اخبار فارکس

حرکت قیمت فارکس – تحلیل تکنیکال بنیادی V، کدام را باید استفاده کنید؟

هدف از معامله ارز سود بردن از حرکت قیمت فارکس است و در اینجا به دو شکل تحلیل بنیادی و تکنیکال نگاه خواهیم کرد و خواهیم دید که کدام بهترین است. بنابراین کدام روش برای شما بهترین است؟ بیایید دریابیم.

بیایید ابتدا به تحلیل بنیادی نگاه کنیم که مطالعه حقایق عرضه و تقاضا برای تعیین اینکه قیمت ها در آینده ممکن است به کجا بروند. با مطالعه رویدادهای اقتصادی و سیاسی، معامله گر FX سپس بر اساس این خبر خرید یا فروش می کند.

مشکل تحلیل بنیادی این است – در حالی که همه ما حقایق یکسانی برای بررسی داریم، همه ما نتایج متفاوتی از آنها می گیریم. معامله گران به اخبار پاسخ نمی دهند و آن را منطقی می بینند، آنها به احساسات طمع و ترس نیز پاسخ می دهند و این بدان معنی است که شما نمی توانید اخبار را برای سود معامله کنید.

اگر به بازارهای ارز نگاه کنید، این اخبار مهم نیست، واکنش معامله گران آن به آن و به همین دلیل است، می بینید که بازارها در زمانی که اخبار در بهترین حالت خود هستند سقوط می کنند و زمانی که در بدترین حالت خود هستند، افزایش می یابند.

مشکل در مطالعه اصول این است که این شکل از مطالعه این واقعیت را که معامله‌گران موجودات احساسی هستند در نظر نمی‌گیرد و در اینجاست که تحلیلگر فنی مزیت بزرگی دارد.

اگر از تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنید، فقط فرض می‌کنید که وضعیت عرضه و تقاضای بنیادی در عمل قیمت منعکس می‌شود، اما مطمئناً فقط اخبار را نمی‌بینید، می‌بینید که هر معامله‌گری چگونه در رابطه با آن معامله کرده است و قیمتی که مشاهده می‌کنید نشان می‌دهد. شما همه اخبار و روانشناسی معامله گر در همان زمان.

اگر می خواهید در معاملات فارکس برنده شوید، نه تنها استفاده از نمودارهای فارکس روش بهتری برای تجارت نسبت به تجارت اخبار است، بلکه زمان بسیار کمتری نیز می برد. تحلیل تکنیکال FX به شما این امکان را می دهد که فقط با دنبال کردن اقدامات قیمت به دنبال سودهای سه رقمی باشید و بهترین راه برای تجارت فارکس است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =

دکمه بازگشت به بالا