اخبار فارکس

تشخیص روند – چگونه می توان بهترین روندها را شناسایی کرد و آنها را برای سود معامله کرد

روند بازار، همه ما می‌توانیم این را در آینده ببینیم، اما چگونه می‌توان تصمیم گرفت که آیا روند قوی‌تر می‌شود و ارزش معامله را دارد؟ در این مقاله، من چند ایده ساده در مورد نحوه ورود به بهترین روندها و کسب سودهای بزرگ در معاملات ارائه خواهم داد.

یکی از بهترین راه‌ها برای ورود به روندها و یافتن بهترین‌ها، میانگین متحرک ساده است. یک میانگین متحرک ساده، می تواند در هر دوره زمانی باشد و به سادگی تقسیم قیمت بر تعداد روز است.

کاری که میانگین متحرک انجام می دهد این است که دید واضحی از روند بلندمدت به شما می دهد و نویز کوتاه مدت را فیلتر می کند، اما بهترین میانگین های متحرک برای استفاده کدامند؟

اولین نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که میانگین های متحرک در بازه های زمانی کوتاه کار نمی کنند و من دیده ام که افراد زیادی از آنها در معاملات روزانه خارج از نمودار 30 دقیقه ای استفاده می کنند، این کار را نکنید – آنها کار نمی کنند.

میانگین متحرک فقط در بازه های زمانی بلندمدت قابل استفاده است، بنابراین بیایید به چند مورد خوب برای استفاده نگاه کنیم.

از نظر روندها 3 میانگین متحرک وجود دارد که من کارشناسی ارشد 40 و 20 روزه را دوست دارم.

در یک بازار نزولی، زمانی که MA 40 روزه به سمت بالا شکسته شود، روند اغلب تغییر می کند و با پیشرفت روند، میانگین متحرک 20 روزه یک حمایت کننده خواهد بود و یک میانگین عالی برای خرید مجدد نیز خواهد بود. اگر می خواهید مطمئن شوید که روند در حال حرکت است، منتظر بمانید تا میانگین 40 روزه تسلیم شود و سپس منتظر بمانید تا اولین عقب نشینی به روز 20 طولانی شود.

این بسیار ساده به نظر می رسد و همینطور است و می توانید ببینید که چقدر در نمودار ارزی موثر است.

هنگامی که یک روند صعودی را معامله می کنید، باید در MA 20 روزه قرار بگیرید و پس از MA 40 روزه توقف کنید. اگر به روندهای بزرگ نگاه کنید، آنها برای چندین هفته دوام خواهند داشت و این میانگین ها به شما کمک می کند تا به روندها برسید و آنها را حفظ کنید. روندها بسیار بیشتر از آنچه اکثر معامله گران فکر می کنند دوام می آورند و اگر میانگین ها به شما نشان می دهد روندی در حال حرکت است، وارد آن شوید و با آن بمانید.

راه‌های دیگری برای اندازه‌گیری روندها وجود دارد و یک نشانگر عالی، نشانگر میانگین جهت حرکت است که توسط ولز وایلدر توسعه داده شده است و به شما امکان می‌دهد قدرت روند را به صورت بصری ببینید و یک پشتیبان عالی به میانگین‌های متحرک داشته باشید.

هنگامی که از ابزارهای تشخیص روند بالا استفاده می کنید، همیشه باید از برخی نوسانگرهای مومنتوم استفاده کنید تا ببینید چقدر حرکت قوی برای ورود به روندها با بهترین زمان بندی بازار است. روند معاملات بسیار سودآور است و ابزارهای فوق به شما کمک می کند تا سود بیشتری را در معاملات ارزی کسب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا