اخبار فارکس

ربات های فارکس و واقعیت فیزیکی

همین روز پیش، درخواستی از فردی داشتم که از من می‌خواست پیوند یا تبلیغی را در وب‌سایت خود برای یک ربات تجاری قرار دهم. من علاقه ای نداشتم و دلیلش را به شما می گویم.

بازار فارکس: روبات ها در مقابل انسان ها

چه کسی باعث می شود بازار در جهت معین حرکت کند؟ انسان یا کامپیوتر (ربات ها)؟

بازار ارز هر روز تریلیون ها دلار ارز جابه جا می کند. میلیون ها معامله گر با حساب های مختلف از چند دلار تا 100 میلیون هر کدام وجود دارند، برخی از آنها به یک ربات معامله گر اجازه می دهند تا معاملات را برای آنها انجام دهد.

در حالی که من نتوانستم آمار قابل اعتمادی در اینترنت پیدا کنم که چند درصد از معامله گران از ربات های معاملاتی برای تصمیم گیری برای آنها استفاده می کنند، تخمین می زنم که احتمالاً کمتر از 50٪ باشد. 50 درصد باقی مانده از معامله گران فارکس از نوعی نرم افزار معاملاتی برای کمک به تصمیم گیری استفاده می کنند، اما آنها (انسان ها) تصمیم گیرنده نهایی هستند، نه ماشین.

هوش مصنوعی یا هوش مصنوعی در 10 سال گذشته پیشرفت های سریعی داشته است و پیشرفت ها به سرعت در حال انجام است. پیشرفته ترین سیستم های هوش مصنوعی می توانند در سطح یک کودک کوچک بیاموزند و با تغییر محیط سازگار شوند. این نوع سیستم ها برای معاملات در تمامی سطوح طراحی شده اند و موفقیت متوسطی دارند.

هنگامی که مقیاس نکات

همانطور که شبکه‌های عصبی و الگوریتم‌ها پیچیده‌تر می‌شوند، من معتقدم افراد بیشتری از روبات‌های معامله گر استفاده می‌کنند تا فکری برای آنها بکنند. اما من معتقدم که برای اینکه روبات‌ها تأثیر قابل توجهی بر بازار فارکس بگذارند، باید بیش از 50 درصد از کل حجم ارز توسط ربات‌های هوشمند بدون دخالت انسان اجرا شود. من در این برهه زمانی (2014) باور ندارم که ربات ها بر بازار ارز تسلط دارند، اما به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. مقاله‌ای که اخیراً در یکی از رسانه‌های مهم مالی خواندم، بیان می‌کند که استفاده از سیستم‌های معاملاتی خودکار توسط بانک‌های بزرگ حدود 65 درصد است. دلیل این امر کاهش فعالیت های غیرقانونی گروه های داخلی معامله گران است که قیمت ها را دستکاری می کنند. اگر این درست باشد، در آن صورت وضعیتی داریم که در آن قیمت‌ها می‌توانند به‌طور چشمگیری نوسان داشته باشند، بدون دلیل یا بدون دلیل و احساسات انسانی آنقدرها عامل نیستند. برعکس، اگر اکثر الگوریتم‌های مورد استفاده بانک‌های بزرگ را بدانیم، بهتر می‌توانیم حرکت قیمت را پیش‌بینی کنیم.

نظر من

اگر درصد بیشتری از ارز جهان توسط ربات ها مبادله می شود، می توان ابزار مطمئن تری برای تجارت با استفاده از سیستم های رباتیک وجود داشت. جالب است بدانید که همه این الگوریتم‌های کامپیوتری یا EA (مشاوران متخصص) که توسط سیستم بانکی استفاده می‌شوند با استفاده از الگوهای معاملاتی معامله‌گران حرفه‌ای انسانی برنامه‌ریزی شده‌اند. تفاوت اصلی بین یک معامله گر انسان و یک برنامه کامپیوتری این است که نمی تواند خود را برای انطباق با شرایط متغیر بازار دوباره برنامه ریزی کند. ابررایانه‌های موجود و پیچیده‌ترین شبکه‌های عصبی نمی‌توانند احساس کنند. سیستم‌های بیولوژیکی واقعاً احساسات را نشان می‌دهند و اینجاست که ماشین به‌شدت از کار می‌افتد. رایانه‌های غیر زیستی نمی‌توانند هیجان یک تجارت سودآور را احساس کنند، و همچنین نمی‌توانند درد طاقت‌فرسا ناشی از مارجین کال را احساس کنند. آن‌ها نمی‌توانند احساس ترس کنند یا عجله طمع را احساس کنند، بنابراین اعمالشان این احساسات را در نظر نمی‌گیرد. آنها نمی توانند این پاسخ های احساسی را با دقت 100٪ پیش بینی کنند. حتی با وجود اینکه درصد بیشتری از معاملات با استفاده از این روبات‌های فارکس انجام می‌شود، معامله‌گران حرفه‌ای همچنان کنترل را در دست دارند و اگر ببینند یک سیستم فارکس کاری را انجام می‌دهد که نمی‌خواهد انجام دهد، اغلب به صورت دستی وارد معامله می‌شوند.

به همین دلیل است که من از ربات‌ها یا نرم‌افزارها یا الگوریتم‌های فارکس برای کمک به معاملاتم استفاده نمی‌کنم. در عوض، من یک رویکرد تخمینی بیولوژیکی، هنری، غیرمنطقی برای تجارت بر اساس بررسی تجزیه و تحلیل داده ها، احساسات و عوامل دیگر اتخاذ می کنم و آنها را در مغز بیولوژیکی خود قرار می دهم تا یک حدس تحصیل کرده

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سه =

دکمه بازگشت به بالا