اخبار فارکس

ربات فارکس – سیستم معاملاتی خودکار خود را برای سودهای سه رقمی بسازید!

دو معیار اصلی وجود دارد که باید قوانین را برای آنها برنامه ریزی کنید و آنها عبارتند از – ورود به بازار و خروج از بازار یا توقف شما. شما می توانید از تعداد زیادی اندیکاتور برای زمان بندی معاملات خود استفاده کنید، اما در یک سیستم معاملاتی خودکار، باید تا حد امکان از تعداد اندکی استفاده کنید که در اینجا قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه یک سیستم قانون 1 را به سادگی بر اساس نوسانات معاملاتی بسازید.

یک سیستم بسیار ساده می تواند بر اساس انحراف استاندارد (نوسانات) قیمت باشد. به عنوان مثال، باند بولینگر، یک باند متوسط ​​متوسط ​​را نشان می دهد و دو خط بیرونی، انحراف استاندارد از هنجار یا میانگین هستند، زیرا نوسانات باعث افزایش فاصله باندها از میانگین می شود. شما به راحتی می توانید یک سیستم نوسانات ساده با تنظیمات خود بسازید، بنابراین کاری که انجام می دهید اینجاست.

برای شروع باید میانگین متحرک خط وسط را تعیین کنید. اینجاست که قیمت ها در بازار صعودی حمایت و در بازار نزولی مقاومت پیدا می کنند. یک سیگنال خرید در یک بازار افزایشی تولید می شود (و نگه می دارد) زمانی که میانگین به دست می آید، باند پایین بیرونی سطح توقف را ارائه می دهد.

کاری که باید انجام دهید این است که میانگین های متحرک مختلف و تنظیمات انحراف استاندارد را برای باندهای بیرونی آزمایش کنید، اما انجام این کار با نرم افزار امروزی آسان است. در این صورت، باید در مورد اسپرد ارزها تصمیم بگیرید تا آن را مبادله کنید و آن را در طول زمان دوباره آزمایش کنید تا ببینید چقدر موفق است – چون فقط یک قانون دارد، یک آزمون برگشتی واقعی از عملکرد را نشان می دهد.

منطق سیستم فوق به راحتی قابل درک است و در زیر نحوه تولید سیگنال خرید و توقف در بازار صعودی را خواهید یافت.

در یک روند صعودی قوی، قیمت‌ها ممکن است از یک قیمت متوسط ​​فاصله بگیرند، اما معمولاً در مقابل قیمت متوسط ​​حمایت می‌شوند. اگر نوسان قیمت ها را از باند میانی به باند پایین بیرونی برساند، وضعیت عرضه و تقاضا احتمالا از صعودی به نزولی تغییر می کند و می توان توقف کرد.

شما باید کمی تحقیق کنید و در صورت تمایل می‌توانید فیلترهای اضافی اضافه کنید، اما یک سیستم مبتنی بر نوسانات اگر بر اساس قراردادهای نامرتبط معامله شود، کار می‌کند (آنها به ندرت روی یک قرارداد کار می‌کنند).

من دیده ام که مردم با سیستم های خودکار ساده سود زیادی به دست می آورند و شما هم می توانید. مطمئناً باید مدتی را برای تحقیق و آزمایش و همچنین مانند هر تجارت سیستمی درازمدت صرف کنید، اما اگر کمی کار کنید، می‌توانید به راحتی سیستم معاملاتی خودکار فارکس خود را بسازید و در کمتر از 30 دقیقه در روز سودهای زیادی کسب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا