اخبار فارکس

داستان تحلیل تکنیکال در معاملات فارکس

تحلیل تکنیکال ممکن است به عنوان جایگزین یا به عنوان مکمل برای تحلیل بنیادی مورد استفاده قرار گیرد. تحلیل فنی به عملکرد گذشته و تاریخچه یک سرمایه گذاری می پردازد. برای پیش‌بینی فعالیت‌های آتی بازار، بر داده‌هایی که این تاریخچه و روندها و الگوهای فعلی را نشان می‌دهند، متکی است. ارزش ذاتی سرمایه گذاری را به نفع چکیده آماری آن نادیده می گیرد.

بازار فارکس به خوبی به تحلیل تکنیکال کمک می کند. تاریخچه ارزش جفت ارز یک موضوع آماری است و به راحتی قابل دسترسی است. حامیان آن ادعا می کنند که این تنها راه مطمئن برای درک بازار و پیش بینی آینده آن است. این امر به ویژه در بازار فارکس صادق است. طرفداران تحلیل تکنیکال می گویند که اقتصاد کشورهای مدرن به قدری پیچیده است که نمی توان آنها را به طور دقیق پیش بینی کرد. تنها در مطالعه تاریخ گذشته ارز و روندها است که نمایانگر آینده است.

برای درک بهتر تفاوت بین تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال به این مثال توجه کنید. اگر شما علاقه مند به تعیین بهترین طعم بستنی برای خرید بودید، آنالایزر اصلی به فروشگاه بستنی می رفت و چندین نوع مختلف را امتحان می کرد. او به دنبال ارزش ذاتی آن است. مرد تحلیل تکنیکال بیرون فروشگاه می‌نشست و از طعم‌هایی که دیگران می‌خرند یادداشت می‌کرد تا تصمیم بگیرد کدام محبوب‌ترین و در نتیجه به احتمال زیاد بهترین است. او به ارزش ذاتی نگاه نمی کند، بلکه برای تصمیم گیری به داده هایی که از دیگران جمع آوری می کند، تکیه می کند. البته در نهایت این ترجیح خودش است که این سوال را حل می کند و این در مورد بازار صادق است. هر دو تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال ابزارهایی هستند که به شما کمک می کنند تصمیماتی بگیرید که در نهایت فقط شما می توانید بگیرید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا