اخبار فارکس

ربات فارکس – ربات های فارکس چقدر در تجارت فارکس کارآمد هستند؟

ربات FOREX یک نرم افزار کامپیوتری خودکار است که اساساً برای معامله گرانی عرضه می شود که دانش کمی از الگوریتم های پیچیده بازار فارکس دارند یا اصلاً دانش ندارند. بازاریابان ادعا می کنند که حتی زمانی که جلوی رایانه شخصی خود نیستید نیز می توان سود به دست آورد. اما آیا آنها واقعاً همان چیزی هستند که به بازار عرضه شده اند؟ خوب، سیستم های معاملاتی فارکس ممکن است در زمان های خاصی سود داشته باشند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها به این کار ادامه دهند. مراقب سودهای وعده داده شده باشید که در حال افزایش است، حتی اگر دانش کمی دارید. با وجود استفاده از سیستم، همچنان باید در تجارت شرکت کنید. بازار دارای عوامل تصادفی است که حتی توسط ماشین ها قابل پیش بینی نیست.

تعداد بی شماری از ربات های معامله گر فارکس در بازار وجود دارند که ادعا می کنند تحت یک سری آزمایشات گسترده قرار گرفته اند که نتایج رضایت بخشی را به همراه داشته است، بنابراین آنها به عنوان کاملاً مؤثر در تولید سود ثابت به بازار عرضه می شوند. اما برترین روبات های فارکس کدامند؟

پاسخ به این سادگی نیست. مهمترین عاملی که در اینجا باید در نظر گرفته شود باید تفاوت اصلی بین سیستم های معاملاتی دستی و خودکار باشد.

بنابراین، جذاب ترین گزینه برای معامله گر آماتور فارکس، معامله با روبات های فارکس خودکار است. با این حال، هنگام انتخاب ربات های برتر فارکس برای استفاده، ضروری است به این فکر کنید که چگونه می توانید سود معاملاتی خود را به بهترین نحو به حداکثر برسانید.

محتاطانه‌ترین راه (اما احتمالاً نه مؤثرترین) برای اطمینان از انتخاب روبات‌های برتر فارکس این است که واقعاً این محصولات را بخرید، مطمئن شوید که چگونه آنها را نصب کنید و تنظیمات آنها را برای پلتفرم معاملاتی انتخابی خود بهینه کنید (به عنوان مثال متاتریدر). و برای انجام تست های گسترده برگشت و جلو در تنظیمات مختلف برای جفت ارزهای مختلف.

به نظر می رسد این فرآیند ساده است. با این حال، پرهزینه، بسیار وقت گیر است و احتمالاً سطح مطلوبی از راحتی را فراهم نمی کند، زیرا کاربر همیشه به طور اجتناب ناپذیری به سمت یک محصول خاص کشیده می شود (و نسبت به آن مغرضانه است، عمدتاً در نتیجه وعده های داده شده و میزان فروش سازندگان. .

احتمالاً مؤثرترین راه برای ارزیابی اینکه کدام ربات‌های برتر فارکس هستند، بازدید و عضویت در وب‌سایت‌های معتبر است که در آن ربات‌های برتر فارکس مورد بررسی، آزمایش گسترده و مقایسه دقیق بین روبات‌های مختلف فارکس ساخته شده و به‌روزرسانی‌های معمولی ارائه شده قرار می‌گیرند.

مزایای این روش صرفه جویی قابل توجه در هزینه ها است (یک شخص دیگری از طرف شما تحقیق و مقایسه را انجام می دهد و در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند) و همچنین شما همیشه در جریان آخرین پیشرفت های روبات های فارکس هستید.

5 ربات برتر معامله گر فارکس وجود دارد:

1. FAP توربو
Fap Turbo هنگامی که در 25 نوامبر 2008 عرضه شد، صنعت را تحت تأثیر قرار داد. سازندگان Fap Turbo قول دادند که پیشرفته ترین ربات معامله گر فارکس را که تا به حال در بازار وجود داشته است، ارائه دهند و تا کنون هزاران معامله گر را ناامید نکرده اند. مشتاقانه منتظر راه اندازی دلیل محبوبیت Fap Turbo این واقعیت است که سیستمی را ارائه می دهد که سودآورتر و ایمن تر از Autopilot معروف فارکس است. این دقیقاً همان چیزی است که بازار می خواست.

سازندگان Fap Turbo به جای استفاده از گزارش‌های بک‌آزمایش برای اثبات سودآوری سیستم خود (مانند سایرین)، آنقدر به محصول خود ایمان دارند که بیانیه‌های زمان واقعی حساب‌های کاربری زنده خود را در صفحه اصلی Fap Turbo منتشر می‌کنند تا همه ببینند. .

چیز دیگری که در مورد Fap Turbo بسیار منحصر به فرد است، تعهد طولانی مدت توسعه دهندگان و صاحبان سیستم است. Fap Turbo قطعاً محصولی نیست که به تازگی ناپدید شود. برای درازمدت اینجاست و سازندگان بسیار متعهد هستند که به هر یک از کاربران خود کمک کنند تا در آینده درآمد کسب کنند.

2. فارکس مگادروید
فارکس Megadroid توسط آلبرت پری و جان گریس در 31 مارس 2009 راه اندازی شد و هیاهو در مورد عرضه این محصول تقریباً به اندازه راه اندازی Fap Turbo در سال گذشته بود. به گفته سازندگان، فارکس Megadroid از تکنیک جدیدی به نام تحلیل قیمت و زمان همبسته معکوس استفاده می کند که تضمین می کند به ازای هر دلاری که به حساب فارکس خود واریز می کنید حداقل چهار برابر می شود.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در مورد فارکس مگادروید، ویژگی داخلی محافظت از کارگزار است. این باور عمومی وجود دارد که اکثر کارگزاران متاتریدر علیه مشتریان خود معامله می کنند و همراه با مواردی مانند اسپرد بالا، خطاهای خارج از قیمت و لغزش، کسب سود مداوم برای یک ربات معامله گر بسیار دشوار شده است. فارکس مگادروید اولین روباتی است که با مکانیزم حفاظت کارگزار یا ضد دلال عرضه شده است.

3. اتوپایلوت فارکس
اتوپایلوت فارکس یکی از اولین ربات‌های تجاری فارکس بود که وارد صحنه شد و قبل از عرضه Fap Turbo محبوب‌ترین محصول در بازار بود. این ربات فارکس از اندیکاتورهای مختلف برای شناسایی روندهای ارز EUR/USD استفاده می کند و نتیجه یک سیستم بسیار دقیق است که نرخ موفقیت آن بیش از 90٪ است. یکی از مشکلات بزرگ فارکس اتوپایلوت این واقعیت است که معاملات ممکن است گاهی اوقات با کاهش های بزرگ تا 500 پیپ یا بیشتر همراه شوند. این اغلب اتفاق نمی افتد، اما اتفاق می افتد.

4. قیف فارکس
قیف فارکس یکی دیگر از سیستم‌های معاملات خودکار فارکس مانند Fap Turbo است، اما با یک تفاوت عمده – از یک رویکرد ریسک بالا/پاداش بسیار بیشتر برای معامله استفاده می‌کند. قیف فارکس از یک نوع استراتژی قمار معروف به نام اصل Martingale در رویکرد معاملاتی خود استفاده می کند.

هنگامی که در معاملات فارکس استفاده می شود، این استراتژی به طور موثر دارای نرخ موفقیت 100٪ است، به این معنی که هیچ معامله از دست رفته ای وجود ندارد، اما اگر سرمایه کافی برای کار با آن ندارید، خطر از دست دادن کل حساب خود را در یک معامله نیز وجود دارد.

5. Pips Leader
ربات Pips Leader فارکس به اندازه سایر محصولات موجود در این لیست شناخته شده نیست. ربات Pips Leader از استراتژی “بازرگانی سبد خرید” استفاده می کند که در صورت درک الزامات مارجین و اجرای قوانین سختگیرانه مدیریت پول، می تواند بسیار سودآور و کم خطر باشد. . هسته سیستم Pips Leader تا حد زیادی به هجینگ متکی است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قبل از افتتاح یک حساب زنده، کارگزاری را انتخاب کنید که اجازه پوشش ریسک را می دهد.

Pips Leader می تواند تا 30 معامله باز را در هر زمان معین داشته باشد و کلید موفقیت با این سیستم درک مارجین مورد نیاز است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا