اخبار فارکس

حقایق سخت معاملات فارکس – اگر این موارد را نداشته باشید، در معاملات فارکس شکست خواهید خورد

اکثر مردم فکر می کنند که تجارت فارکس آسان است و می تواند در مدت زمان کوتاهی به درآمد سریع بپردازد. این یکی از دلایلی است که تنها 5 درصد از معامله گران موفق هستند و اکثریت 95 درصد در بازار فارکس شکست می خورند. علاوه بر این، بسیاری از مردم فاقد طرز فکری هستند که برای تجارت موفق فارکس ضروری است. در زیر 4 عاملی که اکثر افراد فاقد آن هستند آورده شده است:

1. انضباط – این یک عامل بسیار مهم است. اینکه آیا می‌توانید در درازمدت تجارت موفق فارکس را حفظ کنید به این بستگی دارد. به عنوان یک معامله گر منضبط، باید قوانین یک سیستم معاملاتی فارکس را رعایت کنید و آنها را زیر پا نگذارید. اما از طرف دیگر، شما به هیچ سیگنالی که در سیستم معاملاتی ظاهر می شود واکنشی کورکورانه نشان نمی دهید، باید شرایط بازار فارکس را نیز درک کنید. به عنوان مثال، زمانی که نگرانی‌های اقتصادی ضعیفی در مورد بازار بریتانیا وجود دارد، ممکن است نخواهید مدت زیادی روی GBP/USD ادامه دهید.

2. روانشناسی تجارت – ناتوانی در کنترل عامل طمع می تواند منجر به سقوط شغل تجاری شما شود. همیشه از هدف سودی که برنامه ریزی کرده اید راضی باشید و زیان هایی را که در معامله شکست خورده فارکس متحمل شدید فراموش کنید، همیشه فرصت های معاملاتی بیشتری وجود خواهد داشت. یکی دیگر از عادت های بد روانشناسی معامله گری، ترس از دست دادن معامله است، به این معنی که افراد ممکن است زودتر یا دیرتر ضرر خود را کاهش دهند. همه چیز را به سود و توقف ضرری که تعیین کرده اید بسپارید، به این معنی که در هر معامله ای ثابت هستید.

3. مدیریت پول – تجارت فارکس همچنین در مورد اینکه چقدر پول خود را خوب مدیریت می کنید است. تمام سرمایه خود را معامله نکنید، بلکه فقط مقداری را که می توانید از دست بدهید، معامله نکنید. برنامه ریزی کنید که چقدر مایل به ریسک در هر معامله هستید. من توصیه می کنم با 1٪ تا 5٪ از سرمایه تجاری خود در هر معامله معامله کنید. این تضمین می کند که وقتی مقداری از دست می دهید، پول کافی برای تجارت فارکس دارید.

4. ثبات – اگر می توانید در 3 عامل بالا ثابت قدم باشید، پس باید در معاملات فارکس و به طور مداوم سود کسب کنید. یک معامله گر فارکس می تواند در مدت زمان کوتاهی سود زیادی به دست آورد، اما اگر ثبات نداشته باشد، می توانم تضمین کنم که معامله گر در درازمدت معامله گر موفقی نخواهد بود.

من می دانم که به عنوان یک معامله گر تازه کار، ممکن است رعایت 4 نکته بالا برای شما سخت باشد. من هم از آن عبور کرده ام. به همین دلیل است که تجارت فارکس آنقدرها هم که تصور می شود آسان نیست. اما با یادگیری رعایت این قوانین و پیروی از راهنمای تجارت فارکس من، که معاملات سیستم فارکس را آموزش می دهد، می توانم مطمئن باشم که از طریق سخت کوشی و اراده، می توانید یکی از معامله گران موفق نیز باشید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا