اخبار فارکس

حقایق تجارت فارکس که باید قبل از معامله بدانید

اگر می‌خواهید از 95 درصد معامله‌گران بازنده اجتناب کنید و به 5 درصد نخبگانی بپیوندید که سودهای بزرگی به دست می‌آورند، باید حقایقی را که در این مقاله بررسی می‌کنیم، درک کنید. بیایید به حقایق و چرایی آن نگاه کنیم که از نظر لذت بردن از موفقیت فارکس بسیار مهم است.

در اینجا حقایق معاملات فارکس وجود دارد که باید بدانید و اگر آنها را درک کنید، تنها در 30 دقیقه در روز به سودهای بزرگ خواهید رسید.

تجارت فارکس یک مهارت کاملاً آموخته شده است

برای یادگیری فارکس، نیازی به هوشمند بودن یا داشتن مدرک دانشگاهی ندارید. یادگیری اصول تجارت در فارکس آسان است و می توانید آنها را به سرعت یاد بگیرید و این واقعیت است که شما با یک سیستم ساده بر اساس نمودارهای معاملاتی، که به سادگی از قیمت پیروی می کند، برنده می شوید. عمل. کاری که برای برنده شدن باید انجام دهید – داشتن طرز فکر مناسب برای سودآور کردن سیستمتان است – پس بیایید ببینیم چرا برای موفقیت بسیار مهم است.

اتخاذ یک طرز فکر برای موفقیت

شما باید احساسات خود را کنترل کنید و اکثر معامله گران نمی توانند این کار را انجام دهند، اگر بتوانید برنده خواهید شد، آنها را کنترل نکنید و پول خود را از دست خواهید داد. کلید موفقیت کاهش ضرر و انجام سریع این کار است. بازار ضررهای زیادی به شما می دهد، اما تا زمانی که کم باشد، معاملات بزرگی نیز دریافت خواهید کرد که به شما سود می دهد.

تجارت فارکس یک تجارت آسان نیست اما …

با مقدار پولی که می توانید بسازید، بدیهی است که تجارت آسان نیست، اما خبر خوب این است که اگر طرز فکر صحیح و یک سیستم معاملاتی منطقی و ساده داشته باشید، می توانید برنده شوید.

هیچ راهی برای شکست دادن بازار و هیچ کوتاهی مخفی وجود ندارد

بسیاری از مردم به شما خواهند گفت که شما با یک ربات بازار را شکست داده اید، اما بازار به زودی به این تاجران روبات درسی می آموزد و تاجری که فکر می کند بدون هیچ تلاشی در مسیر ثروت قرار دارد، به 95 درصد معامله گران بازنده می پیوندد.

تلاش و کار از نظر سود برای هیچ چیز حساب نمی شود

وقتی در بیشتر مشاغل سر کار می روید، هر چه تلاش یا کار بیشتری انجام دهید، درآمد بیشتری کسب می کنید، اما در فارکس این قانون کاری اعمال نمی شود. معاملات فارکس به معنای درست بودن زمان بندی بازار شماست و زمان صرف شده برای معامله به موفقیت معاملات شما بی ربط است. اکثر معامله گران موفق یک برنامه دارند و به سادگی آن را اجرا می کنند و فراتر از آن نگاه نمی کنند یا آن را پیچیده نمی کنند.

کلمات پایانی

اگر حقایق بالا را درک کنید، خواهید فهمید که چرا اکثر معامله گران موفق به کسب درآمد نمی شوند و چگونه می توانید.


Source by Kelly Price

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا