اخبار فارکس

راهی مطمئن برای تجارت سودآور در فارکس

راهی مطمئن برای تجارت سودآور در فارکس. برای من، مبادله ارزها به دور از چسبیدن به رایانه من برای ساعات طولانی است. این تنها یک دلیل در میان بسیاری دیگر از دلایل دور ماندن من از چارچوب های زمانی کوتاه است. در اینجا راهی است که من در فارکس معامله می کنم. به آن توجه داشته باشید. باعث می شود کار شما مانند آب جاری شود. اگر این راه ساده برای تجارت را درک کنید و دنبال کنید، سود ثابتی خواهید دید. روش معامله در فارکس به شرح زیر است:

-من نمودارهایم را از قبل، گاهی هفته ها تجزیه و تحلیل می کنم.

-من چندین سناریو ممکن را آماده می کنم،

-من منعطف هستم و می‌دانم که گاهی اوقات تحلیل‌ام اشتباه است، بنابراین برنامه‌های پشتیبان هم می‌سازم.

*این سناریوها و طرح‌ها فقط مناطق ترسیم شده‌ای هستند که احتمال تغییر قیمت بر اساس الگوهای شناخته‌شده مشخصی بیشتر است.

-من (معمولاً به صورت کتبی) شرایطی را دارم که ورودی بعدی من را تشکیل می دهد،

من از قبل می دانم که ریسک من در مقابل سود احتمالی من چقدر خواهد بود. من قبل از ورود به تجارت آن را می پذیرم.

و بعد صبر میکنم

من بازار را رصد می کنم. به آن زمان می دهم تا کاری را که می خواهد انجام دهد. اگر آنطور که فکر می کردم رفتار کند (بر اساس الگوهای خاصی)، پس من یک موقعیت را با یک توقف باز می کنم.

این «انتظار» است که تفاوت بین یک معامله گر موفق یا یک معامله گر بازنده است.

من روند معاملات خود را شرح دادم تا به شما نشان دهم که معاملات سودآور واقعی را می توان در یک ساعت در روز انجام داد. این بدان معنی است که گاهی اوقات شما یک هفته یا بیشتر در معامله نخواهید بود.

متأسفانه، بسیاری از معامله‌گران این روزها فکر می‌کنند که تجارت فارکس به معنای کار کردن بر روی نمودارهای 5 دقیقه‌ای، ورود چندین بار در روز، برنده شدن زیاد – از دست دادن زیاد و غیره است.

من کمی متفاوت کار می کنم.

اگرچه می‌دانم بازار بیشتر اوقات چه می‌کند، فقط باید به صورت دوره‌ای به نمودارهایم نگاهی بیندازم. من با 4 جفت ارز کار می کنم و آنها تا حدودی همبسته هستند بنابراین حتی کمی سخت نیست. وقتی به نمودارهایم نگاه می‌کنم، با توجه به اینکه تحلیل بازارم را به درستی انجام داده‌ام، فقط یک سوال از خودم می‌پرسم: «بر اساس تحلیل‌های من، آیا شرایط به منزله ورود هستند؟»

فقط “بله” یا “خیر” وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. اگر پاسخ “بله” است و من تصمیم به ورود به موقعیتی دارم یا در محل وارد می‌شوم، یا زمان ورود خود را بر اساس بازه‌های زمانی کوتاه‌تر می‌کنم. اگر پاسخ “خیر” است و تصمیم دارم وارد موقعیتی نشوم من می توانم رایانه ام را خاموش کنم و چند ساعت دیگر یا حتی یک روز کامل انجام دهم.

اکنون، گاهی اوقات من از قبل به خوبی می دانم که یک ورودی واقعاً به زودی در راه است. در چنین حالتی من بازار را بیشتر بررسی می کنم. همه چیز بستگی دارد و همه چیز نسبی است.

در نتیجه، تجارت فارکس نباید سخت یا استرس زا باشد. در واقع نباید اینطور باشد. من یک بار شنیدم که اگر فارکس بیش از حد هیجان انگیز شود، احتمالاً اشتباه می کنید. من با دومی موافقم.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا