنال فارکس

متوجه شده ام که در مورد ربات های فارکس (مشاوران متخصص) و خدمات سیگنال فارکس، سردرگمی زیادی وجود دارد. دو روش خودکار کردن معاملات فارکس شما یکسان نیستند، اگرچه آنها ویژگی یکسانی دارند که فرآیند تصمیم گیری را از شما دور می کند. بسیاری از معامله گران با جنبه احساسی معاملات فارکس مبارزه می کنند. منظور من این است که میل شدید به تغییر عقیده زمانی که معامله ای در جریان است به دلیل ترس از دست دادن و کسب درآمد است.

روبات‌های فارکس، که به عنوان مشاوران متخصص نیز شناخته می‌شوند، بر روی مجموعه‌ای از قوانین برنامه‌ریزی شده کار می‌کنند که می‌توانند درجات مختلفی از اتوماسیون داشته باشند. EA ممکن است حرکت توقف ضرر را به محض شروع دستی معامله، خودکار کند یا ممکن است فرآیند معاملات را کاملاً خودکار کند. از ورود، ضرر را متوقف کنید و سطوح سود را بگیرید. مشاور متخصص از شاخص های فنی برای تعیین سطح ورودی استفاده می کند و به طور کلی هیچ ارتباطی با اصولی که بازار را هدایت می کند ندارد.

خدمات سیگنال فارکس می تواند به اشکال مختلفی ارائه شود. از هشدارهای ایمیل یا پیامک که به شما می‌گویند چه چیزی و چه زمانی معامله کنید، تا یک سرویس کپی کاملاً خودکار. خدمات کپی تجاری از طریق پلت فرم MT4 انجام می شود که در آن مشترک می تواند معاملات را مستقیماً از حساب معامله گران دیگر کپی کند. هر دوی این خدمات به هیچ دانشی از بازار فارکس نیاز ندارند و می‌توانند تا حدی یا کاملاً بدون دست باشند. خدمات سیگنال فارکس عموماً توسط معامله گران حرفه ای ارائه می شود که سابقه اثبات شده ای در بازار دارند، اما ربات های معامله گر می توانند به عنوان یک سرویس سیگنال استفاده شوند.

در این قسمت از مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که برای تصمیم گیری بهترین انتخاب برای شما نیاز دارید. اول از همه مهم است بدانید که امروزه به معنای واقعی کلمه هزاران محصول برای فروش در بازار وجود دارد، اما بسیاری از آنها فقط پول شما را می گیرند و اجرا می کنند. هنگامی که به دنبال محصولی هستید که قرار است با شرایط شما مطابقت داشته باشد، نکاتی را به شما ارائه می دهیم تا ببینید آیا این یک سرویس واقعی است یا خیر.

فرقی نمی کند که در مورد یک ربات معامله گر تصمیم می گیرید یا یک سرویس سیگنال، باید بتوانید نتایج تایید شده را در زمان واقعی مشاهده کنید. هر کسی می تواند نتایجی را در اکسل بنویسد که برای نشان دادن بازدهی عالی ثابت شده است. یک شرکت معتبر نتایج یک سرویس تأیید شخص ثالث را نشان می دهد که توسط معامله گر نمی تواند دستکاری شود. این نتایج به حساب معاملاتی مرتبط شده و در زمان واقعی به روز می شوند. اگر محصول از این نوع خدمات استفاده نمی کند، باید به خوبی از آن اجتناب شود. با خدمات سیگنال، آنها تمایل به اشتراک دارند، بنابراین با پشتیبانی همراه خواهند بود. با این حال، هنگام خرید یک ربات منحصر به فرد، اغلب بدون آموزش یا پشتیبانی ارائه می شود یا بسیار کم است. این دومین ضرورتی است که شما به عنوان یک مشتری به آن نیاز دارید و هر چقدر هم کپی فروش خوب باشد به کمتر از آن بسنده نکنید.

همچنین باید مطمئن شوید که اطلاعات تماس شرکت را دارید، هرگز برای کسی پولی که آماده نیست اطلاعات تماس خود را به شما بدهد، ارسال نکنید. در آخر مطمئن شوید که چاپ کوچک را خوانده اید و معنی آن را درک کرده اید. همه محصولات مرتبط با معاملات فارکس دارای یک سلب مسئولیت هستند و ذکر می کنند که نتایج گذشته تضمینی برای عملکرد آینده نیست، این قانون برای شرکت های معاملاتی فارکس است و به این معنی نیست که محصول یا خدمات پس از خرید یا اشتراک در آن به طور ناگهانی از کار می افتد. . آخرین چیزی که باید به دنبال آن باشید ضمانت بازگشت پول است. هر شرکتی که به سیستم معاملاتی خود اطمینان کامل دارد، ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا