اخبار فارکس

جنبه های مختلف آموزش فارکس

اگر می خواهید از تجارت ارز درآمد جدی داشته باشید، باید آموزش فارکس را جدی بگیرید. قبل از معامله پول خود و به خطر انداختن آن در بازار، دو بار فکر کنید. از خود بپرسید که آیا آموزش کافی در تجارت واقعی دارید یا خیر. از خود بپرسید که آیا تحصیلات شما برای اطمینان از امنیت معاملات شما کافی است یا خیر. در اینجا جنبه های مختلفی وجود دارد که باید در مورد فارکس در نظر بگیرید:

آموزش پایه

آموزش ابتدایی شامل دانستن چیستی فارکس، اصطلاحات مختلف مورد استفاده در تجارت، کارگزاران چیست و معاملات چگونه کار می کند. شما می توانید ابتدایی ترین اطلاعات آموزشی را از وب سایت های کارگزاران معاملاتی FX دریافت کنید. مطالب آموزشی و آموزشی موجود در این وب سایت ها رایگان است. از این رو، لازم نیست پول زیادی را برای خرید کتاب‌های الکترونیکی که آموزش مبادله ارز را ارائه می‌دهند، خرج کنید. به سادگی از سایت های FX دیدن کنید و کتاب های الکترونیکی آموزشی، مقالات یا فیلم ها را بررسی کنید.

تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی یک مکتب فکری در تجارت فارکس است که در آن معامله‌گر به موقعیت‌های اقتصادی کنونی که بر ارزش پول تأثیر می‌گذارد نگاه می‌کند تا تعیین کند که آیا در یک معامله کوتاه یا طولانی شود. این شامل بررسی منظم اخبار اقتصادی قبل از اقدام در تجارت است. به عبارت دیگر، معامله‌گر به عوامل خارجی که بر ارزش پول تأثیر می‌گذارند نگاه می‌کند. برای اینکه بفهمید تحلیل بنیادی چگونه کار می کند، باید موضوع را با جزئیات از یک کتاب، از یک ویدیو یا مستقیماً از متخصصان مطالعه کنید.

تحلیل فنی

برخلاف تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال شامل استفاده از نمودارها، نمودارها و جریان ارزش ارز برای تعیین طولانی یا کوتاه بودن است. این مکتب فکری مبتنی بر این مفهوم است که تاریخ خود را تکرار می کند. الگوهای خاصی در نمودار معمولاً در آینده دوباره رخ می دهند. ابزارهای مختلفی برای تجزیه و تحلیل داده های گرافیکی وجود دارد. برخی از این ابزارها می توانند بسیار پیچیده باشند. از این رو، بررسی نحوه استفاده صحیح از این ابزارها برای اطمینان از موفقیت تحلیل تکنیکال ضروری است.

آموزش فارکس پس از یادگیری اصول تجارت FX متوقف نمی شود. برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق، باید به تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال نیز تسلط داشته باشید. اینها دو مکتب فکری مهم در هر نوع معامله هستند. برخی افراد ترجیح می دهند فقط از تحلیل بنیادی استفاده کنند. برخی دیگر ترجیح می دهند فقط از تحلیل تکنیکال استفاده کنند. وقتی نوبت به انتخاب استراتژی برای انتخاب می رسد، روی یک حساب آزمایشی تمرین کنید و ببینید کدام یک برای شما بهتر کار می کند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا