اخبار فارکس

تجزیه و تحلیل فنی فارکس – چگونه با استفاده از نمودارهای فارکس یک قتل ایجاد کنیم

اگر می‌خواهید در معاملات فارکس درآمد کسب کنید، کارآمدترین راه برای انجام آن، یادگیری الگوهای نمودار تکراری و تجارت آنها برای سود است و در اینجا به شما نشان می‌دهیم که چرا ترسیم نمودار تا این حد مؤثر است و چند نکته برای ورود به کارهای واقعاً بزرگ. روند و سود

نمودارها همه اخبار شناخته شده را در قیمت و همچنین نظرات مردم در مورد آن منعکس می کنند و شما واقعیت قیمت را همانطور که هست می بینید. تنها کاری که برای کسب درآمد باید انجام دهید این است که نمودارهای با شانس بالا را معامله کنید، اما خطای کلیدی که اکثر معامله گران در نمودارهای فارکس انجام می دهند را مرتکب نشوید و این اشتباه است که می خواهند چرخش قیمت را از قبل پیش بینی کنند، این فقط امیدواری یا حدس زدن است و محکوم به شکست است.

اگر فکر می‌کنید سطح حمایت یا مقاومت باقی می‌ماند، قبل از معامله حرکت، منتظر تأیید آن باشید. برای کسب درآمد لازم نیست دقیقاً در نوبت باشید زیرا اگر به نمودارهای فارکس نگاه کنید، متوجه خواهید شد که روندهای بزرگ هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها ادامه دارند و اگر فقط 50٪ از هر روند اصلی را دریافت می کنید. شما پول زیادی خواهید داشت

اگر از نمودارهای فارکس استفاده می کنید، سیستم خود را ساده و قوی نگه دارید، آن را پیچیده کنید و به سادگی باید عناصر زیادی برای شکستن آن وجود داشته باشد. تنها چیزی که باید استفاده کنید این است که نمودارهای میله ای ساده به حمایت و مقاومت نگاه کنند و فقط از چند نشانگر برای تأیید حرکات خود استفاده کنید.

ترسیم نمودار فارکس تا زمانی که روند بازارها تغییر نکند و هرگز تغییر نکند کارساز خواهد بود و علاوه بر این، با معامله قیمت، واقعیت قیمت را بدون تحمیل نظر خود به بازار می‌بینید.

تجزیه و تحلیل فنی فارکس را می توان تنها در چند هفته یاد گرفت و اگر روی روندهای بلند مدت تمرکز کنید، می توانید در حدود 30 دقیقه در روز درآمد دوم عالی داشته باشید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا